Firma D&M DORIS, gości na białostockim rynku już od 1990 roku. Od samego początku istnienia firmy postawiliśmy na maksymalny wybór produktów, ich jakość, a co najważniejsze na niską cenę. Ten czas pozwolił nam na wyrobienie pozytywnej opinii wśród szerokiej klienteli na temat naszych sklepów. 

  Głównym obszarem naszej działalności jest biżuteria i ozdoby do włosów pod każdą postacią dostępną na rynku. Z biegiem lat rozszerzyliśmy naszą ofertę na wiele nowych artykułów, a dzięki licznym kontaktom z producentami i hurtownikami możemy zapewnić naszym klientom niepowtarzalne wzory z najdalszych zakątków świata. Dbałość o klienta, zapewnienie mu maksymalnego wyboru, a także najniższej ceny, gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość obsługi. 

  Internet jest kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy. Wierzymy, iż naszą bogatą ofertą przekonamy do siebie wszystkich Polaków. Serwis internetowy DORIS (www.doris-bizuteria.pl) powstał z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie przejrzystość, komfort i wygodę, jaką daje elektroniczna forma zakupów.

  Oferujemy piękne naszyjniki, bransoletki, eleganckie korale, oryginalne broszki, niesamowite pierścionki, wisiory, a także wspaniałe komplety biżuterii. Poza biżuterią, w asortymencie naszego serwisu znajdziecie Państwo ozdoby do włosów w rozmaitym wydaniu, zegarki, torebki, paski, portfele i wiele innych rzeczy. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta zaspokoiła Państwa wszelkie potrzeby i marzenia. Posiadamy towary z najdalszych zakątków świata. Współpracując z wieloma producentami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu niepowtarzalne wzory biżuterii i ozdób do włosów wykonywanych specjalnie na nasze zamówienie.  

  Dbamy również o to, aby oferowany przez nas asortyment współgrał z najnowszymi trendami w modzie. Sprowadzamy nowoczesne modele biżuterii i dbamy o to, aby wszyscy nasi Klienci czuli się modnie, elegancko i wyjątkowo, niezależnie od okazji. Gwarantujemy, że oferowane przez nas produkty pozwolą Państwu zwrócić na siebie uwagę, a także dodać charakteru i wyrazistości każdej stylizacji zarówno tej codziennej, jak i wieczorowej. Ponadto, zapewniamy Państwu miłą i profesjonalną obsługę, a także szybki czas realizacji zamówienia.  

  

Serdecznie zapraszamy!