Naszyjniki

naszyjniki

naszyjniki

Aktywne filtry

Naszyjnik kaskadowy podwójny stal złoty z dodatkiem czerni

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Naszyjnik kaskadowy podwójny wykonany ze stali chirurgicznej 316L i polakierowany warstwą złota. Całkowicie antyalergiczny. Krótszy łańcuszek ozdobiony został naprzemiennie zawieszonymi elementami w postaci gładkiej gwiazdki, czarnego szlifowanego kryształka oraz kuleczek. Dłuższy łańcuszek ozdobiony został prostokątnymi metalowymi blaszkami oraz wiszącym czarnym kryształkiem w złotej obwódce. 

Długość pierwszego łańcuszka: 39 cm + 6 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka: 43 cm

Naszyjnik stal złota kulka ze zwisem

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym. Naszyjnik ze zwisem oraz dwiema gładkimi kulkami o różnych średnicach. Zapięcie na karabińczyk. Możliwość regulacji długości. Produkt bez dodatku niklu, antyalergiczny.

Długość: 41 cm + 6 cm przedłużki

Średnica kulek: 1 cm i 0,5 cm

Długość zwisu: 4,5 cm

Łańcuszek stalowy złoty kulkowy

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Bogato zdobiony łańcuszek kulkowy z grawerowanymi większymi kuleczkami oraz prostokątami. Do noszenia jako jedyna ozdoba lub jako łańcuszek do zawieszki, którą możesz dobrać w zakładce "zawieszki". Wykonany ze stali chirurgicznej 316L a następnie polakierowany warstwą złota.

Antyalergiczny.

Długość: 50 cm

Choker z białych perełek

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Cudowny choker wykonany z trzech rzędów białych perełek złączonych za pomocą żyłki jubilerskiej. Karabińczyk oraz łańcuszek umożliwiający regulację długości wykonany został ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym, dlatego też produkt jest całkowicie antyalergiczny. My jesteśmy po prostu zakochane w tym modelu ! A Tobie jak się podoba?

Długość: 32 cm + 5 cm przedłużki

Szerokość: 1 cm

Naszyjnik stal złota z koniczynkami i znakami nieskończoności

0 Opinia(e) 
39,02 zł Cena

Naszyjnik typu celebrytka na bardzo delikatnym łańcuszku z koniczynkami oraz znakami nieskończoności. Całość wykonana została ze stali chirurgicznej 316L i pokryta cienką warstwą złota. Produkt antyalergiczny. Zapięcie typu federing z trzystopniową regulacją długości. Doskonale sprawdzi się do noszenia każdego dnia.

Długość: 42 cm, 44 cm lub 46 cm

Średnica koniczynki: 1 cm 

Naszyjnik stal złota ze zwisem i kwiatuszkami

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Naszyjnik ze zwisem, którego długość można regulować za pomocą kuleczki. Ozdobiony został subtelnymi kwiatuszkami w różnej wielkości oraz błyszczącą cyrkonią. Delikatny, dyskretny aczkolwiek mimo wszystko zjawiskowy. Fantastyczny dodatek do dekoltów w serek. Naszyjnik wykonany został ze stali chirurgicznej 316L a następnie polakierowany warstwą złota dzięki czemu jest całkowicie antyalergiczny i nieuczulający. Zapięcie typu federing pozwala na regulację długości w trzech stopniach.

Maksymalna długość łańcuszka przy najkrótszym zwisie: 52, 54 lub 56 cm

Długość zwisu: 5 cm

Maksymalna długość łańcuszka przy najdłuższym zwisie: 43, 45 lub 47 cm 

Długość zwisu: 9 cm

Naszyjnik stal złoty łapacz snów

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik w kolorze złotym wykonany ze stali chirurgicznej 316L. Na środku znajduje się przepiękna zawieszka w postaci łapacza snów który ozdobiony został drobnymi srebrnymi dżecikami. Zapięcie federing z trójstopniowa regulacją. Pozbądź się złych snów z naszym cudownym naszyjnikiem !

