Sprawdź
Breloki

Breloki

Breloki

Aktywne filtry

Brelok - jednorożec fuksja/jasny róż

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Puchate, mięciutkie breloki w kształcie błyszczących jednorożców ze złotym łańcuszkiem w kolorze jasnego różu lub fuksji do wyboru. Zapinany na karabińczyk i dodatkowe kółeczko. Idealny dodatek zarówno do kluczy jak i torebki. Musisz je mieć!

Długość ok. 17 cm

Szerokość ok.8 cm

Brelok gwiazdka

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Brelok granatowa gwiazdka z granatowymi, drobnymi  dżetami oraz frędzelkiem na srebrnym łańcuszku. Posiada zapięcie typu karabińczyk oraz kółeczko. Modny dodatek do torebek oraz kluczy.  

Długość: ok. 23,5 cm

Szerokość: 7 cm 

Brelok metalowy żubr 3 modele

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Brelok wykonany ze skórki z metalem w kształcie żubra. W kolorze mosiądzu na srebrnym kółeczku. Ciekawy dodatek do kluczy.

Długość całkowita: 8 cm

Trzy modele do wyboru

Brelok czarny ananas

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Brelok ananas w kolorze czarnym ozdobiony czarnymi oraz srebrnymi dżetami na srebrnym łańcuszku. Posiada zapięcie typu karabińczyk oraz kółeczko. Modny dodatek do torebek oraz kluczy.  

Długość: ok. 13 cm

Szerokość: 6 cm 

Brelok beżowe futrzane serce

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Breloczek z ekologicznego futerka w kształcie serca w kolorze beżowym ozdobiony cekinami w kształcie serca. Posiada srebrny łańcuszek. Modny dodatek do torebek oraz kluczy.   

Długość 10 cm

Breloczek z frędzelkiem kolory

0 Opinia(e) 
21,95 zł Cena

Breloczek z różowym, beżowym lub czarnym frędzelkiem ze skóry ekologicznej do wyboru i czterema kolorowymi koralikami na złotym łańcuszku. Brelok posiada dwie opcje do zaczepienia: karabińczyk oraz kółeczko. Modny dodatek do torebek oraz kluczy.

Długość: 17 cm

Średnica frędzla: 2 cm   

Breloczek szary miś

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Breloczek ze skóry ekologicznej w kształcie szarego misia na złotym łańcuszku. Brelok posiada dwie opcje do zaczepienia: karabińczyk oraz kółeczko. Modny dodatek do torebek oraz kluczy.

Długość: 14 cm

Szerokość: 8 cm

Breloczek biały pompon

0 Opinia(e) 
7,72 zł Cena

Breloczek pompon w kolorze białym na złotym łańcuszku. Brelok posiada dwie opcje do zaczepienia: karabińczyk oraz kółeczko. Modny dodatek do torebek oraz kluczy.

Długość: ok. 17 cm

Średnica: ok. 7 cm