Kolczyki

Kolczyki

Kolczyki

Aktywne filtry

Kolczyki srebrne dżetowe w zwiewnej kompozycji

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Eleganckie kolczyki wysadzane drobnymi błyszczącymi dżetami w kolorze srebrnym. Całość prosta, aczkolwiek bardzo efektownie mieniąca się Kolczyki na sztyfcie wykonane z metalu bez zawartości niklu. Doskonale pasują do każdej wieczorowej stylizacji. W naszych innych kategoriach dobierz naszyjnik lub bransoletkę i ciesz się fantastycznym kompletem dopasowanym wyłącznie do Ciebie !

Długość: 9,5 cm

Szerokość: 1,5 cm

Kolczyki dżetowe srebrne z trójkątem

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Piękne wiszące kolczyki zapinane na sztyft. Wykonane zostały z łańcuszków równej długości wysadzanych drobnymi, połyskującymi dżetami. Całość w srebrnej oprawie. Górną część kolczyka tworzą prostokątne kryształki, które układają się w trójkąt. Kolczyki wykonane zostały z metalu bez dodatku niklu. Doskonały dodatek na wielkie wyjście.

Długość: 9,5 cm

Szerokość: ok. 1,3 cm

Kolczyki srebrne dżetowe

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Oryginalne oraz bardzo ciekawie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z błyszczących dżetów w srebrnej oprawie. Pięknie wyprofilowane dostosują się do każdego płatka ucha. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria nie zawierająca niklu. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 8,5 cm

Szerokość: ok. 1,7 cm

Kolczyki srebrne romby z prostokątnych kryształków i dżetów

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Przepięknie mieniące się kolczyki zapinane na sztyft w kształcie rombów. Górna część wysadzana prostokątnymi szlifowanymi kryształkami, dolna natomiast stanowi połączenie siedmiu łańcuszków wysadzanych drobnymi dżetami. Całość w srebrnej oprawie. Wykonane zostały z metalu bez dodatku niklu. Istnieje możliwość stworzenia swojego wymarzonego kompletu ! Wystarczy tylko dobrać do kolczyków bransoletkę i naszyjnik w naszych innych kategoriach i cieszyć się piękną biżuterią. 

Długość: 9 cm

Szerokość: 1,5 cm

Kolczyki srebrne romby

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena


Doskonałe w każdym calu kolczyki w kształcie rombów wysadzane drobnymi błyszczącymi dżetami oraz prostokątnymi cyrkoniami. Całość w srebrnej oprawie. Kolczyki na sztyfcie, wykonane zostały z metalu bez zawartości niklu. Cudownie dopełnienie każdej wieczorowej stylizacji. Dobierz bransoletkę i ciesz się cudownym kompletem.

Długość: 6,5 cm

Szerokość: 2 cm

Kolczyki dżetowe srebrne z bogatą górną częścią

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Bardzo efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z błyszczących dżetów w srebrnej oprawie. Górę zdobią szlifowane kryształki w kształcie łezki, dół natomiast stanowi połączenie siedmiu łańcuszków różnej długości. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria nie zawierająca niklu. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 9,5 cm

Szerokość: ok. 1,7 cm

Kolczyki złote dżetowe w zwiewnej kompozycji

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Eleganckie kolczyki wysadzane drobnymi błyszczącymi dżetami w kolorze złotym. Całość prosta, aczkolwiek bardzo efektownie mieniąca się Kolczyki na sztyfcie wykonane z metalu bez zawartości niklu. Doskonale pasują do każdej wieczorowej stylizacji. Czy skusisz się na ten model? 