Długość łańcuszka: 45, 47 lub 49 cm

Długość zawieszki: ok. 2 cm

Średnica zawieszki: 1,2 cm

Naszyjnik stal złota ze zwisem i czarnymi kółeczkami z rzymskimi cyframi

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Naszyjnik ze zwisem oraz dwoma modelami kółeczek: samego konturu i wypełnionych czarną emalią z rzymskimi cyframi dookoła. Wykonany został ze stali chirurgicznej 316L i następnie pokryty warstwą złota, dzięki czemu produkt nie uczula.  Dodatkowo posiada łańcuszek do regulacji długości. Aby skompletować cudowny zestaw wystarczy poszukać na naszych innych aukcjach kolczyków i bransoletek w tym samym modelu. 

Długość naszyjnika: 41 cm + 5 cm przedłużki

Długość zwisu: 8,5 cm

Naszyjnik stal złota ze zwisem i kółeczkami

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L i polakierowany warstwą złota. Naszyjnik ze zwisem oraz trzema rodzajami kółeczek: sam kontur, wypełnionego masą perłową oraz wypełnionych czarną emalią z rzymskimi cyframi dookoła. Bardzo oryginalny model do którego możesz dopasować zarówno bransoletkę jak i kolczyki w wielu wariantach ! 

Produkt antyalergiczny, bez dodatku niklu.

Długość: 43 cm + 6 cm przedłużki

Długość zwisu: ok. 10 cm 

Naszyjnik stal złoty z gładkimi kółeczkami i kryształkiem

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Naszyjnik w kolorze złotym wykonany ze stali chirurgicznej 316L. Delikatny łańcuszek ozdobiony został dziewięcioma metalowymi blaszkami w kształcie kółeczek oraz oddzielnym przezroczystym szlifowanym kryształkiem. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki przedłużce. Fantastyczny dodatek, którego nie może zabraknąć także u Ciebie.

Długość: 43 cm + 6 cm przedłużki

Średnica okrągłej blaszki: 0,5 cm

Naszyjnik stal złota dwustronny z czernią oraz masą perłową

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Delikatny łańcuszek z zawieszką w kształcie kółeczka. Zawieszka dwustronna symbolizująca noc oraz dzień: po jednej stronie emalia w kolorze czarnym po drugiej natomiast biała masa perłowa. Całość otoczona grawerowanymi rzymskimi cyframi. Naszyjnik wykonany został ze stali chirurgicznej 316L i pokryty cienką warstwą złota. W 100% antyalergiczny. Zapięcie na karabińczyk z dodatkowym łańcuszkiem regulacyjnym. Do naszyjniki można dobrać również kolczyki oraz bransoletkę i stworzyć swój idealny zestaw.

Długość: 40 cm + 6 cm przedłużki

Średnica zawieszki: 0,8 cm

Naszyjnik kaskadowy stal złota z kółeczkami i zwisem

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Naszyjnik kaskadowy składający się z dwóch łańcuszków zakończony zwisem. Krótszy łańcuszek o splocie typu pancerka natomiast dłuższy o splocie typu kostka ozdobiony został dwoma kółeczkami. Produkt wykonany został ze stali chirurgicznej 316L i pokryty cienką warstwą złota. Zapięcie na karabińczyk z dodatkowym łańcuszkiem do regulacji długości. 

Długość pierwszego łańcuszka: 39 cm + 5,5 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka: 46 cm

Długość zwisu: ok. 10 cm

 

Naszyjnik stal złota z wiszącymi perełkami

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L pokryty warstwą złota. Delikatny naszyjnik ozdobiony został trzema wiszącymi łańcuszkami zakończonymi zawieszką z białą perłą. Zapięcie typu federing z trzystopniową regulacją długości. Klasyczna perła w nowoczesnym wydaniu sprawdzi się do każdego rodzaju stylizacji. Produkt antyalergiczny, nieuczulający.

Długość łańcuszka: 40, 42 lub 44 cm

Długość zawieszki z perełką: ok. 4 cm

Średnica perły: 0,8 cm   

Naszyjnik kaskadowy podwójny stal złota

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Naszyjnik kaskadowy podwójny składający się krótszego łańcuszka zakończonego gładką, metalową i delikatnie wygiętą blaszką oraz dłuższego łańcuszka z pięcioma prostokątnymi zwisającymi elementami. Naszyjnik wykonany został ze stali nierdzewnej i pokryty kolorem złotym. Zapięcie typu federing z dodatkowym łańcuszkiem umożliwiającym dostosowanie odpowiedniej długości. Delikatny model o oryginalnym kształcie.

