Sprawdź
Naszyjnik w kolorze srebrnym

srebrne

srebrne

Aktywne filtry

Komplet srebrny choker wysadzany dżetami

0 Opinia(e) 
60,98 zł Cena

Komplet wykonany z metalu bez niklu w kolorze srebrnym składający się z naszyjnika typu choker oraz delikatnych kolczyków na sztyfcie. Choker w postaci trzech paseczków wysadzanych błyszczącymi dżetami zapinany jest na karabińczyk i posiada łańcuszek umożliwiający regulację długości. Nieszablonowy komplet dla odważnych kobiet ceniących nowoczesny styl.

Długość chokera: 30 cm + 10 cm łańcuszka regulacyjnego

Długość kolczyków: 1,7 cm

Szerokość chokera oraz kolczyków: 0,7 cm  

Komplet wykonany z dżetów w formie zwisu

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Bardzo elegancki i bogato zdobiony komplet biżuterii w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru: srebrnym oraz złotym. Komplet składa się z pięknego naszyjnika w formie zwisu, który świetnie dopasuje się do dekoltów w serek oraz z wiszących kolczyków na sztyfcie w zwiewnej formie. Wykonany jest z metalu oraz wysadzany dużą ilością drobnych i bardzo błyszczących dżetów. Naszyjnik posiada dodatkowy łańcuszek, dzięki któremu można dopasować długość odpowiednią dla siebie. Świetnie nadaje się jako biżuteria ślubna, ale może stanowić również idealne dopełnienie wieczorowej stylizacji. 

Długość naszyjnika: 32 cm + 16 cm łańcuszka regulacyjnego

Długość zwisu w naszyjniku: ok. 7 cm

Długość kolczyków: ok. 4,5 cm

Naszyjniki BEST FRIENDS serce i kluczyk

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Symboliczne prezenty zawsze mają ogromną moc! To świetny zestaw dla osób, którym zależy na zacieśnianiu swojej przyjaźni. Jeden z naszyjników możesz ofiarować bliskiej osobie np. z okazji urodzin, imienin lub jakiejś ważnej dla Was obojga rocznicy. Na pewno doceni ten gest i pomyśli o Tobie zawsze, gdy na niego spojrzy. Tego typu łańcuszek spodoba się także Twojej najlepszej przyjaciółce - niech wie, ile dla Ciebie znaczy! Celebruj przyjaźń!

Długość naszyjnika: 52 cm + 3 cm zawieszki

Wymiary serca: 2,5 cm x 2,5 cm

Wymiary klucza: 0,6 cm x 2,5 cm

Naszyjniki przyjaźni BEST FRIENDS FOREVER 3 częściowe

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Modny naszyjnik 3w1 w kształcie serduszka to wyjątkowa propozycja biżuterii dla przyjaciółek. Best Friend Forever składa się z trzech elementów, gdzie każdy z nich jest częścią całości. Model ten jest świetną opcją dla przyjaciółek, które chcą wyrazić łączącą ich więź. Po złączeniu każdego z pojedynczych elementów otrzymujemy serce z wygrawerowanym napisem „Best Friend Forever”, który jest symbolem nieprzemijającej przyjaźni.

Długość łańcuszków po rozłożeniu: 60cm + 5cm łańcuszka do regulacji.

Naszyjnik ozdobny srebrny z łezkami

0 Opinia(e) 
60,98 zł Cena

Ozdobny naszyjnik wykonany z wysokiej jakości czeskiej biżuterii - metalu antyalergicznego, nieposiadającego niklu, w kolorze srebrnym z przepięknymi kryształkami w łezkowych kształtach. Piękna aplikacja tworząca delikatny zwis.

Zapięcie - karabińczyk

Długość: 42 cm + 5 cm regulacji

Jakość premium! Produkt 100% antyalergiczny

Komplet kryształkami w srebrze - różne modele

0 Opinia(e) 
47,15 zł Cena

Przepiękny i niezwykle subtelny komplet wykonany ze szlifowanych, stopniowanych kryształków osadzonych w srebrnej oprawie. Dzięki szlifowaniu przepięknie odbija światło, nawet przy najmniejszym ruchu. Pokryty galwanem, dzięki czemu biżuteria nie traci blasku! Posiada możliwość regulacji. Wykonany z metalu nie zawierającego niklu! Świetnie sprawdzi się na wyjątkowe wyjścia. Olśnij wszystkich przepiękną biżuterią! Z tej serii posiadamy również  bransoletki!

Dostępny w wielu wzorach. Czeska biżuteria.