Długość: 9,5 cm

Szerokość: 1,5 cm

Kolczyki złote dżetowe

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Bardzo ciekawie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z błyszczących dżetów w złotej oprawie. Pięknie wyprofilowane dostosują się do każdego płatka ucha. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria nie zawierająca niklu. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 8,5 cm

Szerokość: ok. 1,7 cm

Kolczyki dżetowe złote z trójkątem

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Efektowne wiszące kolczyki zapinane na sztyft. Wykonane zostały z łańcuszków równej długości wysadzanych drobnymi, połyskującymi dżetami w złotej oprawie. Górną część kolczyka tworzą prostokątne kryształki, które układają się w trójkąt. Kolczyki wykonane zostały z metalu bez dodatku niklu. Doskonały dodatek na wielkie wyjście.

Długość: 9,5 cm

Szerokość: ok. 1,3 cm

Kolczyki złote romby z prostokątnych kryształków i dżetów

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Fantastycznie mieniące się kolczyki zapinane na sztyft w kształcie rombów. Górna część wysadzana prostokątnymi szlifowanymi kryształkami, dolna natomiast stanowi połączenie siedmiu łańcuszków wysadzanych drobnymi dżetami. Całość w złotej oprawie. Wykonane zostały z metalu bez dodatku niklu. 

Długość: 9 cm

Szerokość: 1,5 cm

Kolczyki dżetowe złote z bogatą górną częścią

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Bardzo eleganckie i efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z błyszczących dżetów w złotej oprawie. Górę zdobią szlifowane kryształki w kształcie łezki, dół natomiast stanowi połączenie siedmiu łańcuszków różnej długości. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria nie zawierająca niklu. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 9,5 cm

Szerokość: ok. 1,7 cm

Kolczyki złote romby

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Eleganckie kolczyki w kształcie rombów wysadzane drobnymi błyszczącymi dżetami oraz prostokątnymi cyrkoniami. Całość w złotej oprawie. Kolczyki na sztyfcie, wykonane zostały z metalu bez zawartości niklu. Cudownie dopełnienie każdej wieczorowej stylizacji.

Długość: 6,5 cm

Szerokość: 2 cm

Kolczyki proste srebrne dżety różnej wielkości

0 Opinia(e) 
39,02 zł Cena


Przepięknie mieniące się kolczyki zapinane na sztyft, wykonane z różnej wielkości dżetów osadzonych w srebrnej oprawie. Kolczyki proste, długie, zdecydowanie przyciągające uwagę. Wykonane zostały z metalu bez dodatku niklu.

Długość: 9,5 cm

Szerokość: 0,6 cm

Kolczyki proste złote dżety różnej wielkości

0 Opinia(e) 
39,02 zł Cena

Niezwykle błyszczące kolczyki zapinane na sztyft, wykonane z różnej wielkości dżetów osadzonych w złotej oprawie. Kolczyki proste, długie, zdecydowanie przyciągające uwagę. Wykonane zostały z metalu bez dodatku niklu.

Długość: 9,5 cm

Szerokość: 0,6 cm

Kolczyki srebrne dżetowe z cyrkoniami w kształcie listków

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Cudownie mieniące się kolczyki zapinane na sztyft, wykonane z drobnych, połyskujących dżetów w srebrnej oprawie. Górna część kolczyka ozdobiona dwiema dużymi cyrkoniami w kształcie listka. Wykonane zostały z metalu bez dodatku niklu. Doskonały dodatek na wielkie wyjście takie jak ślub czy sylwester.

Długość: 9,5 cm

Szerokość: ok. 1,5 cm

Kolczyki złote dżetowe z cyrkoniami w kształcie listków

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Niesamowicie błyszczące kolczyki zapinane na sztyft, wykonane z drobnych, połyskujących dżetów w złotej oprawie. Górna część kolczyka ozdobiona dwiema dużymi cyrkoniami w kształcie listka. Wykonane zostały z metalu bez dodatku niklu. Doskonały dodatek na wielkie wyjście.

Długość: 9,5 cm

Szerokość: ok. 1,5 cm

Kolczyki srebrne łezki na biglu

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Bogato zdobione kolczyki wykonane z metalu nie zawierającego niklu w kolorze srebrnym. Zapinane na bigiel ozdobiony szlifowanym kryształkiem w kształcie łezki otoczonej drobnymi dżetami. Wykonane z niezwykłą precyzją i dbałością o detale. Klasyczny wzór sprawia, że świetnie sprawdzą się jako dodatek na wiele okazji. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią.