Długość krótszego łańcuszka: 37 cm

Długość dłuższego łańcuszka: 41 cm

Długość przedłużki: 5 cm

 

Naszyjnik kaskadowy podwójny stal złota z kółeczkami

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Naszyjnik kaskadowy podwójny składający się z krótszego łańcuszka o splocie typu ankier oraz dłuższego delikatnego łańcuszka z dwoma okrągłymi zawieszkami. Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L i polakierowany warstwą złota. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości. 

Długość krótszego łańcuszka: 42 cm

Długość dłuższego łańcuszka: 47 cm

Długość przedłużki: 5 cm

Średnica zawieszki: ok. 2 cm

Naszyjnik stal złota z kółeczkiem wysadzanym dżetami i greckim wzorem

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z bardzo subtelną zawieszką w kształcie kółeczka. Zawieszka wysadzana drobnymi srebrnymi dżetami oraz ozdobiona greckim wzorem. Klasyczna elegancja, której nie może zabraknąć w Twojej szkatułce. Produkt całkowicie antyalergiczny. Zapięcie na karabińczyk z możliwością dostosowania odpowiedniej dla siebie długości.

Długość: 41 cm + 5,5 cm łańcuszka regulacyjnego

Średnica zawieszki: 1,2 cm 

Naszyjnik stal złota z kolorowymi elementami

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Przepiękny naszyjnik z elementami zakończonymi emalią w różnych pastelowych kolorach. Dodatek, który ożywi każda stylizację i doskonale sprawdzi się do noszenia zarówno latem jak i przypomni nam o ciepłych dnia zimą. Poprawa humoru gwarantowana ! Naszyjnik można regulować za pomocą dodatkowego łańcuszka. Zapięcie na karabińczyk. Produkt wykonany ze stali chirurgicznej 316L i pokryty warstwą złota. Antyalergiczny.

Długość: 41 cm + 6 cm przedłużki

Szerokość: 0,5 cm 

Choker stal złocona biały lub czerwony

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Naszyjnik typu choker wykonany ze stali chirurgicznej 316L i pokryty cienką powłoką w kolorze złotym. Choker dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: z białą lub czerwoną emalią. Chokery sprawdzą się idealnie do każdej stylizacji, a dzięki, temu, że blisko przylegają do szyi można je nosić nawet wtedy, gdy nie masz głębokiego dekoltu. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Produkt antyalergiczny.

Długość: 40 cm + 5 cm regulacji

Szerokość: 0,6 cm    

Naszyjnik stal złoty z masą perłową

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z dodatkiem okrągłej zawieszki z wyciętym krzyżykiem znajdującym się na masie perłowej. Zapinany na wygodny karabińczyk. Bardzo subtelny model. Idealny dla fanów delikatnej biżuterii. Świetnie sprawdzi się również jako drobny upominek. 

Średnica zawieszki ok.1,8 cm

Długość ok.45 cm

Przedłużka ok.6 cm

Naszyjnik stal złoty kula ziemska

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z pojedynczą zawieszką w kształcie kuli ziemskiej. Świetnie sprawdzi się do golfów czy też swetrów. Zapinany na wygodny karabińczyk. Posiada możliwość regulacji długości. Idealny dla osób, które szukają nietypowej i wyraźnej biżuterii.

Średnica zawieszki ok. 2,5 cm

Długość ok.46 cm

Przedłużka ok.6,5 cm

Naszyjnik kaskadowy stal złoty z gwiazdkami

0 Opinia(e) 
56,10 zł Cena

Bogato zdobiony naszyjnik kaskadowy wykonany ze stali chirurgicznej  z dodatkiem najmodniejszych w tym sezonie- gwiazdek i półksiężyca. Wykonany z niezwykłą starannością i precyzją. Dzięki kaskadowemu łańcuszkowi łańcuszek świetnie sprawdzi się do większych dekoltów czy też golfów. Zapinany na wygodny karabińczyk. Naszyjnik posiada możliwość regulacji długości.

Pierwszy łańcuszek ok. 39 cm

Drugi łańcuszek ok.43 cm

Trzeci łańcuszek ok.47 cm

Przedłużka ok.6 cm

Naszyjnik kaskadowy stal złoty z gwiazdkami

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Naszyjnik kaskadowy wykonany ze stali chirurgicznej  z dodatkiem najmodniejszych w tym sezonie- gwiazdek i półksiężyca. Dzięki kaskadowemu łańcuszkowi łańcuszek świetnie sprawdzi się do większych dekoltów czy też golfów. Zapinany na wygodny karabińczyk. Naszyjnik posiada możliwość regulacji długości.

