Sprawdź

Złote

Złote

Aktywne filtry

Klipsy złote X

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Klipsy w kształcie literki X z jednej strony wysadzane srebrnymi dżetami. Klipsy wykonane z metalu w kolorze złotym. Półokrągłe, pięknie wyprofilowane. Dodatkowo posiadają silikonowe poduszeczki, dzięki którym nacisk na płatek ucha będzie mniejszy, a komfort noszenia się zwiększy.

Długość: 2 cm

Szerokość: 1 cm

Klipsy złote z kryształkiem kwadratowym oraz w kształcie łezki

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Bardzo bogato zdobione wiszące klipsy w kolorze złotym wykonane z metalu bez niklu. Górna część wykonana z kryształku w kształcie kwadratu, dolna natomiast w kształcie łezki. Oba kryształki otoczone drobnymi, bardzo błyszczącymi dżecikami. Fantastyczny dodatek do wieczorowych kreacji. Dzięki gumowym poduszeczkom klipsy noszą się wygodnie i nie uciskają płatka ucha.

Długość: 5 cm

Szerokość górnej części: 1,8 cm

Szerokość dolnej części: 2,6 cm

Klipsy złote geometryczne

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Geometryczne klipsy w kolorze złotym z dodatkiem drobnych, błyszczących dżetów. Oryginalna, geometryczna forma sprawia, że świetnie sprawdzą się zarówno do codziennych stylizacji jak i na większe wyjście.

Dzięki gumowym poduszeczkom klipsy noszą się wygodnie i nie uciskają płatka ucha.  Nie może ich zabraknąć w Twojej szkatułce!

Długość ok.1,5 cm

Szerokość ok.1 cm

Klips fake kolczyk

0 Opinia(e) 
4,88 zł Cena

Klips - fake kolczyk - sprzedawane na sztuki, do wyboru srebrny lub złoty.

Świetnie nadają się jako sztuczne kolczyki do nosa lub ucha. 

Średnica: 1,2 cm

Klipsy perła ecru w złocie

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Klipsy wykonane z metalu bez niklu w kolorze złotym z perłą ecru w dwóch rozmiarach: 0,8 cm oraz 1 cm do wyboru. Czeska biżuteria.

Klipsy złote prostokąty z cyrkoniami

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Klipsy w kształcie prostokątów wykonana z metalu bez dodatku niklu w złotym kolorze. Ozdobę stanowią drobne i bardzo błyszczące kryształkami. Podłużny kształt ładnie wysmukla twarz. Dzięki gumowym poduszeczkom klipsy noszą się wygodnie i nie uciskają płatka ucha. Doskonały dodatek do codziennych jak również wyjściowych stylizacji.

Długość: 1,8 cm

Szerokość: 0,8 cm

Klipsy wieczorowe cyrkoniowe złote

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Klipsy wieczorowe w kolorze złotym ozdobione cyrkoniami. Nie zawierają niklu. Pięknie wysmuklają dekolt. Super rozwiązanie dla pań które nie mają przekłutych uszu a również chcą wyglądać wyjątkowo. Z tej serii posiadamy naszyjniki jak również bransoletki.

Długość 10 cm szerokość 1 cm

Klipsy złote dżetowe nausznice

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Duże, błyszczące klipsy nausznice wykonane z dżetów w nietypowej dla siebie formie. Wszystko to w złotej oprawie. Wykonane z czeskiej biżuterii bez dodatku niklu. Idealne dla Pań, które lubią wyróżniać się z tłumu a jednocześnie cenią sobie elegancję. Idealne na prezent- sprawią, że będzie to niezapomniany podarek!

Długość: 3,3 cm

Szerokość: ok. 2 cm

Klipsy złote okrągłe z kryształkami

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Przepiękne klipsy wykonane z błyszczących szlifowanych kryształków w złotej oprawie. Niezwykle lekkie i efektowne. 
Stanowią idealną alternatywę dla osób, które nie mają przekłutych uszu. Świetnie sprawdzą się jako prezent ale także jako ozdoba w najważniejszym dla Ciebie dniu!

Wykonane z czeskiej biżuterii nie zawierającej niklu, antyalergiczne.

Dostępne w dwóch średnicach: 1,5 cm lub 1,3 cm

Klipsy złote z kryształkami - kwiatuszki

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Przepiękne klipsy wykonane z kryształków w formie bogato zdobionego kwiatka na złotej obudowie. Dzięki szlifowanym kryształkom przepięknie mieni się w świetle nawet przy najdrobniejszym ruchu.  Biżuteria Czeska nie posiada niklu! Z tej serii posiadamy również bransoletki oraz naszyjniki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonane z metalu nie zawierającego niklu, antyalergiczne!

Średnica ok.3 cm

Klipsy złote kwiatuszki z kryształkami

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Przepiękne klipsy wykonane z kryształków w formie bogato zdobionego kwiatka na złotej obudowie. Dzięki szlifowanym kryształkom przepięknie mieni się w świetle nawet przy najdrobniejszym ruchu. Biżuteria nie posiada niklu! Z tej serii posiadamy również bransoletki oraz naszyjniki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonane z metalu nie zawierającego niklu! W 100% antyalergiczne!

Średnica ok.3,5 cm

Klipsy złote kwiatuszki z listkami

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Przepiękne klipsy wykonane z kryształków w formie bogato zdobionego kwiatka na złotej obudowie. Dzięki szlifowanym kryształkom przepięknie mieni się w świetle nawet przy najdrobniejszym ruchu.  Biżuteria nie posiada niklu! Z tej serii posiadamy również bransoletki oraz naszyjniki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonane z metalu nie zawierającego niklu! W 100% antyalergiczne!

Średnica ok.3 cm

Klipsy stal złote z cyrkonią

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Klipsy wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z błyszczącą cyrkonią oraz drobnymi dżetami .Wygodne zapięcie z gumową poduszeczką sprawia, że można je nosić przez wiele godzin.Idealne rozwiązanie dla pań które nie mają przekłutych uszu.

Średnica: 1,4 cm

Produkt o wysokiej jakości z powłoką chroniącą kolor, antyalergiczny.