Sprawdź

wiszące

wiszące

Aktywne filtry

Kolczyki stal złote wiszące diamenty

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Hit sezonu- kolczyki a'la nausznice. Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze złotym. Zapinane na sztyft. Przód i tył kolczyków połączony jest ze sobą delikatnym łańcuszkiem. Wykończone najmodniejszym teraz wzorem- diamentem. Lekko wiszący model. Świetnie sprawdzi się na co dzień. Nie może go zabraknąć w Twojej szkatułce.

Wykonane ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczne!

Długość ok.5 cm

Kolczyki stal złota z muszelką

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Nieszablonowe kolczyki, które przywodzą na myśl wspomnienia lata. Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L i pokryte cienką warstwą złota. Kolczyki wiszące na sztyfcie z błyszczącą cyrkonią, gładkimi okrągłymi blaszkami oraz muszelką. Całość tworzy lekką i zwiewną kompozycję. Produkt bardzo wysokiej jakości, w 100% antyalergiczny.  

Długość: ok. 5,5  cm

Szerokość: ok. 1 cm

Kolczyki stal złota Lucky

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Niestereotypowe kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L i pokryte cienką warstwą złota. Kolczyki wiszące na sztyfcie na kółeczku z rombem z masy perłowej oraz napisem "Lucky". Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.  

Długość: ok. 4  cm

Szerokość: ok. 2 cm

Kolczyki stal złota kółka z masą perłową

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Niezwykłe kolczyki, które nadadzą klasy i szyku. Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L i pokryte cienką warstwą złota. Kolczyki wiszące na sztyfcie składające się z okrągłej gładkiej blaszki zakrywającej płatek ucha oraz większego kółka z masą perłową. Te kolczyki muszą się znaleźć w Twojej szkatułce !

Produkt bardzo wysokiej jakości, w 100% antyalergiczny.  

Długość: ok. 3,2 cm

Średnica: ok. 2 cm

Kolczyki stal złota z kółeczek z masą perłową

0 Opinia(e) 
47,15 zł Cena

Spektakularne kolczyki, które znakomicie się sprawdzają na wieczorne wyjścia. Szykowny wzór, który zachwyci wszystkich. Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L i pokryte cienką warstwą złota. Kolczyki wiszące na sztyfcie składające się z trzech kółeczek: gładkiej blaszki, wysadzanego drobnymi dżetami oraz konturu z masy perłowej. Produkt bardzo wysokiej jakości, 100% antyalergiczny.  

Długość: ok. 4,2  cm

Średnica największego kółka: ok. 2,3 cm

Kolczyki stal złota z białymi kółkami

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Rewelacyjne kolczyki idealnie sprawdzające się nie tylko na co dzień ale i na większe wyjścia. Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L i pokryte cienką warstwą złota. Kolczyki wiszące na sztyfcie składające się z patyczka oraz okrągłej gładkiej blaszki z większym kółkiem z białą emalią. Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.  

Długość: 4,2  cm

Średnica: ok. 2,2 cm

Kolczyki stal złota zwiewne z płatkami z masy perłowej

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Piękne oryginalne kolczyki, które znakomicie się sprawdzają na wieczorne wyjścia. Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L i pokryte cienką warstwą złota. Kolczyki wiszące na sztyfcie składające się z okrągłej gładkiej blaszki zakrywającej płatek ucha oraz płatków z masy perłowej. Całość tworzy lekką i zwiewną kompozycję. Produkt bardzo wysokiej jakości, w 100% antyalergiczny.  

Długość: ok. 7,5  cm

Szerokość: ok. 2 cm

Kolczyki stal złocona proste dżety

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Urocze kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w formie prostych błyszczących dżetów w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt bardzo wysokiej jakości i całkowicie antyalergiczne. Niesamowity, prosty dodatek, który rozświetli każdą wyjściową stylizację, ale także udoskonali suknie ślubne.

Długość: 5,7 cm

Szerokość: 0,3 cm

Kolczyki stal złocona proste dżety

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Rewelacyjne kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w formie prostych błyszczących dżetów w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt bardzo wysokiej jakości i całkowicie antyalergiczne. Niesamowity, prosty dodatek, który rozświetli każdą wyjściową stylizację, ale także udoskonali suknie ślubne.

Długość: 6,7 cm

Szerokość: 0,3 cm

Kolczyki stal złocona dżety na angielskim zapięciu

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Urocze kolczyki ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym zapinane na angielski zatrzask. Kolczyki wykonane z jednego paseczka wysadzanego błyszczącymi dżetami. Dzięki swojej delikatności sprawdza się na co dzień jak i na większe wyjścia.  

