Sprawdź
Kolczyki w kolorze złotym

złote

złote

Aktywne filtry

Nausznica typu zacisk złota lub srebrna

0 Opinia(e) 
6,50 zł Cena

Kolczyk nausznica typu zacisk wykonany z metalu bez niklu w dwóch kolorach do wyboru: srebrnym i złotym. Nausznica sprzedawana jest na sztuki. Aby założyć ten kolczyk nie potrzebujesz dziurki. 

Średnica: ok. 1 cm 

Długość: 0,9 cm

Kolczyki z dżetów i złotych kuleczek

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Kolczyki wykonane z metalu bez zawartości niklu w złotym kolorze. Zapinane na sztyft. Składają się z łańcuszków wysadzanych drobnymi, błyszczącymi dżecikami oraz ze złotych kuleczek. Zróżnicowana długość poszczególnych łańcuszków nadaje kolczykom zwiewnego charakteru.

Długość: ok. 10 cm

Szerokość: ok. 1,5 cm  

Kolczyki geometryczne masywne złote

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Piękne, efektowne kolczyki zapinane na sztyft w kolorze złotym w najmodniejszym w tym sezonie geometrycznym wzorze o nieregularnej fakturze. Świetnie prezentują się na uchu - robią ogromne wrażenie! Hit!

Dwa modele do wyboru

Wymiary:

Model 1: 7 cm x 3,5 cm (w najszerszym miejscu)

Model 2: 6 cm x 4 cm

Kolczyki koła złote z perełkami

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Ozdobne kolczyki koła w kolorze złotym z perełkami. Dwie wielkości do wyboru! Piękne wykończenie każdej stylizacji dziennej jak również wieczorowej.

Zapięcie na zatrzask

Średnica: 6,5 cm lub 4 cm

Kolczyki złote kwadratowe kryształki

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Bogate kolczyki w kolorze złotym z dużymi kwadratowymi kryształkami w obwódce z drobnych dżetów oraz zakończone kryształową łezką.Idealne dopełnienie wieczorowych stylizacji.Pięknie wysmuklają twarz.Biżuteria nie zawiera niklu.

Zapięcie na sztyft

Długość: 6 cm

Kolczyki złote owalne kryształki

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Bogate kolczyki w kolorze złotym z dużymi owalnymi kryształkami w obwódce z drobnych dżetów. Idealne dopełnienie każdej stylizacji.

Zapięcie na sztyft

Długość: 7 cm

Kolczyki złote dżety stopniowane

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Krótkie, ale bardzo efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wiszące na sztyfcie, które wykonane są z jednego rzędu wysadzanego okrągłymi srebrnymi dżetami zwiększającymi się na dole. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt jest biżuterią czeską bez dodatku niklu. Posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować.

Długość: 4,5 cm

Szerokość: ok. 0,7 cm

Kolczyki złote trzy rzędy dżetów

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Jeżeli szukasz kolczyków, które sprawdzą się do sukni ślubnej, sukni wieczorowych lub innych eleganckich stylizacji to własnie je znalazłaś ! Prezentujemy kolczyki wiszące na sztyfcie, które stanowią połączenie trzech błyszczących łańcuszków wysadzanych dżetami zwieńczonych na dole łezką z cyrkonii. Kolczyki tworzą zwiewną, reagującą na każdy ruch kompozycję. Produkt nie posiadający niklu.

Długość: ok. 6 cm

Szerokość: ok. 0,8 cm

Kolczyki złote dwa rzędy dżetów

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Przepiękne, idealnie pasujące do sukni ślubnej jak i do sukienek koktajlowych kolczyki, które wykonane są z dwóch rzędów wysadzanych srebrnymi dżetami zwieńczonych na dole łezką. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Posiadamy również naszyjniki i bransoletki, dzięki którym dobierzemy idealny komplet. 

Długość: ok. 6 cm

Szerokość: 0,5 cm

Kolczyki złote dżety stopniowane

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Piękne ślubne, ale także znakomicie się sprawdzające na inne wyjścia kolczyki, które wykonane są z jednego rzędu wysadzanego okrągłymi srebrnymi dżetami zwiększającymi się na dole. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt jest biżuterią czeską bez dodatku niklu. Posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować.