Pierwszy łańcuszek ok. 39 cm

Drugi łańcuszek ok.43 cm

Przedłużka ok.6 cm

Naszyjnik kaskadowy stal złota z zawieszkami

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Naszyjnik kaskadowy składający się z trzech łańcuszków różnej długości zakończonych elementami w listka, nieskończoności oraz pałeczki. Geometryczny kształt nadaje oryginalnego charakteru, który zaciekawi nawet najbardziej wymagającą kobietę. Zapinany na wygodny karabińczyk. Naszyjnik posiada regulację długości.

Pierwszy łańcuszek ok. 37 cm

Drugi łańcuszek ok.43 cm

Trzeci łańcuszek ok.46 cm

Przedłużka ok.6 cm

Naszyjnik stal złoty na grubszym łańcuszku

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z 3 zawieszkami: koniczynkami oraz błyszczącym serduszkiem. Naszyjnik charakteryzuje nietypowy, grubszy łańcuszek. Zapinany na wygodny karabińczyk.

Długość ok.40 cm

Przedłużka ok.6 cm

Naszyjnik stal złoty z geometrycznym wzorem

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z geometryczną zawieszką oraz drobnym zwisem. Naszyjnik posiada nietypowy, zdobiony łańcuszek. Świetnie sprawdzi się do golfów. Idealny model dla osób, które poszukują nietuzinkowej biżuterii.

Długość ok. 43 cm

Zwis ok.4 cm

Przedłużka ok. 6 cm

Naszyjnik stal złoty z delikatnym zwisem

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z dodatkiem drobnych zawieszek w kształcie pastylek. Bardzo delikatny i subtelny model. Świetnie sprawdzi się do większych dekoltów czy również jako delikatna ozdoba do założenia na zwykłą koszulkę. Idealny na co dzień jak i na większe wyjścia.

Nie może go zabraknąć w Twojej szkatułce!

Długość ok. 43 cm+ 6 cm przedłużki

Zwis ok. 11 cm

Naszyjnik stal złoty z delikatnym zwisem

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z dodatkiem drobnych, błyszczących kryształków. Bardzo delikatny i subtelny model. Świetnie sprawdzi się do większych dekoltów. Idealny na co dzień jak i na większe wyjścia.

Nie może go zabraknąć w Twojej szkatułce!

Długość ok. 43 cm+ 5 cm przedłużki

Zwis ok. 10 cm

Naszyjnik stal złoty z księżycem

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z dodatkiem zawieszek w kształcie gwiazdek i półksiężyca. Zapinany na delikatny karabińczyk. Wykonany z niezwykłą starannością - półksiężyc wysadzany jest drobnymi, błyszczącymi dżetami.

Model idealny do głębszych dekoltów. Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji.

Długość naszyjnika ok. 43 cm+ 6 cm przedłużki 

Długość zwisu ok. 6 cm

Naszyjnik celebrytka kaskadowy złoty stal

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Przepiękny kaskadowy naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z dodatkiem drobnych cyrkonii oraz zawieszek w kształcie koniczyny marokańskiej. Świetnie prezentuje się przy większych dekoltach lub swetrach. Idealny dla Pań, które podążają za trendami!

Długość 1 naszyjnika ok.40 cm

Długość 2 naszyjnika ok.45 cm

Przedłużka ok. 6 cm

Naszyjnik długa celebrytka stal

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Przepiękna celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z delikatnymi zawieszkami w kształcie gwiazdek i półksiężyców. Nietypowy model- możesz nosić go na dwa sposoby! Możesz utworzyć z niego kaskadę bądź nosić jako długi naszyjnik idealny do swetrów bądź koszul! Nie może go zabraknąć w Twojej szkatułce!

Długość ok. 73 cm +6,5 cm przedłużki

Zapinany na karabińczyk

Naszyjnik stal złota podwójny

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Niezwykle subtelny łańcuszek wykonany z dwóch różnych, delikatnych łańcuszków tej samej długości. Wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym. Zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości. Bardzo oryginalny model, który świetnie sprawdzi się zarówno do codziennych jak i wieczorowych stylizacji. Idealny dla miłośniczek minimalistycznej biżuterii.