Długość ok. 2,2 cm

Szerokość ok. 1,3 cm

Kolczyki dwie srebrne łezki

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Piękne ślubne, ale także znakomicie się sprawdzające na inne wyjścia kolczyki w srebrnym kolorze. Kolczyki z dżetem na sztyfcie oraz dwoma błyszczącymi cyrkoniami w kształcie łezki. Produkt jest biżuterią czeską bez dodatku niklu. Posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować.

Długość: 3,5 cm

Szerokość: 0,8 cm

Kolczyki srebrne dżetowe z łezką i łańcuszkami

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu bez dodatku niklu w kolorze srebrnym. Ozdobione błyszczącymi dżetami łezki oraz pięć łańcuszków różnej długości zaczepione zostały na biglu otwartym. Zapięcia posiadają dodatkowe silikonowe zatyczki. Lekkie i mieniące się przy każdym ruchu. Doskonale się sprawdzą jako dodatek do sukni zarówno ślubnych jak i wieczorowych.

Długość: 10,5 cm

Szerokość: ok. 2 cm

Kolczyki dżetowe złote lub srebrne z kwiatuszkami

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Ozdobne kolczyki wysadzane drobnymi dżetami w złotej lub srebrnej oprawie do wyboru. Kolczyki składają się z dwóch łańcuszków, z których każdy dodatkowo ozdobiony został kwiatuszkiem z kryształków. Wykonane zostały z metalu bez dodatku niklu. Na sztyfcie.

Długość: ok. 11,5 cm

Szerokość: ok. 2 cm

Kolczyki złote bogato zdobione zwiewne

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Bogato zdobione kolczyki wykonane z metalu bez niklu, dzięki czemu produkt nie uczula. Kolczyki w kolorze złotym wysadzane zarówno drobnymi bardzo błyszczącymi dżetami jak i większymi prostokątnymi cyrkoniami. Kolczyki oryginalnie wyprofilowane w zwiewnej kompozycji. kolczyki na sztyfcie. A Ty na jaką okazję byś je założyła? 

Długość: 11,5 cm

Szerokość: ok. 2 cm

Długość sztyftu: 1,2 cm

Kolczyki chwosty bordowe ze złotym kwadracikiem

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Kolczyki bordowe chwosty w złotej oprawie z dodatkiem ozdoby w formie kwadracika w delikatne wzory, zapinane na sztyft - silikonowe. Kolczyki wykonane z materiału bez niklu. Bardzo efektowne!

Długość: ok. 7 cm

Kolczyki szyfonowe białe z perełką krótkie

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Piękne, zwiewne, szyfonowe kolczyki z białą perełką; na sztyfty. Materiał w kolorze białym. Kolczyki są bardzo efektowne, pięknie prezentują się na uchu; nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Przywołują na myśl lato i ciepłe dni ale równie dobrze sprawdzą się na wszelkiego rodzaju balach.

Kolczyki są w 100% antyalergiczne.

Wielkość: ok. 5 cm

Kolczyki szyfonowe białe z perełką

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Piękne, zwiewne, szyfonowe kolczyki w złotym kolorze z białą perełką; na sztyfty. Materiał w kolorze białym, z dodatkiem koralików w tym samym odcieniu. Kolczyki są bardzo efektowne, pięknie prezentują się na uchu; nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Przywołują na myśl lato i ciepłe dni ale równie dobrze sprawdzą się na wszelkiego rodzaju balach.

Kolczyki są w 100% antyalergiczne.

Długość: ok. 11 cm

Kolczyki szyfonowe białe ze złotą kuleczką

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Piękne, zwiewne, szyfonowe kolczyki w złotym kolorze; na sztyfty. Materiał w kolorze białym. Kolczyki są bardzo efektowne, pięknie prezentują się na uchu; nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Przywołują na myśl lato i ciepłe dni ale równie dobrze sprawdzą się na wszelkiego rodzaju balach.