Długość: 6,2 cm

Szerokość: ok. 0,7 cm

Kolczyki złote łezki z dżecikami

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Piękne ślubne, ale także znakomicie się sprawdzające na inne wyjścia kolczyki, które wykonane są z dwóch błyszczących cyrkonii w kształcie łezki okolonych małymi dżecikami w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt jest biżuterią czeską bez dodatku niklu. Posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować.

Długość: 4,2 cm

Szerokość: ok. 1 cm

Kolczyki owalne cyrkonie w złocie

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Bardzo eleganckie i efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z trzech błyszczących owalnych cyrkonii otoczonych małymi dżecikami w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska, nie zawierająca niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 3,7 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki złota łezka

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Piękne kolczyki wykonane z błyszczącej cyrkonii łezki oraz drobnych listków w złotej oprawie. Kolczyki delikatnie wiszące na sztyfcie. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 3,2 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki złote efektowne kwiatki z łezką

0 Opinia(e) 
64,23 zł Cena

Przepiękne, bardzo eleganckie i efektowne kolczyki wykonane z błyszczących cyrkonii w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt czeski, który nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej oraz kreacji wieczorowych.

Długość: 5,5 cm

Szerokość: 2 cm

Kolczyki złote łezki z listkami

0 Opinia(e) 
47,15 zł Cena

Jeżeli szukasz kolczyków, które sprawdzą się do sukni ślubnej, sukni wieczorowych lub innych eleganckich stylizacji to własnie je znalazłaś ! Prezentujemy kolczyki wiszące na sztyfcie, które stanowią połączenie błyszczących cyrkonii w formie listków zwieńczonych dużą łezka w złotej oprawie. Kolczyki, które nie zawierają niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę.

Długość: 4,5 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki złote łezki

0 Opinia(e) 
60,98 zł Cena

Bardzo eleganckie i efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z błyszczących cyrkonii w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Jest to biżuteria czeska, która nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 5,5 cm

Szerokość: ok. 1,4 cm

Kolczyki złote kwiatuszki

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Piękne ślubne kolczyki wykonane z błyszczących cyrkonii w złotej oprawie. Kolczyki wiszące w formie kwiatuszka na sztyfcie. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 3 cm

Szerokość: ok. 1,2 cm

Kolczyki dżetowe na złocie

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Niezwykle błyszczące kolczyki zapinane na sztyft, wykonane z drobnych, połyskujących dżetów osadzonych w złotej obudowie. Klasyczny model idealny na wiele okazji. Nie może go zabraknąć w Twojej szkatułce!

Długość ok. 8 cm

Szerokość ok. 1,5 cm

Kolczyki z dżetów złote z łezką

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Niesamowite kolczyki wykonane z metalu bez niklu składające się z pięciu łańcuszków wysadzanych drobnymi dżetami w złotej oprawie. Łańcuszki w różnej długości nadają im zwiewnego i lekkiego charakteru. Całości dopełnia góra w kształcie otwartej łezki. kolczyki zwiewne i eleganckie. Pasują idealnie do sukni ślubnych jak również wieczorowych. Kolczyki zapinane na sztyft. 

Długość: 9 cm

Szerokość: 1,2 cm

Kolczyki wieczorowe złote z dżetów

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Przepiękne, bardzo eleganckie i efektowne kolczyki wykonane z błyszczących dżetów w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt wykonany z metalu, który nie zawiera niklu. Całość tworzy zwiewną kompozycję z dziesięciu łańcuszków zakończonych trójkątem. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej oraz kreacji wieczorowych.

Długość: 12 cm

Szerokość: 2 cm

Kolczyki wieczorowe złote z cyrkoniami w kształcie łezki

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Jeżeli szukasz kolczyków, które nadadzą blasku Twojej stylizacji to właśnie je znalazłaś ! Niesamowite kolczyki wiszące na sztyfcie wykonane z metalu bez niklu z drobnymi błyszczącymi dżetami w złotej oprawie. Na płatku ucha trójkątna ozdoba wysadzana cyrkoniami w kształcie łezki. Dodatkowo dziewięć łańcuszków różnej długości, które nadają kolczykom lekkości. 

Długość: 11,5 cm

Szerokość: 2 cm

Kolczyki złote dżety w kształcie liścia

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Eleganckie kolczyki wysadzane drobnymi błyszczącymi dżetami w kolorze złotym. W oryginalnym opływowym kształcie przypominającym liść. Kolczyki na sztyfcie wykonane z metalu bez zawartości niklu. Pięknie pasują do każdej wieczorowej stylizacji.