Długość: 4,5 cm

Szerokość: 0,4 cm

Kolczyki stal złocona kwiatuszki

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Przepiękne kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L z błyszczącymi cyrkoniami, które składają się na pięć kwiatuszków tej samej wielkości w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt bardzo wysokiej jakości i całkowicie antyalergiczne. Niesamowity dodatek, który rozświetli i nada niezwykłego charakteru każdej wyjściowej stylizacji, ale także udoskonali suknie ślubne.

Długość: 5,5 cm

Szerokość: ok. 1,3 cm

Kolczyki stal złocona łezki z drobnych dżetów

0 Opinia(e) 
50,41 zł Cena

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w złotym kolorze wykonane z drobnych, ale bardzo błyszczących dżetów, które tworzą wzór w formie łezki. Kolczyki wiszące, zapinane na sztyft. Doskonały dodatek, który rozświetli i nada niezwykłego charakteru każdej wyjściowej stylizacji. Nie może ich zabraknąć i w Twojej szkatułce !

Długość: ok. 4,5 cm

Szerokość: ok. 2 cm

Produkt całkowicie antyalergiczny, nieuczulający.  

Kolczyki stal złocona zwiewne z łezkami

0 Opinia(e) 
47,15 zł Cena

Kolczyki, które sprawdzą się do sukni ślubnej, sukni wieczorowych lub innych eleganckich stylizacji. Kolczyki wiszące na sztyfcie, które stanowią połączenie błyszczących łezek oraz drobnych dżecików, które tworzą zwiewną, reagującą na każdy ruch kompozycję. Produkt wykonany ze stali chirurgicznej 316L i pokryty cienką warstwą złota. Produkt wysokiej jakości, antyalergiczny.  

Długość: 4,8 cm

Szerokość: ok. 1,5 cm

Kolczyki stal złocona geometryczne trójkąty

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Bardzo oryginalne, ale przy tym niezwykle eleganckie kolczyki wiszące na sztyfcie, które wykonane są z błyszczących cyrkonii w geometrycznych wzorach. Jest to biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym. Mimo niekonwencjonalnego kształtu sprawdzą się także do ślubu. 

Wykonane ze stali chirurgicznej. W 100 % antyalergiczne!

Długość: 4,5 cm

Szerokość: 1,8 cm

Kolczyki stal złocona łezki z okrągłymi cyrkoniami

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Bardzo oryginalne, ale przy tym niezwykle eleganckie kolczyki wiszące na sztyfcie, które wykonane są z błyszczących okrągłych cyrkonii oraz konturu łezki wysadzanej dżetami. Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w złotym kolorze. Niesamowity dodatek, który rozświetli i nada niezwykłego charakteru każdej wyjściowej stylizacji, ale także udoskonali suknie ślubne.

Długość: 6 cm

Szerokość: ok. 1 cm

Produkt antyalergiczny, nieuczulający i bardzo wysokiej jakości. 

Kolczyki stal złocona zwiewne z łezek

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Przepiękne kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L z błyszczącymi cyrkoniami w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie, które tworzą zwiewną, reagującą na każdy ruch kompozycję. Produkt bardzo wysokiej jakości i całkowicie antyalergiczne. Niesamowity dodatek, który rozświetli i nada niezwykłego charakteru każdej wyjściowej stylizacji, ale także udoskonali suknie ślubne.

Długość: ok. 6,8 cm

Szerokość: ok. 1,6 cm

Kolczyki stal złocona z a'la trójkątami

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w złotym kolorze wykonane z drobnych, ale bardzo błyszczących dżetów, które tworzą wzór w formie trójkąta. Kolczyki wiszące, zapinane na sztyft. Doskonały dodatek, który rozświetli i nada niezwykłego charakteru każdej wyjściowej stylizacji. Nie może ich zabraknąć i w Twojej szkatułce !

Długość: ok. 4,8 cm

Szerokość: ok. 2 cm

Produkt całkowicie antyalergiczny, nieuczulający.  

