Kolczyki

Kolczyki

Kolczyki

Aktywne filtry

Kolczyki srebrne łezki z dżetami

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Bardzo eleganckie i efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z dwóch błyszczących cyrkonii w formie łezki otoczonej drobnymi dżetami. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Jest to biżuteria czeska która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Te kolczyki błyszczą się wręcz niesamowicie, dlatego idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych. 

Długość: 4,5 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki srebrne krystaliczne łezki

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Rewelacyjne kolczyki składające się z trzech krystalicznych cyrkonii w formie łezki w kolorze srebrnym. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. Kolczyki cudownie błyszczą, dlatego doskonale sprawdzą się do sukni ślubnej jaki i do kreacji wieczorowych.

Długość: 5,3 cm

Szerokość: ok. 0,8 cm

Kolczyki srebrne łezki

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Nadzwyczaj urocze kolczyki w kolorze srebrnym z wiszącą cyrkonią w kształcie łezki oraz rozbudowanymi listkami, które zakrywają prawie cały płatek ucha. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska nie zawierająca niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia ! Doskonały wybór do sukni ślubnej jak i sukienek koktajlowych.

Długość: 3 cm

Szerokość: ok, 1,5 cm

Kolczyki srebrne delikatne listki

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Przepiękne delikatne kolczyki w kolorze srebrnym wykonane z błyszczących cyrkonii w kształcie łezek oraz listeczków. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 3,8 cm

Szerokość: ok. 1,4 cm

Kolczyki srebrne z kwadracików

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Kolczyki o oryginalnym, geometrycznym kształcie wiszące na sztyfcie. Wykonane z błyszczących kwadratowych cyrkonii oraz w kształcie listków w kolorze srebrnym. Jest to biżuteria czeska która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Mimo niekonwencjonalnego kształtu sprawdzą się także do ślubu. 

Długość: 3,5 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki srebrne długie stopniowane dżety

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Prosty kształt, ale przy tym niezwykle eleganckie kolczyki wiszące na sztyfcie, które wykonane są z błyszczących stopniowanych dżetów w kolorze srebrnym. Jest to biżuteria czeska która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Kolczyki bardzo efektowne, dlatego sprawdzą się do ślubu lub na inne okazje. 

Długość: 6 cm

Szerokość: ok. 0,8 cm

Kolczyki srebrne dżety stopniowane

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Bardzo eleganckie i efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z błyszczących dżetów zwiększających się ku dołowi. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Jest to biżuteria czeska która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 5 cm

Szerokość: ok. 0,8 cm

Kolczyki srebrne łańcuszki z dżetów

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Piękne kolczyki w kolorze srebrnym wykonane z dwóch paseczków błyszczących dżetów zakończonych łezkami. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. Idealnie sprawdzą się nie tylko do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 6 cm

Szerokość: 0,5 cm

Kolczyki srebrne trzy łańcuszki z dżetów

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Jeżeli szukasz kolczyków, które sprawdzą się do sukni ślubnej, sukni wieczorowych lub innych eleganckich stylizacji to własnie je znalazłaś ! Prezentujemy kolczyki wiszące na sztyfcie, które stanowią połączenie trzech błyszczących łańcuszków wysadzanych dżetami zakończonych cyrkonią w kształcie łezki. Kolczyki tworzą zwiewną, reagującą na każdy ruch kompozycję. Produkt wykonany z czeskiej biżuterii nie zawierającej niklu. Nie może ich zabraknąć w Twojej szkatułce !

Długość: 6 cm

Szerokość: ok. 0,8 cm

Kolczyki srebrne łezki z dżecikami

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Piękne ślubne, ale także znakomicie się sprawdzające na inne wyjścia kolczyki, które wykonane są z trzech błyszczących cyrkonii w kształcie łezki okolonych małymi dżecikami w srebrnej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt jest biżuterią czeską bez dodatku niklu. Posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować.

Długość: 6,5 cm

Szerokość: ok. 1 cm

Kolczyki srebrne łezki z listkami

0 Opinia(e) 
60,98 zł Cena

Jeżeli szukasz kolczyków, które sprawdzą się do sukni ślubnej, sukni wieczorowych lub innych eleganckich stylizacji to własnie je znalazłaś ! Prezentujemy kolczyki wiszące na sztyfcie, które stanowią połączenie błyszczących cyrkonii w formie listków zwieńczonych dużą łezka w srebrnej oprawie. Kolczyki biżuteria czeska, które nie zawierają niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę.