Kolczyki są w 100% antyalergiczne.

Długość: ok. 10 cm

Kolczyki szyfonowe koła białe

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Piękne, zwiewne, szyfonowe kolczyki koła w złotym kolorze; na sztyfty. Materiał w kolorze białym z dodatkiem koralików w tym samym odcieniu. Kolczyki są bardzo efektowne, pięknie prezentują się na uchu; nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Przywołują na myśl lato i ciepłe dni ale równie dobrze sprawdzą się na wszelkiego rodzaju balach.

Kolczyki są w 100% antyalergiczne.

Średnica: ok. 5 cm

Kolczyki szyfonowe białe

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Piękne, zwiewne, szyfonowe kolczyki na sztyfty w kolorze białym. Kolczyki są bardzo efektowne, pięknie prezentują się na uchu; nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Przywołują na myśl lato i ciepłe dni ale równie dobrze sprawdzą się na wszelkiego rodzaju balach.

Kolczyki są w 100% antyalergiczne.

Długość całkowita: ok. 9 cm

Kolczyki szyfonowe kolor biskupi

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Piękne, zwiewne, szyfonowe kolczyki na sztyfty w kolorze biskupim z dodatkiem koralików w takim samym kolorze. Kolczyki są bardzo efektowne, pięknie prezentują się na uchu; nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Przywołują na myśl lato i ciepłe dni ale równie dobrze sprawdzą się na wszelkiego rodzaju balach.

Kolczyki są w 100% antyalergiczne.

Długość całkowita: ok. 7 cm

Kolczyki szyfonowe brudny róż

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Piękne, zwiewne, szyfonowe kolczyki na sztyfty w kolorze brudnego różu z dodatkiem koralików w takim samym kolorze. Kolczyki są bardzo efektowne, pięknie prezentują się na uchu; nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Przywołują na myśl lato i ciepłe dni ale równie dobrze sprawdzą się na wszelkiego rodzaju balach.

Kolczyki są w 100% antyalergiczne.

Długość całkowita: ok. 7 cm

Kolczyki szyfonowe długie białe

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Piękne, długie, szyfonowe kolczyki na sztyfty w białym kolorze z dodatkiem zawieszek w formie płaskich kółeczek w kolorze złotym. Kolczyki są bardzo efektowne, pięknie prezentują się na uchu; nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Przywołują na myśl lato i ciepłe dni ale równie dobrze sprawdzą się na wszelkiego rodzaju balach.

Kolczyki są w 100% antyalergiczne.

Długość całkowita: ok. 12 cm

Kolczyki szyfonowe długie brudny róż

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Piękne, długie, szyfonowe kolczyki na sztyfty w kolorze brudnego różu z dodatkiem łańcuszków w kolorze złotym oraz zawieszkami w formie złotych, płaskich kółeczek. Kolczyki są bardzo efektowne, pięknie prezentują się na uchu; nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Przywołują na myśl lato i ciepłe dni ale równie dobrze sprawdzą się na wszelkiego rodzaju balach.

Kolczyki są w 100% antyalergiczne.

Długość całkowita: ok. 12 cm

Kolczyki srebrne z owalnymi kryształkami

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu w kolorze srebrnym bez zawartości niklu. Kolczyki na sztyfcie, bardzo lekkie. Składają się z trzech owalnych kryształków różnej wielkości, każdy otoczony rzędem drobnych dżetów. Eleganckie, ponadczasowe, bardzo kobiece i niesamowicie błyszczące. Fantastyczny dodatek do sukni ślubnych czy kreacji sylwestrowych.

Długość: 6,5 cm

Szerokość poszczególnych elementów: 1,2 cm / 1,5 cm / 1,8 cm 

Kolczyki srebrne duże kryształki

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu nie zawierającego niklu w kolorze srebrnym z dodatkiem dużego kryształku.

