Sprawdź
Naszyjnik w kolorze srebrnym

srebrne

srebrne

Aktywne filtry

Naszyjniki BEST FRIENDS serce i kluczyk

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Symboliczne prezenty zawsze mają ogromną moc! To świetny zestaw dla osób, którym zależy na zacieśnianiu swojej przyjaźni. Jeden z naszyjników możesz ofiarować bliskiej osobie np. z okazji urodzin, imienin lub jakiejś ważnej dla Was obojga rocznicy. Na pewno doceni ten gest i pomyśli o Tobie zawsze, gdy na niego spojrzy. Tego typu łańcuszek spodoba się także Twojej najlepszej przyjaciółce - niech wie, ile dla Ciebie znaczy! Celebruj przyjaźń!

Długość naszyjnika: 52 cm + 3 cm zawieszki

Wymiary serca: 2,5 cm x 2,5 cm

Wymiary klucza: 0,6 cm x 2,5 cm

Naszyjniki przyjaźni BEST FRIENDS FOREVER 3 częściowe

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Modny naszyjnik 3w1 w kształcie serduszka to wyjątkowa propozycja biżuterii dla przyjaciółek. Best Friend Forever składa się z trzech elementów, gdzie każdy z nich jest częścią całości. Model ten jest świetną opcją dla przyjaciółek, które chcą wyrazić łączącą ich więź. Po złączeniu każdego z pojedynczych elementów otrzymujemy serce z wygrawerowanym napisem „Best Friend Forever”, który jest symbolem nieprzemijającej przyjaźni.

Długość łańcuszków po rozłożeniu: 60cm + 5cm łańcuszka do regulacji.

Naszyjnik ozdobny srebrny z łezkami

0 Opinia(e) 
60,98 zł Cena

Ozdobny naszyjnik wykonany z wysokiej jakości czeskiej biżuterii - metalu antyalergicznego, nieposiadającego niklu, w kolorze srebrnym z przepięknymi kryształkami w łezkowych kształtach. Piękna aplikacja tworząca delikatny zwis.

Zapięcie - karabińczyk

Długość: 42 cm + 5 cm regulacji

Jakość premium! Produkt 100% antyalergiczny

Komplet kryształkami w srebrze - różne modele

0 Opinia(e) 
47,15 zł Cena

Przepiękny i niezwykle subtelny komplet wykonany ze szlifowanych, stopniowanych kryształków osadzonych w srebrnej oprawie. Dzięki szlifowaniu przepięknie odbija światło, nawet przy najmniejszym ruchu. Pokryty galwanem, dzięki czemu biżuteria nie traci blasku! Posiada możliwość regulacji. Wykonany z metalu nie zawierającego niklu! Świetnie sprawdzi się na wyjątkowe wyjścia. Olśnij wszystkich przepiękną biżuterią! Z tej serii posiadamy również  bransoletki!

Dostępny w wielu wzorach. Czeska biżuteria.

Nie zawiera niklu!

Długość ok.40 cm+ 7 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Naszyjnik kryształki w srebrnej oprawie

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Przepiękny i niezwykle subtelny naszyjnik wykonany ze szlifowanych, stopniowanych kryształków osadzonych w srebrnej oprawie. Dzięki szlifowaniu przepięknie odbija światło, nawet przy najmniejszym ruchu. Pokryty galwanem, dzięki czemu biżuteria nie traci blasku! Posiada możliwość regulacji. Wykonany z metalu nie zawierającego niklu! Świetnie sprawdzi się na wyjątkowe wyjścia. Olśnij wszystkich przepiękną biżuterią! Z tej serii posiadamy również kolczyki i bransoletki!

Dostępny w wielu wzorach. Czeska biżuteria.

Nie zawiera niklu!