Długość: 5,5 cm

Szerokość: ok. 1,7 cm

Kolczyki srebrne efektowne łezki

0 Opinia(e) 
64,23 zł Cena

Bardzo eleganckie i efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z jednej dużej cyrkonii w kształcie łezki oraz drobniejszych błyszczących w formie listków. Całość w srebrnej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Jest to biżuteria czeska która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 5,7 cm

Szerokość: 2 cm

Kolczyki srebrne geometryczne

0 Opinia(e) 
58,54 zł Cena

Bardzo oryginalne, ale przy tym niezwykle eleganckie kolczyki wiszące na sztyfcie, które wykonane są z błyszczących cyrkonii w geometrycznych wzorach w srebrnej oprawie. Jest to biżuteria czeska która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Mimo niekonwencjonalnego kształtu sprawdzą się także do ślubu. 

Długość: 5,5 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki srebrne łezki z listeczkami

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Wyjątkowe kolczyki wykonane z błyszczących cyrkonii w srebrnej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie w formie łezki oraz listków. Biżuteria czeska Jablonex bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych. 

Długość: 4,5 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki złote dżety stopniowane

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Krótkie, ale bardzo efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wiszące na sztyfcie, które wykonane są z jednego rzędu wysadzanego okrągłymi srebrnymi dżetami zwiększającymi się na dole. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt jest biżuterią czeską firmy Jablonex bez dodatku niklu. Posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować.

Długość: 4,5 cm

Szerokość: ok. 0,7 cm

Kolczyki złote trzy rzędy dżetów

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Jeżeli szukasz kolczyków, które sprawdzą się do sukni ślubnej, sukni wieczorowych lub innych eleganckich stylizacji to własnie je znalazłaś ! Prezentujemy kolczyki wiszące na sztyfcie, które stanowią połączenie trzech błyszczących łańcuszków wysadzanych dżetami zwieńczonych na dole łezką z cyrkonii. Kolczyki tworzą zwiewną, reagującą na każdy ruch kompozycję. Produkt marki Jablonex (czeska biżuteria) nie posiadający niklu.

Długość: ok. 6 cm

Szerokość: ok. 0,8 cm

Kolczyki złote dwa rzędy dżetów

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Przepiękne, idealnie pasujące do sukni ślubnej jak i do sukienek koktajlowych kolczyki, które wykonane są z dwóch rzędów wysadzanych srebrnymi dżetami zwieńczonych na dole łezką. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska firmy Jablonex bez dodatku niklu. Posiadamy również naszyjniki i bransoletki, dzięki którym dobierzemy idealny komplet. 

Długość: ok. 6 cm

Szerokość: 0,5 cm

Kolczyki złote dżety stopniowane

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Piękne ślubne, ale także znakomicie się sprawdzające na inne wyjścia kolczyki, które wykonane są z jednego rzędu wysadzanego okrągłymi srebrnymi dżetami zwiększającymi się na dole. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt jest biżuterią czeską firmy Jablonex bez dodatku niklu. Posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować.

Długość: 6,2 cm

Szerokość: ok. 0,7 cm

Kolczyki złote wiszące łezki z dżetami

0 Opinia(e) 
50,41 zł Cena

Jeżeli szukasz kolczyków, które sprawdzą się do sukni ślubnej, sukni wieczorowych lub innych eleganckich stylizacji to własnie je znalazłaś ! Prezentujemy kolczyki wiszące na sztyfcie, które stanowią połączenie błyszczących cyrkonii w formie listków z drobnymi dżetami w złotej oprawie. Kolczyki firmy Jablonex (biżuteria czeska) , które nie zawierają niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę.

Długość: 7,2 cm

Szerokość: ok. 0,8 cm

Kolczyki złote geometryczne

0 Opinia(e) 
50,41 zł Cena

Bardzo oryginalne, ale przy tym niezwykle eleganckie kolczyki wiszące na sztyfcie, które wykonane są z błyszczących cyrkonii w geometrycznych wzorach w złotej oprawie. Jest to biżuteria czeska firmy Jablonex, która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Mimo niekonwencjonalnego kształtu sprawdzą się także do ślubu. 