Długość: 12 cm

Szerokość: 2,3 cm

Kolczyki wieczorowe - złote z dżetów

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Bardzo eleganckie i efektownie prezentujące się na uchu kolczyki wykonane z błyszczących dżetów w złotej oprawie. Pięknie wyprofilowane dostosują się do każdego płatka ucha. Składają się z czterech łańcuszków, które tworzą zwiewną kompozycję. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Biżuteria nie zawierająca niklu. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej, ale także do kreacji wieczorowych.

Długość: 12,5 cm

Szerokość: ok. 1,5 cm

Kolczyki dżety w złocie w oryginalnym kształcie

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Bardzo oryginalne i efektowne kolczyki wykonane z błyszczących cyrkonii w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt czeski, który nie zawiera niklu. Możemy z łatwością dopasować do nich naszyjnik i bransoletkę. Idealnie sprawdzą się do sukni ślubnej oraz kreacji wieczorowych.

Długość: 9 cm

Szerokość: ok. 1,5 cm

Kolczyki bardzo długie dżety w złocie

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Efektowne i niesamowicie długie kolczyki wykonane z czeskiej biżuterii bez zawartości niklu. Zapinane na sztyft. Składają się z jednego paseczka wysadzanego drobnymi i bardzo błyszczącymi dżetami w złotej oprawie. Wyjątkowe kolczyki, które dopełnią stylizację na wyjątkowe okazje.

Długość: 18 cm

Szerokość: 0,2 cm

Kolczyki - biały chanel - ok.7 cm

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki - biały chanel - 5 cm

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki - biały chanel - 5 cm

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki - biały chanel - krótkie

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki- biały chanel- ok.7 cm

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki- biały chanel- ok.7 cm

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki - biały chanel - krótkie

0 Opinia(e) 
9,76 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki - biały chanel - krótkie

0 Opinia(e) 
9,76 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki - biały chanel - 5 cm

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki złote z prostokątnym kryształkiem na biglu

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Efektowne kolczyki w kolorze złotym delikatnie wiszące na angielskim zapinanym biglu. Ozdobę stanowi szlifowana cyrkonia w kształcie prostokątu, która pięknie się mieni. Fantastycznie rozświetlają twarz. Wykonane z metalu bez dodatku niklu.

Długość zapięcia: 1,6 cm

Długość cyrkonii: 1,2 cm

Szerokość cyrkonii: 1 cm

Kolczyki złote z owalnym kryształkiem na biglu

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Eleganckie kolczyki w kolorze złotym delikatnie wiszące na angielskim zapinanym biglu. Ozdobę stanowi owalna szlifowana cyrkonia, która pięknie się mieni. Fantastycznie rozświetlają twarz. Wykonane z metalu bez dodatku niklu.

Długość zapięcia: 1,6 cm

Długość cyrkonii: 1,2 cm

Szerokość cyrkonii: 1 cm

Kolczyki-biały chanel- 7 cm

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki- biały chanel- ok. 9 cm

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki- opalizujący chanel- ok. 9 cm

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz opalizującymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki- opalizujący chanel- ok. 9 cm

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz opalizującymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki- biały chanel- 5 cm

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki- biały chanel- 5 cm

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki- opalizujący chanel- ok. 7 cm

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz opalizującymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki- biały chanel- ok. 7 cm

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki- biały chanel- 5 cm

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki- opalizujący chanel- 5 cm

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz opalizującymi kamieniami. Biżuteria nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Kolczyki kryształki w złocie romby

0 Opinia(e) 
56,10 zł Cena

Eleganckie kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kamieniami. Biżuteria Czeska nie zawiera niklu, Kolczyki w kształcie rombu pięknie wysmuklają dekolt. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki.

Dł.11cm szer.4 cm

Kolczyki kryształki w kształcie rombu

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Kolczyki w kształcie rombu w kolorze złotym wykonane z równych kryształków .Idealnie pasują do każdej wieczorowej stylizacji. Rozświetlają i wysmuklają  twarz.  Biżuteria Czeska nie zawiera niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki które stworzą piękny komplet.