Długość: 40, 5 cm +5 cm przedłużki

Naszyjnik stal złoty motylki ze zwisem

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym. Delikatny łańcuszek ze zwisem ozdobiony dwoma motylkami. Naszyjnik posiada możliwość regulacji.

Produkt w 100% antyalergiczny!

Długość zwisu: ok. 5 cm

Długość całkowita ok. 46 cm

Naszyjnik stal złota z owalnymi gładkimi elementami

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym. Delikatny łańcuszek ozdobiony został owalnymi gładkimi elementami. Istnieje możliwość regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Produkt antyalergiczny.

Długość: 39 cm + 9 cm przedłużki   

Naszyjnik kaskadowy stal złota z geometrycznymi elementami

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Naszyjnik kaskadowy składający się z trzech łańcuszków w kolorze złotym wykonany ze stali chirurgicznej 316L. Najkrótszy łańcuszek o długości 37 cm składa się z drobnych kuleczek o średnicy 0,3 cm rozmieszczonych w równych odstępach od siebie. Drugi łańcuszek o długości 41 cm ozdobiony został okrągłymi cyrkoniami przeplatającymi się z delikatnie wiszącymi rombami. Trzeci łańcuszek o długości 45 cm posiada element w postaci gwiazdy umieszczonej na samym środku. Cały naszyjnik stanowi niezwykle bogatą kompozycję, która zdecydowanie wyróżni Cię spośród tłumu. Naszyjnik z dodatkowym łańcuszkiem regulacyjnym.  

Naszyjnik kaskadowy stal złota z trójkątami

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik kaskadowy składający się z trzech łańcuszków różnej długości zakończonych elementami w kształcie trójkątów. Geometryczny kształt nadaje oryginalnego charakteru, który zaciekawi nawet najbardziej wymagającą kobietę. Produkt wykonany ze stali chirurgicznej 316L i pokryty warstwą złota. Całkowicie antyalergiczny. Posiada dodatkowy łańcuszek regulacyjny o długości 6 cm.

Długość

1 łańcuszka: 39 cm

2 łańcuszka: 41 cm

3 łańcuszka: 46 cm

Naszyjnik stal złota z subtelnym zwisem

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Delikatny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym. Zapięcie na zasadzie pałeczki przeciąganej przez kółeczko, dzięki któremu można stworzyć łańcuszek typu krawatka ze zwisem jak pokazano na zdjęciu. Naszyjnik 100% antyalergiczny.

Długość: 42 cm

Naszyjnik stal złota z prostokącikami

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Subtelny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z delikatnymi prostokątami różnej wielkości. Celebrytka z oryginalnymi elementami stanowić będzie modny dodatek do codziennych outfitów. Naszyjnik zapinany na karabińczyk z trzystopniową regulacją długości. Produkt 100% antyalergiczny.

Długość: 40 cm, 43 cm lub 46 cm

Długość prostokątów: 0,4 cm 

Naszyjnik stal złoty z białymi koralikami

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Delikatny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z dodatkiem białych koralików. Naszyjnik bardzo ciekawie prezentuje się na szyi. Można go nosić samodzielnie bądź skomponować z innymi naszyjnikami.

Długość: 44 cm

Naszyjniki stal z koralikami kolory

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Delikatny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z dodatkiem kolorowych koralików. Naszyjnik bardzo ciekawie prezentuje się na szyi. Można go nosić samodzielnie bądź skomponować z innymi naszyjnikami. W swojej ofercie posiadamy również bransoletki z tej serii.

Długość: 50 cm (45 cm + 5 cm przedłużki)

Trzy modele do wyboru

Naszyjnik stal bogato zdobiony złoty

0 Opinia(e) 
101,63 zł Cena

Ozdobny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z przepięknymi cyrkoniami oraz dowieszkami w formie błyszczących prostokątów ułożonych po całości naszyjnika. Bogaty dodatek, który doda Ci niesamowitego blasku oraz elegancji!

Zapięcie - karabińczyk

Długość: 34 cm części ozdobnej + 10 cm łańcuszka

Jakość premium! Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik celebrytka stal z kółeczkami

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z delikatnym łańcuszkiem z kółeczkami z rzymskimi cyframi oraz kółeczkiem z masą perłową i cyrkonią. 