Kolczyki stal złocona z perłą i łańcuszkami z dżetów

0 Opinia(e) 
47,15 zł Cena

Jeżeli szukasz kolczyków, które sprawdzą się do sukni ślubnej, sukni wieczorowych lub innych eleganckich stylizacji to własnie je znalazłaś ! Prezentujemy kolczyki wiszące na sztyfcie, które stanowią połączenie błyszczących łańcuszków wysadzanych dżetami oraz eleganckiej perły jubilerskiej w złotej oprawie. Kolczyki tworzą zwiewną, reagującą na każdy ruch kompozycję. Produkt wykonany ze stali chirurgicznej 316L i pokryty cienką warstwą złota. Produkt wysokiej jakości, antyalergiczny.  

Długość: ok. 9,5 cm

Szerokość: ok. 0,8 cm

Kolczyki stal pozłacana trójkąty z dżetów

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Piękne ślubne, ale także znakomicie się sprawdzające na inne wyjścia kolczyki, które wykonane są z drobnych dżecików oraz większych cyrkonii w formie trójkąta w złotej oprawie. Kolczyki wiszące na sztyfcie, które tworzą zwiewną, reagującą na każdy ruch kompozycję. Produkt wykonany ze stali chirurgicznej 316L i pokryty cienką warstwą złota. Kolczyki bardzo wysokiej jakości i całkowicie antyalergiczne.  

Długość: 6 cm

Szerokość: ok. 1 cm

Kolczyki stal złote wiszące rozetki

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Przepiękne kolczyki wiszące na biglu w formie trzech łańcuszków z zawieszonymi na nich rozetkami w różnej formie z dodatkiem czerni. Wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym. Idealne do codziennych stylizacji!

Produkt o wysokiej jakości, 100% antyalergiczny!

Długość: ok. 6,5 cm

Kolczyki stal złote rozetki

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Przepiękne kolczyki wiszące zapinane na sztyft w formie rozetek z czarnym koralikiem. Wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym. Idealne do codziennych stylizacji!

Produkt o wysokiej jakości, 100% antyalergiczny!

Długość:  ok. 3 cm

Szerokość ok. 1,2 cm

Komplet pozłacany kryształki

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Komplet zawieszka + kolczyki (zapięcie na kółeczku) wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z błyszczących kryształków w formie łezek.

Wymiary zawieszki: 2,5 cm x 1,5 cm

Wymiary kolczyków 3,3 cm x 1,1 cm

Komplet pozłacany serce multikolor

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Komplet zawieszka + kolczyki (zapięcie na kółeczku) wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym w formie multikolorowego serca z dodatkiem błyszczących kryształków.

Wymiary zawieszki: 1,7 cm x 1,2 cm

Wymiary kolczyków 2 cm x 0,7 cm

Komplet pozłacany łezka duża

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Komplet zawieszka + kolczyki (sztyfty a'la klips) wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym w formie dużej łezki ze zdobieniem.

Wymiary zawieszki: 6 cm x 2 cm

Wymiary kolczyków 5,5 cm x 1,2 cm

Komplet pozłacany listek

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Komplet zawieszka + kolczyki (zapięcie na kółeczku ) wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym w formie listka z dodatkiem dżetów.

Wymiary zawieszki: 5 cm x 1,5 cm

Wymiary kolczyków 4 cm x 1 cm

Komplet pozłacany wzór grecki

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Komplet zawieszka + kolczyki (sztyfty) wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym w formie łezki z dodatkiem błyszczących kryształków oraz wzorem greckim.

Wymiary zawieszki: 4,5 cm x 2,5 cm

Wymiary kolczyków 3 cm x 1,6 cm

Komplet pozłacany dżety

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Komplet zawieszka + kolczyki (sztyfty) wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z dodatkiem błyszczących kryształków.

Wymiary zawieszki: 3,4 cm x 1,2 cm

Wymiary kolczyków 2,2 cm x 1 cm

Komplet pozłacany sopel

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Komplet zawieszka + kolczyki (sztyfty) wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym w formie sopelka.

Wymiary zawieszki: 3 cm x 0,5 cm

Wymiary kolczyków 2,3 cm x 0,3 cm

Kolczyki stal wiszące perełki

0 Opinia(e) 
15,85 zł Cena

Must have! Delikatne, lekko wiszące perełki zapinane na haczyk. Idealne na co dzień jak i większe okazje. Wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym.

Produkt o wysokiej jakości, 100% antyalergiczny!

Długość ok. 3 cm

Szerokość ok. 1 cm

Kolczyki stal złote-świat

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Nowość! Przepiękne lekko wiszące kolczyki w formie świata w kolorze złotym. Zapinane na haczyk.

Wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym.

Produkt o wysokiej jakości, 100% antyalergiczny!