Długość ok.40 cm+ 7 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Komplet z kryształkami srebrne kwiatki

0 Opinia(e) 
69,11 zł Cena

Przepiękny i niezwykle subtelny komplet wykonany ze szlifowanych kryształków w kształcie kwiatków osadzonych w srebrnej oprawie. Dzięki szlifowaniu przepięknie odbija światło, nawet przy najmniejszym ruchu. Pokryty galwanem, dzięki czemu biżuteria nie traci blasku! Posiada możliwość regulacji. Wykonany z metalu nie zawierającego niklu! Świetnie sprawdzi się na wyjątkowe wyjścia. Olśnij wszystkich przepiękną biżuterią! Z tej serii posiadamy również  bransoletki!

Dostępny w wielu wzorach. Czeska biżuteria.

Nie zawiera niklu!

Długość ok.40 cm+ 7 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Średnica kolczyków ok.2 cm

Komplet z kryształków w srebrnej oprawie

0 Opinia(e) 
55,28 zł Cena

Przepiękny i niezwykle subtelny komplet wykonany ze szlifowanych, stopniowanych kryształków osadzonych w srebrnej oprawie. Dzięki szlifowaniu przepięknie odbija światło, nawet przy najmniejszym ruchu. Pokryty galwanem, dzięki czemu biżuteria nie traci blasku! Posiada możliwość regulacji. Wykonany z metalu nie zawierającego niklu! Świetnie sprawdzi się na wyjątkowe wyjścia. Olśnij wszystkich przepiękną biżuterią! Z tej serii posiadamy również bransoletki!

Dostępny w wielu wzorach. Czeska biżuteria.

Nie zawiera niklu!

Długość ok.40 cm+ 7 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Długość kolczyków ok. 2 cm

Średnica kolczyków kwiatków ok. 1,5 cm

Naszyjnik z kryształkami w srebrze kolory

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Przepiękny i niezwykle subtelny naszyjnik wykonany ze szlifowanych, stopniowanych kryształków osadzonych w srebrnej oprawie. Dzięki szlifowaniu przepięknie odbija światło, nawet przy najmniejszym ruchu. Pokryty galwanem, dzięki czemu biżuteria nie traci blasku! Posiada możliwość regulacji. Wykonany z metalu nie zawierającego niklu! Świetnie sprawdzi się na weselu,studniówce czy też 18! Olśnij wszystkich przepiękną biżuterią! Z tej serii posiadamy również kolczyki i bransoletki!Czeska biżuteria.

Dostępny w wielu kolorach!

Nie zawiera niklu!

Długość ok.39 cm+ 6 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Średnica oczek ok.1 cm

Naszyjnik srebrny bogato zdobiony z listkami

0 Opinia(e) 
64,23 zł Cena

Bogato zdobiony naszyjnik w kolorze srebrnym wysadzany błyszczącymi dżetami. W centralnej części naszyjnika znajdują się listki, które tworzą bardzo błyszczącą i ciekawą aplikację. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Istnieje możliwość dobrania kolczyków i bransoletki do kompletu. Naszyjnik cudownie się mieni- nada blasku sukni ślubnej, ale także rozświetli kreacje sylwestrowe czy studniówkowe.

Długość: 40 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Szerokość: ok. 1,2 cm

Naszyjnik srebrny łezki otoczone dżetami

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Olśniewający naszyjnik w kolorze srebrnym wysadzany błyszczącymi dżetami. Zawieszkę stanowią cztery cyrkonie w kształcie łezki otoczone drobnymi dżetami. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska nie zawierająca niklu. Istnieje możliwość dobrania kolczyków i bransoletki do kompletu. Ten naszyjnik uatrakcyjni każdą stylizację ! Doskonały wybór do sukni ślubnej.

Długość: 41 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Długość zawieszki: 3 cm

Szerokość zawieszki: 1,2 cm

Naszyjnik srebrny geometryczne cyrkonie

0 Opinia(e) 
55,28 zł Cena

Bardzo oryginalny, ale przy tym niezwykle elegancki naszyjnik wykonany z błyszczących dżetów oraz zawieszką z kwadratów. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Istnieje możliwość skompletowania kolczyków oraz bransoletki. Mimo niekonwencjonalnego, geometrycznego kształtu sprawdzi się do sukni ślubnych jak i wieczorowych. 