Nie zawiera niklu!

Długość ok.40 cm+ 7 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Naszyjnik kryształki w srebrnej oprawie

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Przepiękny i niezwykle subtelny naszyjnik wykonany ze szlifowanych, stopniowanych kryształków osadzonych w srebrnej oprawie. Dzięki szlifowaniu przepięknie odbija światło, nawet przy najmniejszym ruchu. Pokryty galwanem, dzięki czemu biżuteria nie traci blasku! Posiada możliwość regulacji. Wykonany z metalu nie zawierającego niklu! Świetnie sprawdzi się na wyjątkowe wyjścia. Olśnij wszystkich przepiękną biżuterią! Z tej serii posiadamy również kolczyki i bransoletki!

Dostępny w wielu wzorach. Czeska biżuteria.

Nie zawiera niklu!

Długość ok.40 cm+ 7 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Komplet z kryształkami srebrne kwiatki

0 Opinia(e) 
69,11 zł Cena

Przepiękny i niezwykle subtelny komplet wykonany ze szlifowanych kryształków w kształcie kwiatków osadzonych w srebrnej oprawie. Dzięki szlifowaniu przepięknie odbija światło, nawet przy najmniejszym ruchu. Pokryty galwanem, dzięki czemu biżuteria nie traci blasku! Posiada możliwość regulacji. Wykonany z metalu nie zawierającego niklu! Świetnie sprawdzi się na wyjątkowe wyjścia. Olśnij wszystkich przepiękną biżuterią! Z tej serii posiadamy również  bransoletki!

Dostępny w wielu wzorach. Czeska biżuteria.

Nie zawiera niklu!

Długość ok.40 cm+ 7 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Średnica kolczyków ok.2 cm

Komplet z kryształków w srebrnej oprawie

0 Opinia(e) 
55,28 zł Cena

Przepiękny i niezwykle subtelny komplet wykonany ze szlifowanych, stopniowanych kryształków osadzonych w srebrnej oprawie. Dzięki szlifowaniu przepięknie odbija światło, nawet przy najmniejszym ruchu. Pokryty galwanem, dzięki czemu biżuteria nie traci blasku! Posiada możliwość regulacji. Wykonany z metalu nie zawierającego niklu! Świetnie sprawdzi się na wyjątkowe wyjścia. Olśnij wszystkich przepiękną biżuterią! Z tej serii posiadamy również bransoletki!

Dostępny w wielu wzorach. Czeska biżuteria.

Nie zawiera niklu!

Długość ok.40 cm+ 7 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Długość kolczyków ok. 2 cm

Średnica kolczyków kwiatków ok. 1,5 cm

Naszyjnik z kryształkami w srebrze kolory

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Przepiękny i niezwykle subtelny naszyjnik wykonany ze szlifowanych, stopniowanych kryształków osadzonych w srebrnej oprawie. Dzięki szlifowaniu przepięknie odbija światło, nawet przy najmniejszym ruchu. Pokryty galwanem, dzięki czemu biżuteria nie traci blasku! Posiada możliwość regulacji. Wykonany z metalu nie zawierającego niklu! Świetnie sprawdzi się na weselu,studniówce czy też 18! Olśnij wszystkich przepiękną biżuterią! Z tej serii posiadamy również kolczyki i bransoletki!Czeska biżuteria.

Dostępny w wielu kolorach!

Nie zawiera niklu!

Długość ok.39 cm+ 6 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Średnica oczek ok.1 cm

Naszyjnik srebrny bogato zdobiony z listkami

0 Opinia(e) 
64,23 zł Cena

Bogato zdobiony naszyjnik w kolorze srebrnym wysadzany błyszczącymi dżetami. W centralnej części naszyjnika znajdują się listki, które tworzą bardzo błyszczącą i ciekawą aplikację. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Istnieje możliwość dobrania kolczyków i bransoletki do kompletu. Naszyjnik cudownie się mieni- nada blasku sukni ślubnej, ale także rozświetli kreacje sylwestrowe czy studniówkowe.

Długość: 40 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Szerokość: ok. 1,2 cm

Naszyjnik srebrny łezki otoczone dżetami

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Olśniewający naszyjnik w kolorze srebrnym wysadzany błyszczącymi dżetami. Zawieszkę stanowią cztery cyrkonie w kształcie łezki otoczone drobnymi dżetami. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska nie zawierająca niklu. Istnieje możliwość dobrania kolczyków i bransoletki do kompletu. Ten naszyjnik uatrakcyjni każdą stylizację ! Doskonały wybór do sukni ślubnej.