Zapięcie - pałeczka przekładana przez kółeczko (brak regulacji) 

Długość: 42 cm + ok. 5 cm zwisu

Jakość premium! Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik wisior stal zwis z perełkami

0 Opinia(e) 
93,50 zł Cena

Naszyjnik wisior wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z delikatnym, podwójnym łańcuszkiem przechodzącym przez ozdobną pałeczkę z pętelką oraz ozdobny zwis z dwiema białymi perełkami z cyrkoniami. 

Naszyjnik jest świetny pod względem regulacji - możesz ustawiać ją dowolnie - jako długi wisior oraz nawet jako choker! Naszyjnik jest również świetny, ponieważ można go wykorzystać jako naszyjnik na plecy - piękne zakończenie z cyrkoniami. 

Zapięcie - brak - zakładany przez głowę

Długość: ok. 70 cm + 10 cm zwisu (dowolna regulacja poprzez przesuwne kulki)

Jakość premium! Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik stal łańcuszek płaska żmijka

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym o szerokim splocie - płaskiej żmijce. Nadaje się jako łańcuszek do zawieszki oraz sam naszyjnik - wygląda równie pięknie :)

Zapięcie - karabińczyk

Długość: 49,5 cm

Jakość premium! Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik stal cyrkoniowa pałeczka

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym o grubym splocie z ozdobnym elementem w formie zwisu - krawatki - cyrkoniowej pałeczki. 

Zapięcie - karabińczyk

Długość: 43 cm + 5 cm regulacji

Jakość premium! Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik celebrytka stal księżyce z cyrkoniami

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym o delikatnym splocie z dowieszkami w formie księżyców i cyrkonii. 

Zapięcie - karabińczyk

Długość: 41 cm + 5 cm regulacji

Jakość premium! Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik celebrytka stal kółeczka ze zwisem

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z wieloma elementami w formie kółeczek i długim łańcuszkowym zwisem. 

Zapięcie na karabińczyk

Długość: 41 cm + 5 cm regulacji

Długość zwisu: 15,5 cm

Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik celebrytka stal linia życia

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z wieloma elementami linii życia oraz serduszek. 

Zapięcie na karabińczyk

Długość: 38 cm + 5 cm regulacji

Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik wisior stal długi z koniczynkami

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Naszyjnik wisior wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z oryginalnymi elementami w formie koniczynek z cyrkoniami.  tworzących zwis - krawatkę. 

Zapięcie na karabińczyk

Długość: 75 cm + 5 cm regulacji + 8 cm zwisu

Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik wisior stal długi z trójkątami

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Naszyjnik wisior wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z oryginalnymi elementami w formie ażurowych trójkątów tworzących zwis - krawatkę. 

Zapięcie na karabińczyk

Długość: 70 cm + 10 cm zwisu

Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik celebrytka stal ze zwisem i cyrkoniami

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym ze zwisem - krawatka - z cyrkoniami. 

Zapięcie na karabińczyk

Długość: 41 cm + 6 cm regulacji

Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik celebrytka stal zwis koniczynka masa perłowa

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z podwójnym łańcuszkiem i zwisem - krawatka - z koniczynkami i masa perłową

Zapięcie na karabińczyk

Długość: 42 cm + 5 cm regulacji

Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik stal przezroczysta żyłka i cyrkonia

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Naszyjnik wykonany z przezroczystej żyłki i stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym - zawieszka okrągła cyrkonia.

Zapięcie na karabińczyk

Długość: 40 cm + 5 cm regulacji

Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik choker bransoletka stal holo z krzyżykiem

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Naszyjnik choker lub podwójna bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym, po całości wykonany ze szlifowanych koralików w kolorze holo oraz zawieszek z krzyżykami. 

Na gumce, rozciągliwe

Oryginalny dodatek, który może posłużyć ci jako choker lub podwójna bransoletka!

Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik stal czerwone koraliki i gwiazdki

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym po całości zdobiony czerwonymi, szlifowanymi koralikami i zawieszkami w formie gładkich gwiazdek. 

Zapięcie na kółeczko

Długość: 43 cm + 5 cm regulacji

Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik stal choker czerwone oko proroka

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Naszyjnik choker wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym po całości zdobiony czerwonymi koralikami ze wzorem oka proroka. 

Zapięcie na karabińczyk

Długość: 35,5 cm + 5,5 cm regulacji

Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik stal droga grecka z cyrkoniami

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym na delikatnym łańcuszku z zawieszką w formie podłużnego elementu ze wzorem drogi greckiej i cyrkoniami. 