Wykonane z niezwykłą precyzją i dbałością o detale. Fasetowany kryształek niesamowicie mieni się w świetle. Ten model przepięknie rozświetli twarz.

Klasyczny wzór sprawia, że świetnie sprawdzą się jako dodatek na wiele okazji. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią.

Wielkość ok. 2,5 cm 

Kolczyki z okrągłą cyrkonią na biglu

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Bogato zdobione kolczyki wykonane z metalu nie zawierającego niklu w kolorze srebrnym z dodatkiem dużego kryształku oraz drobnych cyrkonii. Wykonane z niezwykłą precyzją i dbałością o detale. Drobne cyrkonie przepięknie mienią się w świetle. Zapinane na wygodny bigiel. Ten model przepięknie rozświetli buzie. Klasyczny wzór sprawia, że świetnie sprawdzą się jako dodatek na wiele okazji. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią.

Długość ok. 2,2 cm

Szerokość ok. 1,5 cm

Kolczyki wiszące złote dżety

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Jeśli szukasz średniej długości delikatnych kolczyków, aby optycznie wysmuklić twarz - właśnie je znalazłaś!

Wykonane z metalu nie zawierającego niklu w kolorze złotym oraz drobnych, błyszczących dżetów. Zapinane na wygodny sztyft. Ruchome elementy świetnie odbijają światło przy każdym ruchu.

Niezwykle eleganckie i szykowne. Z tej serii posiadamy również bransoletki. Stwórz swój komplet!

Długość ok.8 cm

Szerokość ok. 0,2 cm

Kolczyki perełki wiszące stopniowane

0 Opinia(e) 
7,72 zł Cena

Klasyka w przepięknym wydaniu! Kolczyki zapinane na wygodny haczyk, wykonane z trzech stopniowanych perełek. Ponadczasowy model. Pasuje dla kobiet w każdym wieku.

Idealne zarówno do szkoły, pracy jak i na wieczorne wyjście do teatru. Z tej serii posiadamy również bransoletki i naszyjniki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Do wyboru w dwóch kolorach: biały i ecru

Biżuteria nie zawiera niklu!

Długość ok.5,5 cm

Kolczyki wieczorowe czerwone

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Długie i niezwykle efektowne kolczyki w całości wykonane z drobnych czerwonych dżetów. Przepięknie wysmuklą szyję. Nadadzą klasy i elegancji całej stylizacji. Nie może ich zabraknąć w Twojej szkatułce!

Długość ok. 11,5 cm

Szerokość ok. 1,5 cm

Kolczyki złote łezki z dżecikami

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Piękne ślubne ale także znakomicie się sprawdzające na inne wyjścia kolczyki, które wykonane są z trzech błyszczących cyrkonii w kształcie łezki okolonych małymi dżecikami w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt jest biżuterią czeską bez dodatku niklu. Posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować.

Długość: 6,3 cm

Szerokość: ok. 1 cm

Kolczyki srebrne kryształki w oprawie

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Wyjątkowe kolczyki wykonane z błyszczących cyrkonii w srebrnej oprawie. Kolczyki wiszące zapinane na wygodny sztyft. Wykonane z niezwykłą starannością i precyzją. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych. 

Długość: 3,7 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki czarne chwosty

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu bez niklu w kolorze srebrnym oraz czarnych niteczek. Zapinane na sztyft. Posiadają finezyjnie zdobioną górę w odcieniach grafitu, dzięki czemu lekko się błyszczą. Idealne na co dzień.

Długość 6 cm

Kolczyki srebrne dżetowe stopniowane wygięte

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu bez zawartości niklu w srebrnym kolorze. Zapinane na sztyft. Składają się z trzech stopniowanych łańcuszków wysadzanych drobnymi, błyszczącymi dżecikami. Idealna propozycja na nadchodzącego sylwestra!

