Sprawdź

klipsy

klipsy

Aktywne filtry

Klipsy ze stali chirurgicznej, złote

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Klipsy ze stali chirurgicznej w kolorze złotym .Wysadzane kryształkami dają piękny efekt rozświetlenia .Dzięki  gumowym poduszeczkom klipsy noszą się wygodnie i stabilnie .Super rozwiązanie dla pań które nie mają przekłutych uszu.  

Klipsy ze stali chirurgicznej , złote

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Klipsy ze stali chirurgicznej w kolorze złotym, bardzo delikatne, zapięcie posiada regulację co umożliwia wygodne noszenie klipsów. Wysadzane cyrkoniami pięknie rozświetlają twarz.

Klipsy ze stali chirurgicznej , złote

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Klipsy ze stali chirurgicznej w kolorze złotym ,delikatnie osadzony kryształek w kształcie prostokąta. Pięknie rozświetlają twarz .Dzięki gumowym poduszeczkom klipsy noszą się wygodnie i stabilnie.

Klipsy ze stali chirurgicznej, złote.

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Klipsy wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze złota .Bardzo delikatne .Super rozwiązanie dla osób które nie mają przekłutych uszu .Wygodne zapięcie z silikonowymi poduszeczkami pozwala komfortowo nosić klipsy.

Klipsy ze stali chirurgicznej, złote.

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Klipsy wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze złotym. Pięknie osadzona cyrkonia wygląda bardzo delikatnie .Super rozwiązanie dla osób, które nie mają przekłutych uszu. Wygodne zapięcie z silikonowymi poduszeczkami pozwala na komfortowe noszenie klipsów.