Zapinana na kółeczko

Długość: 45 cm

Naszyjnik stal okrągła cyrkonia

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym na delikatnym łańcuszku z zawieszką w formie okrągłej cyrkonii. 

Zapinana na kółeczko

Długość: 44 cm

Naszyjnik celebrytka stal gwiazdki i księżyc

0 Opinia(e) 
39,02 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym na delikatnym łańcuszku z zawieszkami w formie gwiazdek i księżyca. 

Zapinana na kółeczko

Długość: 40,5 cm + 4,5 cm regulacji

Naszyjnik celebrytka stal z cyrkoniami

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Subtelny naszyjnik celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym na delikatnym łańcuszku z zawieszkami w formie białych cyrkonii.

Zapinana na karabińczyk

Długość: 43 cm + 6 cm regulacji

Naszyjnik stal celebrytka z cyrkoniami

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym na delikatnym łańcuszku z 3 ozdobnymi elementami w formie koniczynki, kwiatuszka i motylka z drobnymi cyrkoniami.

Zapinana na karabińczyk

Długość: 41 cm + 6 cm regulacji

Naszyjnik stal masa perłowa serce

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Naszyjnik na cienkim łańcuszku wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z elementami ozdobnymi w formie dwóch kuleczek i większego serduszka wypełnionego masą perłową.

Super do każdej stylizacji!

Długość: 41 cm + 5 cm regulacji

Długość zawieszki: 2 cm

Zapięcie na karabińczyk

Produkt 100% antyalergiczny

Wysoka jakość i trwałość!

Naszyjnik stal dwa motylki

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik na cienkim łańcuszku wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z elementami ozdobnymi w formie dwóch motylków.

Super do każdej stylizacji!

Długość: 41 cm + 5 cm regulacji

Zapięcie na karabińczyk

Produkt 100% antyalergiczny

Wysoka jakość i trwałość!

Naszyjnik stal perłowe serce

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik na grubszym łańcuszku wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z elementami ozdobnymi w formie perełki, serca z masą perłową i serca z wygrawerowaną różyczką.

Super do każdej stylizacji!

Długość: 42 cm + 5 cm regulacji

Zapięcie na karabińczyk

Produkt 100% antyalergiczny

Wysoka jakość i trwałość!

Naszyjnik stal celebrytka z kółeczkami

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

2 ZDJĘCIE - bransoletka do kompletu

Ozdobny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z elementami w formie kółeczek oraz drobnymi cyrkoniami na głównym elemencie. 

Super do każdej stylizacji!

Długość: 43 cm + 6 cm regulacji

Zapięcie na karabińczyk

Produkt 100% antyalergiczny

Wysoka jakość i trwałość!

Naszyjnik stal ozdobna łezka

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Ozdobny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z zawieszką w formie zdobionej łezki z cyrkoniami oraz drobnymi kuleczkami zawieszonymi na łańcuszku. 

Długość: 41 cm + 5 cm regulacji

Długość zawieszki: 2 cm

Zapięcie na karabińczyk

Produkt 100% antyalergiczny

Wysoka jakość i trwałość!

Naszyjnik stal zawieszka z masą perłową

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Delikatny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z zawieszką w formie kółeczek wypełnionych masą perłową i obwódką z drobnych cyrkonii. 

Super sprawdzi się do każdego rodzaju stylizacji!

Długość: 44 cm + 3 cm regulacji

Długość zawieszki: 2 cm

Zapięcie na karabińczyk

Produkt 100% antyalergiczny

Wysoka jakość i trwałość!

Naszyjnik stal choker 2 modele

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Super naszyjnik choker - obroża - wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym ozdobiony oryginalną wstawką z kółczek lub owali.

Do wyboru dwa modele. Super sprawdzi się do każdego rodzaju stylizacji!

Długość: 33 cm + 8,5 cm regulacji

Długość elementu ozdobnego: 12,5 cm

Zapięcie na karabińczyk

Produkt 100% antyalergiczny

Wysoka jakość i trwałość!

Naszyjnik stal łabedź kryształ Svarowski

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Przepiękny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z wysadzanym drobnymi cyrkoniami łabędziem oraz dużym kryształem Svarowskiego w kolorze opalizującego fioletu.  

Super sprawdzi się do każdego rodzaju stylizacji!