Długość: ok. 6 cm

Kolczyki srebrne dżetowe karo

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu w srebrnym kolorze. Zapinane na sztyft. Kolczyki są rozłożyste, bardzo okazałe, w kształcie karcianej figury karo, wysadzane drobnymi, błyszczącymi dżecikami. Idealna propozycja na nadchodzącego sylwestra, poczuj się jak gwiazda!

Długość: ok. 11 cm

Z tej serii posiadamy także bransoletki

Kolczyki srebrne dżetowe rozłożyste

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu w srebrnym kolorze. Zapinane na sztyft. Kolczyki są rozłożyste, bardzo okazałe, wysadzane drobnymi, błyszczącymi dżecikami. Idealna propozycja na nadchodzącego sylwestra, poczuj się jak gwiazda!

Długość: ok. 11 cm

Z tej serii posiadamy także bransoletki

Kolczyki srebrne dżetowe stopniowane

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu bez zawartości niklu w srebrnym kolorze. Zapinane na sztyft. Składają się z trzech stopniowanych łańcuszków wysadzanych drobnymi, błyszczącymi dżecikami. Idealna propozycja na nadchodzącego sylwestra!

Długość: ok. 4 cm

Z tej serii posiadamy także bransoletki

Kolczyki złote dżetowe stopniowane

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu bez zawartości niklu w złotym kolorze. Zapinane na sztyft. Składają się z trzech stopniowanych łańcuszków wysadzanych drobnymi, błyszczącymi dżecikami. Idealna propozycja na nadchodzącego sylwestra!

Długość: ok. 6 cm

Nausznica typu zacisk złota lub srebrna

0 Opinia(e) 
6,50 zł Cena

Kolczyk nausznica typu zacisk wykonany z metalu bez niklu w dwóch kolorach do wyboru: srebrnym i złotym. Nausznica sprzedawana jest na sztuki. Aby założyć ten kolczyk nie potrzebujesz dziurki. 

Średnica: ok. 1 cm 

Długość: 0,9 cm

Kolczyki z dżetów i złotych kuleczek

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu bez zawartości niklu w złotym kolorze. Zapinane na sztyft. Składają się z łańcuszków wysadzanych drobnymi, błyszczącymi dżecikami oraz ze złotych kuleczek. Zróżnicowana długość poszczególnych łańcuszków nadaje kolczykom zwiewnego charakteru.

Długość: ok. 10 cm

Szerokość: ok. 1,5 cm  

Kolczyki geometryczne masywne złote

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Piękne, efektowne kolczyki zapinane na sztyft w kolorze złotym w najmodniejszym w tym sezonie geometrycznym wzorze o nieregularnej fakturze. Świetnie prezentują się na uchu - robią ogromne wrażenie! Hit!

Dwa modele do wyboru

Wymiary:

Model 1: 7 cm x 3,5 cm (w najszerszym miejscu)

Model 2: 6 cm x 4 cm

Kolczyki kulki cieniowany brąz

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Klasyczne kulki zapinane na biglu, cieniowany ciemny brąz .Czeska biżuteria nie zawiera niklu.Kulki pięknie szlifowane co daje wyjątkowy połysk.Z tej serii posiadamy korale jak również bransoletki.Średnica 1,5 cm długość 3,5 cm.

Kolczyki różowe kamienie

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Ozdobne kolczyki wykonane na złotej podstawie oraz pięknymi, różowymi kamieniami w kształcie łezek. Zapięcie na sztyft.

Wymiary: 6 cm x 3,5 cm

Kolczyki pióra turkusowe zielone

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Kolczyki pióra w kolorze turkusowym oraz ciemnym zielonym ze złotą ozdobą w formie korony przy uchu. 

Zapięcie na haczyk 

Długość: ok. 16 cm

Kolczyki długie butelkowa zieleń

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Ozdobne kolczyki w kolorze butelkowej zieleni wykonane z okrągłych kryształków. Pięknie wysmuklają twarz. Idealne wykończenie każdej stylizacji.