Długość: 41 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Długość zawieszki: 3 cm

Szerokość zawieszki: 1,2 cm

Naszyjnik srebrny geometryczne cyrkonie

0 Opinia(e) 
55,28 zł Cena

Bardzo oryginalny, ale przy tym niezwykle elegancki naszyjnik wykonany z błyszczących dżetów oraz zawieszką z kwadratów. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Istnieje możliwość skompletowania kolczyków oraz bransoletki. Mimo niekonwencjonalnego, geometrycznego kształtu sprawdzi się do sukni ślubnych jak i wieczorowych. 

Długość: 42 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Długość zawieszki: 3,5 cm

Szerokość zawieszki: 1,2 cm

Naszyjnik srebrny z kokardką i łezką

0 Opinia(e) 
58,54 zł Cena

Zachwycający naszyjnik w kolorze srebrnym wysadzany błyszczącymi dżetami z krystalicznymi cyrkoniami w kształcie listków tworzących kokardę oraz zawieszką w formie łezki otoczonej drobnymi dżecikami. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Istnieje możliwość skompletowania kolczyków i bransoletki aby dopełnić całości. Ten naszyjnik rozświetli i nada wyrazistego charakteru sukni ślubnej, kreacjom sylwestrowym, studniówkowym i wieczorowym.

Długość: 42 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Długość łezki razem z kokardą: 3,5 cm 

Szerokość łezki: ok. 1,2 cm

Naszyjnik srebrny ze stopniowanymi dżetami

0 Opinia(e) 
52,85 zł Cena

Piękny naszyjnik w kolorze srebrnym wysadzany błyszczącymi dżetami, które stopniowo się zwiększają w centralnej części naszyjnika. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Istnieje możliwość dobrania kolczyków i bransoletki do kompletu. Naszyjnik cudownie się mieni- nada blasku sukni ślubnej, ale także rozświetli kreacje sylwestrowe czy studniówkowe.

Długość: 41 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Szerokość zawieszki: ok. 0,8 cm

Naszyjnik srebrny z łezką

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Subtelny naszyjnik w kolorze srebrnym wysadzany błyszczącymi dżetami. Zawieszkę stanowi krystaliczna cyrkonia w kształcie łezki. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska nie zawierająca niklu. Istnieje możliwość dobrania kolczyków i bransoletki do kompletu. Naszyjnik jest naprawdę rewelacyjny i mimo swojej delikatności stanowi doskonały wybór do sukni ślubnej lub sukienek wieczorowych.

Długość: 41 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Długość zawieszki: 1 cm

Szerokość zawieszki: 0,8 cm

Naszyjnik srebrny z owalną zawieszką

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Niesamowicie elegancki a przy tym bardzo delikatny naszyjnik w kolorze srebrnym wysadzany błyszczącymi dżetami. Zawieszkę stanowi owalna cyrkonia otoczona małymi dżecikami. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska nie zawierająca niklu. Istnieje możliwość dobrania kolczyków i bransoletki do kompletu. Znakomity wybór do Twojej sukni ślubnej, ale także do sukni wieczorowych.

Długość: 41 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Długość zawieszki: 1,2 cm

Szerokość zawieszki: 1 cm

Naszyjnik srebrno-szary typu kołnierz

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze ściętych koralików różnej wielkości w kolorze srebrnym połączonych z przeplecionym szarym haftem. Dodatkowa zaletą jest regulacja zapięcia w kolorze srebrnym co sprawia, że bez problemu można dopasować idealną długość. 

Długość: ok 38 cm + 5 cm łańcuszek regulacyjny

Naszyjnik fioletowe kamienie

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Naszyjnik wykonany z metalu w kolorze srebrnym ozdobiony fioletowymi kryształkami które pięknie odbijają światło. Idealny dodatek dla kobiety która lubi wyraziste dodatki. 

Wymiary: część ozdobna ok. 8,5 cm x 14,5 cm, łańcuszek ok. 15 cm + 7 cm ( regulacja )

Naszyjnik kwiatki zieleń

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Naszyjnika wykonany z metalu w kolorze srebrnym z zielonymi  kryształami w kształcie łezki. Niesamowicie delikatny a za razem błyszczący naszyjnik który doda blasku każdej kobiecie.

Długość 42 cm + 7 cm regulacji

Naszyjnik srebrny

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Naszyjnik wykonany z tworzywa sztucznego i siatki poliestrowej w kolorze srebrnym. Super dopełni każdą stylizacje codzienna jak również wieczorową. Długość 48 cm.