Długość 9 cm szerokość 2,5 cm

Kolczyki złote okrągłe z kryształkami

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Piękne i delikatne kolczyki zapinane na sztyft wykonane z metalu bez niklu w kolorze złotym. Kolczyki w postaci koła z większym srebrnym błyszczącym kryształkiem na środku oraz malutkimi dżetami dookoła.

Biżuteria czeska.

Średnica: 1 cm

Kolczyki w złocie cyrkonie

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Kolczyki pięknie wysadzane cyrkoniami w kolorze złota. Czeska biżuteria nie zawiera niklu. Idealnie dopełnią każdą stylizację. Pasują na co dzień jak również na okazjonalne wyjście.

Srednica większych 1,2 cm średnica mniejszych 0,8 cm

Kolczyki kryształki w złocie

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Eleganckie kolczyki kryształki w złotej oprawie, zapinane na sztyft. Biżuteria Czeska nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które stworzą piękny komplet .Idealnie wykończą każdą wieczorową stylizację. 

Długość 5 cm

szerokość 1,5 cm

Kolczyki kryształki w złocie

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Delikatne kolczyki z galwanem w kolorze złota oraz białymi kryształkami. Biżuteria Czeska nie zawiera niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki pozwoli to na stworzenie pięknego kompletu na każdą okazję.

Długość 3 cm

Kolczyki kryształki w złocie

0 Opinia(e) 
9,76 zł Cena

Delikatne kolczyki z galwanem w kolorze złotym oraz białymi kryształkami. Biżuteria Czeska nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki pozwoli to na stworzenie pięknego kompletu na każdą okazję.

Długość 2 cm

Kolczyki kryształki w złocie

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Kolczyki wykonane w kolorze złotym ze szlifowanych kryształków, stopniowane. Biżuteria Czeska nie zawiera niklu! Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które stworzą piękny komplet. 

Kolczyki dżety klasyczne - do wyboru

0 Opinia(e) 
4,88 zł Cena

Klasyczne kolczyki dżety oprawione w sześć lub więcej uchwytów w zależności od wielkości cyrkonii. Błyszczące szlifowane dżety przepięknie się mienią. Średnica do wyboru. Kolczyki na sztyfcie w kolorze złotym.

Biżuteria czeska bez dodatku niklu. 

Kolczyki dżety w złocie - rozmiar do wyboru

0 Opinia(e) 
6,10 zł Cena

Klasyczne kolczyki dżety oprawione w sześć uchwytów w kolorze złotym. Ozdobione błyszczącymi szlifowanymi dżetami, które przepięknie się mienią.

Średnica dżeta do wyboru.

Kolczyki na sztyfcie.

Biżuteria czeska bez dodatku niklu. 

Kolczyki cyrkonie w złocie

0 Opinia(e) 
6,10 zł Cena

Klasyczne kolczyki na angielskim zapięciu w kolorze złotym.

Ozdobę stanowi niesamowicie mieniąca się szlifowana cyrkonia.Średnica  do wyboru. 

Biżuteria czeska, która nie zawiera niklu!

Klasyczne kolczyki, których nie może zabraknąć w Twojej szkatułce.Super nadają się do codziennych stylizacji jak również dla zwolenniczek delikatnej biżuterii.

Rozmiar do wyboru 1 cm,1,2 cm,0,4 mm,0,6 mm,0,8 mm.

Kolczyki kryształki w złocie

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Eleganckie proste kolczyki wykonane z przezroczystych szlifowanych kryształków Kolczyki zapinane na sztyft. Biżuteria Czeska bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. Idealnie dopełnią każdą stylizację jak również pięknie wysmuklą twarz.

Długość: 10 cm

Kolczyki kryształki w złocie

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Piękne kolczyki wykonane ze szlifowanych kryształków, osadzonych na podwójnie galwanizowanym złotym koszyczku. Kolczyki składają się z jednego rzędu stopniowanych kryształków, które pięknie wysmuklą twarz. Kolczyki zapinane na sztyft. Biżuteria Czeska bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które można skompletować. 

Długość: 7 cm

Kolczyki kryształki w złocie

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Eleganckie proste kolczyki wykonane ze złotych szlifowanych kryształków równej wielkości, osadzonych na podwójnie galwanizowanym złotym koszyczku. Kolczyki zapinane na sztyft. Biżuteria Czeska bez dodatku niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i bransoletki, które stworzą piękny komplet. Prosty model super wysmukli twarz.

Długość: 8 cm