Zapięcie na haczyk

Długość: 12 cm

Kolczyki długie butelkowa zieleń

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Ozdobne kolczyki w kolorze butelkowej zieleni w całości zdobione drobnymi kryształkami. Stopniowane łańcuszki pięknie wysmuklą twarz. Idealne wykończenie wieczorowej stylizacji.

Zapięcie na sztyft

Długość maksymalna: 16 cm

Kolczyki koła złote z perełkami

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Ozdobne kolczyki koła w kolorze złotym z perełkami. Dwie wielkości do wyboru! Piękne wykończenie każdej stylizacji dziennej jak również wieczorowej.

Zapięcie na zatrzask

Średnica: 6,5 cm lub 4 cm

Kolczyki złote kwadratowe kryształki

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Bogate kolczyki w kolorze złotym z dużymi kwadratowymi kryształkami w obwódce z drobnych dżetów oraz zakończone kryształową łezką.Idealne dopełnienie wieczorowych stylizacji.Pięknie wysmuklają twarz.Biżuteria nie zawiera niklu.

Zapięcie na sztyft

Długość: 6 cm

Kolczyki złote owalne kryształki

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Bogate kolczyki w kolorze złotym z dużymi owalnymi kryształkami w obwódce z drobnych dżetów. Idealne dopełnienie każdej stylizacji.

Zapięcie na sztyft

Długość: 7 cm

Kolczyki długie perełki

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Kolczyki na biglu stopniowane perełki w kolorze białym lub ckru. Wykonane z Czeskiej biżuterii nie zawiera niklu. Z tej serii posiadamy naszyjniki jak również bransoletki które stworzą idealny komplet  na każdą okazję.

Długość z biglem 7,5 cm

Kolczyki długie zielone perełki

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Kolczyki na biglu długie perełki w kolorze pięknej zieleni wykonane z Czeskiej biżuterii nie zawiera niklu. Z tej serii posiadamy naszyjniki jak również bransoletki które stworzą piękny komplet i dodadzą uroku każdej stylizacji.

Długość z biglem 7,5 cm

Kolczyki długie perełki

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Kolczyki długie perełki zapinane na biglu w kolorze srebrnym. Do wyboru białe i ecru ,wykonane z Czeskiej biżuterii nie zawiera niklu. Z tej serii posiadamy naszyjniki jak również bransoletki które stworzą piękny komplet dodający uroku każdej stylizacji.

Długość razem z biglem 10 cm

Kolczyki wiszące perełki ozdobne

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Kolczyki delikatnie wiszące dwie perełki ozdobione cyrkoniami ,do wyboru białe i ecri zapinane na wygodny bigiel w kolorze srebrnym. Wykonane z Czeskiej biżuterii bez niklu. Z tej serii posiadamy naszyjniki i bransoletki  które stworzą piękny komplet i dodadzą uroku każdej stylizacji.

Długość 4 cm z zapięciem

Kolczyki wiszące perełki w kolorach

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Kolczyki wiszące perełki dostępne w wielu kolorach, wykonane z Czeskiej biżuterii bez niklu. Zapięcie na sztyft w kolorze czarnym jak również łączenie perełek  w kolorze czarnym. Z tej serii posiadamy naszyjniki jak również bransoletki. Piękne kolory dopełnią każdą stylizację.

Długość 3,5 cm

Kolczyki wiszące perełki w kolorach

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Kolczyki wiszące perełki wykonane z Czeskiej biżuterii bez niklu. Zapięcie na sztyft w kolorze srebrnym ,łączenie perełek również w kolorze srebrnym. Z tej serii posiadamy naszyjniki jak również bransoletki. Piękne kolory które dopełnią każdą stylizacje. Kolor do wyboru amarantowy ,biały.

Długość 3,5 cm

Kolczyki srebrne łezki z dżetami

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Bardzo eleganckie i efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z dwóch błyszczących cyrkonii w formie łezki otoczonej drobnymi dżetami. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Jest to biżuteria czeska która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Te kolczyki błyszczą się wręcz niesamowicie, dlatego idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych. 