Długość: 5,5 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki złote łezki z dżecikami

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Piękne ślubne, ale także znakomicie się sprawdzające na inne wyjścia kolczyki, które wykonane są z dwóch błyszczących cyrkonii w kształcie łezki okolonych małymi dżecikami w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt jest biżuterią czeską firmy Jablonex bez dodatku niklu. Posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować.

Długość: 4,2 cm

Szerokość: ok. 1 cm

Kolczyki owalne cyrkonie w złocie

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Bardzo eleganckie i efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z trzech błyszczących owalnych cyrkonii otoczonych małymi dżecikami w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska firmy Jablonex, nie zawierająca niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 3,7 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki złota łezka

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Piękne kolczyki wykonane z błyszczącej cyrkonii łezki oraz drobnych listków w złotej oprawie. Kolczyki delikatnie wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska Jablonex bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 3,2 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki złote efektowne kwiatki z łezką

0 Opinia(e) 
64,23 zł Cena

Przepiękne, bardzo eleganckie i efektowne kolczyki wykonane z błyszczących cyrkonii w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt czeskiej firmy Jablonex, który nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej oraz kreacji wieczorowych.

Długość: 5,5 cm

Szerokość: 2 cm

Kolczyki złote łezki z listkami

0 Opinia(e) 
47,15 zł Cena

Jeżeli szukasz kolczyków, które sprawdzą się do sukni ślubnej, sukni wieczorowych lub innych eleganckich stylizacji to własnie je znalazłaś ! Prezentujemy kolczyki wiszące na sztyfcie, które stanowią połączenie błyszczących cyrkonii w formie listków zwieńczonych dużą łezka w złotej oprawie. Kolczyki firmy Jablonex (biżuteria czeska) , które nie zawierają niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę.

Długość: 4,5 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki złote łezki

0 Opinia(e) 
60,98 zł Cena

Bardzo eleganckie i efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z błyszczących cyrkonii w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Jest to biżuteria czeska firmy Jablonex, która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 5,5 cm

Szerokość: ok. 1,4 cm

Kolczyki złote kwiatuszki

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Piękne ślubne kolczyki wykonane z błyszczących cyrkonii w złotej oprawie. Kolczyki wiszące w formie kwiatuszka na sztyfcie. Biżuteria czeska Jablonex bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 3 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki piórka w kolorze fuksji

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Niezwykle efektowne! Delikatne piórka w kolorze fuksji, zapinane na haczyk w kolorze złotym z pięknie zdobioną górą. Sprawią, że Twoja kreacja pozostanie niezapomniana.

Wykonane z metalu nie posiadającego niklu!

Długość ok. 12 cm

Nausznica typu zacisk do wyboru

0 Opinia(e) 
4,88 zł Cena

Kolczyk nausznica typu zacisk wykonany z metalu bez niklu w dwóch kolorach do wyboru: srebrnym i złotym. Nausznica 1 sztuka - nie potrzeba dziurki, aby ją założyć ! 

Średnica: ok. 1 cm 

Kolczyki piórka w kolorze bordowym

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Niezwykle efektowne! Delikatne piórka w kolorze bordowym, zapinane na haczyk w kolorze złotym z pięknym, bordowym kryształkiem. Sprawią, że Twoja kreacja pozostanie niezapomniana.

Wykonane z metalu nie posiadającego niklu!

Długość ok.17 cm

Kolczyki chabrowe chwosty

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Kolczyki chwosty w przepięknym chabrowym kolorze w złotej obudowie, zapinane na sztyft.  Must have wiosennych stylizacji! 

Kolczyki wykonane z metalu bez niklu!

Długość: ok. 11 cm

Szerokość: ok. 3 cm

Kolczyki koła z perełkami i cyrkoniami

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Hit tego sezonu! Kolczyki w kształcie połączonych kół zapinane na sztyft z dodatkiem cyrkonii i perełek na złotej obudowie. Musisz je mieć!

Wykonane z metalu nie zawierającego niklu!

Długość ok. 4,5 cm

Szerokość ok. 3 cm

Kolczyki perełkowe

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Must have! Kolczyki na sztyfcie z łańcuszkami wykonanymi z perełek. Na płatku ucha znajdować się będzie gustowna złota blaszka.