Długość: 39 cm + 5 cm regulacji

Długość zawieszki: 3 cm

Zapięcie na karabińczyk

Produkt 100% antyalergiczny

Wysoka jakość i trwałość!

Naszyjnik stal złote serduszka

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Przepiękny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z ozdobnym elementem w formie gładkich serduszek. 

Super sprawdzi się do każdego rodzaju stylizacji!

Długość: 42 cm + 5 cm regulacji

Zapięcie na karabińczyk

Produkt 100% antyalergiczny

Wysoka jakość i trwałość!

Naszyjnik stal kolorowe kryształki

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Przepiękny, delikatny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z dowieszkami w formie kolorowych kryształków. 

Super się sprawdzi do wiosennych i letnich stylizacji!

Długość: 40 cm + 5 cm regulacji

Zapięcie na karabińczyk

Produkt 100% antyalergiczny

Wysoka jakość i trwałość!

Naszyjnik stal złoty z mandalą i miętowym kamyczkiem

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Subtelny i niezwykle delikatny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z delikatną mandalą oraz miętowym kamyczkiem.Przepiękny model. Idealny dla Pań uwielbiających delikatną i nietypową biżuterię. Świetnie sprawdzi się również jako prezent! Nie może go zabraknąć w Twojej szkatułce!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość łańcuszka ok.41 cm + ok.6 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Naszyjnik stal złoty z wieloma elementami

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Przepiękna celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz kilku zawieszek w kształcie serduszek, gwiazdek oraz wysadzanego czarnymi cyrkoniami misia. Idealny model dla Pań, które szukają czegoś więcej niż klasyczna celebrytka. Świetnie sprawdzi się również jako prezent! Nie może jej zabraknąć w Twojej szkatułce!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość łańcuszka ok.42 cm + ok.3,5 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Naszyjnik stal kolorowa linia życia

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Hit tego sezonu- kolorowa biżuteria! Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz wysadzanej drobnymi, kolorowymi cyrkoniami linii życia połączonej z małym, uroczym serduszkiem oraz delikatną, wiszącą cyrkonią. Niepowtarzalny model! Idealny dla wszystkich zakochanych. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla drugiej połówki! Musisz go mieć!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość łańcuszka ok.40 cm + ok.6,5 cm przedłużka, zapinany na karabińczyk

Wielkość zawieszki ok.3 cm x 2,5 cm

Naszyjnik stal złoty z kulą ziemską

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Delikatny łańcuszek wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym, ozdobiony zawieszkami w kształcie kuli ziemskiej rozsianymi po całym naszyjniku. Bardzo modny wzór w tym sezonie! Idealny dla Pań, które podążają za trendami! Świetnie sprawdzi się jako prezent! Z tej serii posiadamy również bransoletki oraz kolczyki! Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość łańcuszka ok.42 cm + ok.5 cm przedłużka, zapinany na karabińczyk

Średnica zawieszki ok.1,2 cm

Naszyjnik stal złoty diamencik ze skrzydełkami

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Bardzo delikatny i subtelny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz najmodniejszych zawieszek w tym sezonie w kształcie diamentu oraz skrzydełek. Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Idealny na prezent! Nie może go zabraknąć w Twojej szkatułce!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość łańcuszka ok.42 cm + ok.5,5 cm przedłużka, zapinany na karabińczyk

Naszyjnik stal złoty kaskadowy z błyszczącymi elementami

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Hit tego sezonu-kaskadowe naszyjniki! Przepiękny i niezwykle subtelny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z połączonych ze sobą dwóch, delikatnych łańcuszków. Całości dopełniają, drobne i delikatne zawieszki w formie: gwiazdek, półksiężyców oraz błyszczących koniczynek marokańskich. Świetnie sprawdzą się do ubrań z dekoltem. Idealny dla osób podążających za trendami. Musisz go mieć!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość pierwszego łańcuszka ok.42 cm

Długość drugiego łańcuszka ok.48 cm

Przedłużka ok. 6 cm

Zapinany na karabińczyk

Naszyjnik stal kolorowe koraliki

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Hit tego sezonu- kolorowa biżuteria! Przepiękny i niezwykle subtelny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz perełek i kryształków w kolorach różu i fioletu. Na środku znajduje się delikatna zawieszka w kształcie listku oraz większych koralików. Szlifowane kryształki przepięknie odbijają światło, nawet przy najdrobniejszym ruchu. Świetnie sprawdzi się do lekkich letnich sukienek. