Sprawdź

perłowe

perłowe

Aktywne filtry

Kolczyki długie perełki

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Kolczyki na biglu stopniowane perełki w kolorze białym lub ckru. Wykonane z Czeskiej biżuterii nie zawiera niklu. Z tej serii posiadamy naszyjniki jak również bransoletki które stworzą idealny komplet  na każdą okazję.

Długość z biglem 7,5 cm

Kolczyki długie perełki

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Kolczyki długie perełki zapinane na biglu w kolorze srebrnym. Do wyboru białe i ecru ,wykonane z Czeskiej biżuterii nie zawiera niklu. Z tej serii posiadamy naszyjniki jak również bransoletki które stworzą piękny komplet dodający uroku każdej stylizacji.

Długość razem z biglem 10 cm

Kolczyki wiszące perełki ozdobne

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Kolczyki delikatnie wiszące dwie perełki ozdobione cyrkoniami ,do wyboru białe i ecri zapinane na wygodny bigiel w kolorze srebrnym. Wykonane z Czeskiej biżuterii bez niklu. Z tej serii posiadamy naszyjniki i bransoletki  które stworzą piękny komplet i dodadzą uroku każdej stylizacji.

Długość 4 cm z zapięciem

Kolczyki wiszące perełki kremowe

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Kolczyki wiszące perełki w kolorze kremowym, wykonane z Czeskiej biżuterii nie zawiera niklu. Zapinane na sztyft. Z tej serii posiadamy naszyjniki jak również bransoletki. Perła jest zawsze ponad czasowa i pięknie ozdobi każdą stylizację,

Kolczyki koła z perełkami i cyrkoniami

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Hit tego sezonu! Kolczyki w kształcie połączonych kół zapinane na sztyft z dodatkiem cyrkonii i perełek na złotej obudowie. Musisz je mieć!

Wykonane z metalu nie zawierającego niklu!

Długość ok. 4,5 cm

Szerokość ok. 3 cm

Kolczyki perełkowe

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Must have! Kolczyki na sztyfcie z łańcuszkami wykonanymi z perełek. Na płatku ucha znajdować się będzie gustowna złota blaszka.

Długość ok. 8,5 cm

Szerokość ok. 1,5 cm

Kolczyki z perełkami

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Hit tego sezonu- perełki! Zapinane na sztyft asymetryczne białe perełki w różnych kształtach z dodatkiem złota. Idealne do letnich stylizacji! 

Długość ok. 8 cm

Szerokość ok. 2 cm