Długość ok. 8,5 cm

Szerokość ok. 1,5 cm

Kolczyki dżetowe na złocie

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Niezwykle błyszczące kolczyki zapinane na sztyft, wykonane z drobnych, połyskujących dżetów osadzonych w złotej obudowie. Klasyczny model idealny na wiele okazji. Nie może go zabraknąć w Twojej szkatułce!

Długość ok. 8 cm

Szerokość ok. 1,5 cm

Kolczyki lekko wiszące w odcieniach pomarańczy

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Niebanalne, asymetryczne kolczyki zapinane na sztyft w formie kwiatka z dodatkiem miodowych cyrkonii. Idealny model jeśli szukasz lekki wiszących ale ozdobnych kolczyków.

Długość ok.  3,5 cm

Szerokość ok. 2 cm

Kolczyki łańcuszki w kolorze fuksji

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Długie a zarazem delikatne kolczyki zapinane na sztyft z wiszącymi łańcuszkami w kolorze złotym oraz dodatkiem fuksji. Całości dopełnia szlifowany kryształek w kolorze fuksji umieszczony na płatku ucha. Idealne do wiosennych stylizacji!

Długość ok. 9 cm

Szerokość ok. 1 cm

Klasyczne kolczyki w kolorze fuksji

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Klasyczne kolczyki w kolorze głębokiej fuksji w różowej obudowie. Fasetowane kryształki sprawiają, że przepięknie odbijają światło.

Kolczyki wykonane z metalu nie zawierającego niklu!

Długość ok. 5 cm

Szerokość ok. 1,5 cm

Kolczyki wykonane z drobnych koralików

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Nietuzinkowe kolczyki wykonane z drobnych, fasetowanych koralików w błękicie z dodatkiem subtelnej zieleni zapinane na haczyk w kolorze srebrnym. Dodadzą blasku każdej kreacji!

Długość ok. 10 cm

Szerokość ok. 1,5 cm

Kolczyki piórka w kolorze granatowym

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Przepiękne i delikatne kolczyki piórka w kolorze granatowym, zapinane na haczyk w kolorze złotym. Ozdobione drobnymi, błyszczącymi dżetami w kolorze grafitowym.  Idealne dla Pań lubiących wyróżniać się z tłumu!

Długość ok. 12 cm

Szerokość ok. 3 cm

Kolczyki szare chwosty

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Kolczyki chwosty w przepięknym, niecodziennym szarym kolorze w złotej obudowie, zapinane na sztyft.  Must have wiosennych stylizacji! 

Kolczyki wykonane z metalu bez niklu!

Długość: ok. 11 cm

Szerokość: ok. 3 cm

Kolczyki turkusowe chwosty

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Kolczyki chwosty w przepięknym, niecodziennym turkusowym kolorze w złotej obudowie, zapinane na sztyft.  Must have wiosennych stylizacji! 

Kolczyki wykonane z metalu bez niklu!

Długość: ok. 11 cm

Szerokość: ok. 3 cm

Kolczyki z perełkami

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Hit tego sezonu- perełki! Zapinane na sztyft asymetryczne białe perełki w różnych kształtach z dodatkiem złota. Idealne do letnich stylizacji! 

Długość ok. 8 cm

Szerokość ok. 2 cm

Kolczyki z różnymi odcieniami zieleni

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Nietypowe kolczyki zapinane na sztyft wykonane metalowych emaliowanych kółek oraz łezki w kolorze butelkowej zieleni osadzone w złotej obudowie. Idealne dla Pań lubiących się wyróżniać!

Długość ok. 7 cm

Szerokość ok. 2 cm

Kolczyki granatowe z dżetami

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Klasyczne kolczyki wcale nie muszą być nudne! Wykonane z granatowych kryształków i delikatnych dżetów w srebrnej obudowie. Zapinane na sztyft.

Klasyka i elegancja w jednym!

Długość ok. 7 cm

Szerokość ok. 3 cm

Kryształkowe kolczyki

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Przepiękne kolczyki zapinane na sztyft wysadzane kryształkami w różnych odcieniach żółci na złotej obudowie. Wydłużony kształt ładnie wysmukli szyję i podkreśli urodę!