Długość: 42 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Długość zawieszki: 3,5 cm

Szerokość zawieszki: 1,2 cm

Naszyjnik srebrny z kokardką i łezką

0 Opinia(e) 
58,54 zł Cena

Zachwycający naszyjnik w kolorze srebrnym wysadzany błyszczącymi dżetami z krystalicznymi cyrkoniami w kształcie listków tworzących kokardę oraz zawieszką w formie łezki otoczonej drobnymi dżecikami. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Istnieje możliwość skompletowania kolczyków i bransoletki aby dopełnić całości. Ten naszyjnik rozświetli i nada wyrazistego charakteru sukni ślubnej, kreacjom sylwestrowym, studniówkowym i wieczorowym.

Długość: 42 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Długość łezki razem z kokardą: 3,5 cm 

Szerokość łezki: ok. 1,2 cm

Naszyjnik srebrny ze stopniowanymi dżetami

0 Opinia(e) 
52,85 zł Cena

Piękny naszyjnik w kolorze srebrnym wysadzany błyszczącymi dżetami, które stopniowo się zwiększają w centralnej części naszyjnika. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Istnieje możliwość dobrania kolczyków i bransoletki do kompletu. Naszyjnik cudownie się mieni- nada blasku sukni ślubnej, ale także rozświetli kreacje sylwestrowe czy studniówkowe.

Długość: 41 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Szerokość zawieszki: ok. 0,8 cm

Naszyjnik srebrny z łezką

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Subtelny naszyjnik w kolorze srebrnym wysadzany błyszczącymi dżetami. Zawieszkę stanowi krystaliczna cyrkonia w kształcie łezki. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska nie zawierająca niklu. Istnieje możliwość dobrania kolczyków i bransoletki do kompletu. Naszyjnik jest naprawdę rewelacyjny i mimo swojej delikatności stanowi doskonały wybór do sukni ślubnej lub sukienek wieczorowych.

Długość: 41 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Długość zawieszki: 1 cm

Szerokość zawieszki: 0,8 cm

Naszyjnik srebrny z owalną zawieszką

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Niesamowicie elegancki a przy tym bardzo delikatny naszyjnik w kolorze srebrnym wysadzany błyszczącymi dżetami. Zawieszkę stanowi owalna cyrkonia otoczona małymi dżecikami. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska nie zawierająca niklu. Istnieje możliwość dobrania kolczyków i bransoletki do kompletu. Znakomity wybór do Twojej sukni ślubnej, ale także do sukni wieczorowych.

Długość: 41 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Długość zawieszki: 1,2 cm

Szerokość zawieszki: 1 cm

Naszyjnik srebrno-szary typu kołnierz

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze ściętych koralików różnej wielkości w kolorze srebrnym połączonych z przeplecionym szarym haftem. Dodatkowa zaletą jest regulacja zapięcia w kolorze srebrnym co sprawia, że bez problemu można dopasować idealną długość. 

Długość: ok 38 cm + 5 cm łańcuszek regulacyjny

Naszyjnik kwiatki zieleń

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Naszyjnika wykonany z metalu w kolorze srebrnym z zielonymi  kryształami w kształcie łezki. Niesamowicie delikatny a za razem błyszczący naszyjnik który doda blasku każdej kobiecie.

Długość 42 cm + 7 cm regulacji

Naszyjnik fioletowe kamienie

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Naszyjnik wykonany z metalu w kolorze srebrnym ozdobiony fioletowymi kryształkami które pięknie odbijają światło. Idealny dodatek dla kobiety która lubi wyraziste dodatki. 

Wymiary: część ozdobna ok. 8,5 cm x 14,5 cm, łańcuszek ok. 15 cm + 7 cm ( regulacja )

Naszyjnik srebrny

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Naszyjnik wykonany z tworzywa sztucznego i siatki poliestrowej w kolorze srebrnym. Super dopełni każdą stylizacje codzienna jak również wieczorową. Długość 48 cm.