Długość ok. 4 cm

Szerokość ok. 1,5 cm

Kolczyki stal złote wygięte koła

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Przepiękne kolczyki o nieregularnym kształcie. Zapinane na kółeczko! Idealne do codziennych stylizacji.

Wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym.

Produkt o wysokiej jakości, 100% antyalergiczny!

Długość ok. 4 cm

Szerokość ok. 0,5 cm

Kolczyki stal złote owalne koła

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Oryginalne i nietypowe kolczyki koła w nieco innej formie- owalu z delikatnym grawerem. Zapinane na wygodny zatrzask! Wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym.

Produkt o wysokiej jakości, 100% antyalergiczny!

Długość ok. 4 cm

Szerokość ok. 0,4 cm

Kolczyki stal złote rozciągnięte koła

0 Opinia(e) 
15,85 zł Cena

Nietypowe kolczyki w formie rozciągniętych kół. Zapinane na wygodny zatrzask! Wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym.

Produkt o wysokiej jakości, 100% antyalergiczny!

Długość ok. 6,5 cm

Szerokość ok. 2,5 cm

Kolczyki stal kółka

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Przepiękne, długie kolczyki na sztyft w kształcie połączonych kół wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z dodatkiem czarnych kryształków.

Długość ok. 6 cm

Produkt o wysokiej jakości, 100% antyalergiczny

Kolczyki stal dwie łezki

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Wiszące kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z dwiema łezkami z cyrkoniami. 

Długość: 3,7 cm, zapięcie angielskie

Produkt o wysokiej jakości z powłoką chroniącą kolor, 100% antyalergiczny. 

Kolczyki stal łapacz snów na haczyku

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Wiszące kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z łapaczem snów na długim haczyku. 

Długość: 5,5 cm, zapięcie na sztyft

Produkt o wysokiej jakości z powłoką chroniącą kolor, 100% antyalergiczny. 

Kolczyki stal dwie koniczynki z różowym złotem

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Wiszące kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z dużą i małą koniczynką na pałeczce. Świetny akcent małej koniczynki w kolorze różowego złota!

Długość: 3,5 cm, zapięcie na sztyft

Produkt o wysokiej jakości z powłoką chroniącą kolor, 100% antyalergiczny. 

Kolczyki stal cyrkoniowe pałeczki

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Wiszące kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym w formie pałeczki w całości wysadzanej cyrkoniami.

Długość: 4,2 cm, zapięcie na haczyk

Produkt o wysokiej jakości z powłoką chroniącą kolor, antyalergiczny. 

Kolczyki stal wiszący romb

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Wiszące kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym w formie siateczkowego rombu na płaskim kółeczku.

Długość: 3 cm, zapięcie na sztyft

Produkt o wysokiej jakości z powłoką chroniącą kolor, antyalergiczny. 

Kolczyki stal greckie kółeczka

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Przepiękne kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z wiszącymi kołami z greckim wzorem a'la Versace.

Długość: 3,6 cm, zapięcie angielskie

Produkt o wysokiej jakości z powłoką chroniącą kolor, antyalergiczny. 

Kolczyki stal cyrkoniowe kółeczko

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Przepiękne kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z wiszącym kółeczkiem ze wzorem i cyrkoniową obwódką.

Długość: 3 cm, zapięcie angielskie

Produkt o wysokiej jakości z powłoką chroniącą kolor, antyalergiczny. 

Kolczyki stal wiszące drzewko szczęścia

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym w kształcie kółeczek z drzewkami szczęścia. 

Kolczyki o długości 3,8 cm, zapięcie na sztyft. 

Produkt wykonany ze stali 316L z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Kolczyki stal wiszące kółeczka z białą emalią

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym w kształcie małych kółeczek z dowieszką w formie kółeczka z rzymskimi cyframi i białą emalią.

Kolczyki o średnicy 1,3 cm, zapięcie angielskie, długość: ok. 3 cm

Produkt wykonany ze stali 316L z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Kolczyki stal super długie

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z dwoma żmijkowymi łańcuszkami i cyrkonią przy uchu. 

Kolczyki o długości 17 cm, zapięcie na sztyft. 

Produkt wykonany ze stali pozłacanej 14k lub 18k złotem z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny.

Kolczyki stal łańcuszki z masą perłową

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z kółeczkiem, masą perłową i łańcuszkami. 

Kolczyki o długości 8,5 cm, zapięcie na sztyft. 

Produkt wykonany ze stali pozłacanej 14k lub 18k złotem z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny.