Długość ok. 6,5 cm

Szerokość ok. 2,5 cm

Kolczyki wysadzane niebieskimi kryształkami

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Duże, nietuzinkowe kolczyki zapinane na sztyft, wysadzane niebieskimi kryształkami i drobnymi dzetami na czarnej obudowie. Idealne dla kobiet chcących wyróżnić się z tłumu!

Długość ok. 9,5 cm

Szerokość ok.5 cm

Kolczyki w kolorze jasnozielonym

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Przepiękne, duże kolczyki zapinane na sztyft wysadzane kryształkami w różnych odcieniach zieleni w złotej oprawie. Idealne do wiosennych i letnich stylizacji!

Długość ok. 8 cm

Szerokość ok. 4,5 cm

Kolczyki srebrne łezki

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Kolczyki w kształcie łezki w kolorze srebrnym zapinane na sztyft oraz wysadzane drobnymi dżetami. Stanowią dopełnienie każdej wieczorowej stylizacji.

Długość ok. 5,5 cm

Szerokość ok. 1,5 cm

Kolczyki srebrne wieczorowe

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Przepiękne kolczyki zapinane na sztyft w kolorze srebrnym wysadzane drobnymi dżetami oraz kryształkami. Idealne na wieczorne wyjście! Przepięknie mienią się pod wpływem światła.

Długość ok. 9 cm

Szerokość ok. 3,5 cm

Ozdobne kolczyki srebrne proste

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu bez niklu z drobnych kryształków w kolorze srebrnym na srebrnym podbiciu. 

Zapięcie: na sztyft

Długość kolczyka: 8,5 cm

Ozdobne kolczyki srebrne z łezką

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu bez niklu z drobnych kryształków w kolorze srebrnym na srebrnym podbiciu. 

Zapięcie: na sztyft

Długość kolczyka: 8,5 cm

Ozdobne kolczyki złote z łezką

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu bez niklu z drobnych kryształków w kolorze srebrnym na złotym podbiciu. 

Zapięcie: na sztyft

Długość kolczyka: 8,5 cm

Kolczyki czarne chwosty z kółeczkiem

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu bez niklu z czarnymi niteczkami, chwostami z zapięciem na haczyku w kolorze złotym i złotym kółeczkiem. 

Długość kolczyka: 10,5 cm

Kolczyki wieczorowe czarne

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Eleganckie kolczyki wysadzane cyrkoniami w kolorze czarnym. Pięknie pasują do każdej wieczorowej stylizacji.

Nie zawierają niklu, a ich długość to 7 cm. 

Kolczyki wieczorowe złote

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Eleganckie kolczyki wysadzane cyrkoniami w kolorze złotym. Pięknie pasują do każdej wieczorowej stylizacji.

Nie zawierają niklu, a ich długość to 12 cm. 

Kolczyki wieczorowe złote

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Eleganckie kolczyki wysadzane cyrkoniami w kolorze złotym. Pięknie pasują do każdej wieczorowej stylizacji.

Nie zawierają niklu, a ich długość to 11 cm. 

Kolczyki wieczorowe czarne łezki

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Eleganckie kolczyki wysadzane cyrkoniami w kolorze czarnym. Pięknie pasują do każdej wieczorowej stylizacji.

Nie zawierają niklu, a ich długość to 11 cm. 

Kolczyki wieczorowe złote

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Eleganckie kolczyki wysadzane cyrkoniami w kolorze złotym. Pięknie pasują do każdej wieczorowej stylizacji.

Nie zawierają niklu, a ich długość to 12 cm. 

Kolczyki wieczorowe złote

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Eleganckie kolczyki wysadzane cyrkoniami w kolorze złotym. Pięknie pasują do każdej wieczorowej stylizacji.

Nie zawierają niklu, a ich długość to 13 cm. 

Kolczyki wieczorowe - złote

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Eleganckie kolczyki wysadzane drobnymi cyrkoniami w kolorze złotym  .Pięknie pasują do każdej wieczorowej stylizacji. Nie zawierają niklu.

Kolczyki wieczorowe chabrowe

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Efektowne, wieczorowe kolczyki w intensywnym chabrowym kolorze. Pięknie wyglądają do każdej wieczorowej stylizacji. Wysmuklają szyję i nadają blasku każdej kobiecie. Nie zawierają niklu.