Długość: 4,5 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki srebrne łezki

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Nadzwyczaj urocze kolczyki w kolorze srebrnym z wiszącą cyrkonią w kształcie łezki oraz rozbudowanymi listkami, które zakrywają prawie cały płatek ucha. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska nie zawierająca niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia ! Doskonały wybór do sukni ślubnej jak i sukienek koktajlowych.

Długość: 3 cm

Szerokość: ok, 1,5 cm

Kolczyki srebrne delikatne listki

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Przepiękne delikatne kolczyki w kolorze srebrnym wykonane z błyszczących cyrkonii w kształcie łezek oraz listeczków. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 3,8 cm

Szerokość: ok. 1,4 cm

Kolczyki srebrne z kwadracików

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Kolczyki o oryginalnym, geometrycznym kształcie wiszące na sztyfcie. Wykonane z błyszczących kwadratowych cyrkonii oraz w kształcie listków w kolorze srebrnym. Jest to biżuteria czeska która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Mimo niekonwencjonalnego kształtu sprawdzą się także do ślubu. 

Długość: 3,5 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki srebrne długie stopniowane dżety

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Prosty kształt, ale przy tym niezwykle eleganckie kolczyki wiszące na sztyfcie, które wykonane są z błyszczących stopniowanych dżetów w kolorze srebrnym. Jest to biżuteria czeska która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Kolczyki bardzo efektowne, dlatego sprawdzą się do ślubu lub na inne okazje. 

Długość: 6 cm

Szerokość: ok. 0,8 cm

Kolczyki srebrne dżety stopniowane

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Bardzo eleganckie i efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z błyszczących dżetów zwiększających się ku dołowi. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Jest to biżuteria czeska która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 4,8 cm

Szerokość: ok. 0,8 cm

Kolczyki srebrne łańcuszki z dżetów

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Piękne kolczyki w kolorze srebrnym wykonane z dwóch paseczków błyszczących dżetów zakończonych łezkami. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. Idealnie sprawdzą się nie tylko do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 6,3 cm

Szerokość: 0,5 cm

Kolczyki srebrne trzy łańcuszki z dżetów

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Jeżeli szukasz kolczyków, które sprawdzą się do sukni ślubnej, sukni wieczorowych lub innych eleganckich stylizacji to własnie je znalazłaś ! Prezentujemy kolczyki wiszące na sztyfcie, które stanowią połączenie trzech błyszczących łańcuszków wysadzanych dżetami zakończonych cyrkonią w kształcie łezki. Kolczyki tworzą zwiewną, reagującą na każdy ruch kompozycję. Produkt wykonany z czeskiej biżuterii nie zawierającej niklu. Nie może ich zabraknąć w Twojej szkatułce !

Długość: 6 cm

Szerokość: ok. 0,8 cm

Kolczyki srebrne łezki z dżecikami

0 Opinia(e) 
39,02 zł Cena

Piękne ślubne, ale także znakomicie się sprawdzające na inne wyjścia kolczyki, które wykonane są z trzech błyszczących cyrkonii w kształcie łezki okolonych małymi dżecikami w srebrnej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt jest biżuterią czeską bez dodatku niklu. Posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować.

Długość: 6,5 cm

Szerokość: ok. 1 cm

Kolczyki srebrne łezki z listkami

0 Opinia(e) 
60,98 zł Cena

Jeżeli szukasz kolczyków, które sprawdzą się do sukni ślubnej, sukni wieczorowych lub innych eleganckich stylizacji to własnie je znalazłaś ! Prezentujemy kolczyki wiszące na sztyfcie, które stanowią połączenie błyszczących cyrkonii w formie listków zwieńczonych dużą łezka w srebrnej oprawie. Kolczyki biżuteria czeska, które nie zawierają niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę.

Długość: 5,5 cm

Szerokość: ok. 1,7 cm