Kolczyki stal łezki z krzyżykami

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L z koniczynką i łezkami z wiszącym krzyżykiem.

Długość kolczyków to 6,2 cm, zaś szerokość łezki to 2,7 cm, zapięcie na sztyft.

Produkt wykonany ze stali z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Kolczyki stal złote romby

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z długimi łańcuszkami i zawieszką w formie delikatnego, dużego rombu. Bardzo efektowne.

Kolczyki o długości 10 cm, zapięcie na sztyft. 

Produkt wykonany ze stali 316L z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Kolczyki stal wiszące koniczynki

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym na długim łańcuszku z zawieszką w formie gładkiej koniczynki.

Kolczyki o długości 5,4 cm, zapięcie na sztyft. 

Produkt wykonany ze stali 316L z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Kolczyki stal wiszące skrzydełka

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym na długim haczyku z zawieszką w formie skrzydełka z cyrkoniami.

Kolczyki o długości 6,2 cm, zapięcie na haczyk. 

Produkt wykonany ze stali 316L z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Kolczyki stal wiszące gałązki

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym w formie ozdobnych gałązek listków z cyrkoniami w kolorze białym i czarnym. 

Kolczyki o długości 3 cm, zapięcie angielskie.

Produkt wykonany ze stali pozłacanej z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Kolczyki stal krzyżyki

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Kolczyki ze stali chirurgicznej złoconej zapinane na angielskie zapięcie, na grubym kółeczku, z wiszącymi gładkimi krzyżykami. 

Kolczyki stal złote proste kwadratowe cyrkonie

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Kolczyki ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym zapinane na sztyft. Kolczyki wykonane z jednego paseczka wysadzanego kwadratowymi cyrkoniami. Dzięki pięknym szlifom cyrkonii, kolczyki mienią się wspaniale, a stal pozwala na cieszenie się nimi przez długie lata! 

Długość: 5,8 cm

Szerokość: 0,4 cm

Kolczyki ze stali chirurgicznej, złote

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Kolczyki ze stali chirurgicznej na angielskim zapięciu w ciekawym i nietypowym wzorze .W kolorze złota i złota satynowego. Kształt łezki pięknie wysmukla twarz. Pasują do każdej stylizacji.

Kolczyki ze stali chirurgicznej ,złoto - srebrne

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Kolczyki ze stali chirurgicznej na angielskim zapięciu w ciekawym i nietypowym wzorze .Połączenie trzech kolorów złoty ,miedziany ,srebrny dodaje oryginalności i uroku. Pięknie wyglądają do każdej stylizacji.

Kolczyki ze stali chirurgicznej, złote

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Kolczyki ze stali chirurgicznej w kolorze złotym ozdobione drobnymi cyrkoniami. Wygodne zapięcie typ angielski .Super pasują do codziennych stylizacji jak również wieczorowych.

Kolczyki stal koła z łapaczami snów

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z czarnymi koralikami. Ozdobione modnymi łapaczami snów na delikatnych kółeczkach. 

Średnica: 4 cm

Długość: 6 cm

Produkt antyalergiczny, z dodatkową powłoką chroniącą kolor. 

Kolczyki pozłacane wiszące

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Długie wiszące kolczyki pozłacane.

Efektowne kolczyki w kolorze złotym podkreślą smukłą szyję i dodadzą jej blasku. 

Kolczyki stal złote wiszące perełki na kółeczku

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Hit tego sezonu! Delikatne kolczyki perełki wiszące na bardzo wygodnym zapięciu- zatrzaskującym się kółeczku. Wykonane ze stali chirurgicznej 316L pokrytej złotem 14k.

Długość: 3 cm

Średnica zapięcia: 1 cm

Średnica perły: 1,2 cm

Kolczyki wiszące

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Delikatne kolczyki wykonane ze stali złoconej w kształcie krzyży.

Z tej samej serii posiadamy również bransoletkę.

Kolczyki wiszące

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Delikatne, ażurowe kolczyki wykonane ze stali złoconej w geometrycznym kształcie.

Kolczyki stal złocona z prostokątów

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Cudowne kolczyki, które znakomicie się sprawdzają na wieczorowe wyjścia. Kolczyki wykonane ze stali chirurgicznej 316L i pokryte cienką warstwą złota składające się z prostokątnych cyrkonii. Kolczyki wiszące na sztyfcie. Produkt bardzo wysokiej jakości i w 100% antyalergiczny.  

Długość: 8,2 cm

Szerokość: ok. 0,4 cm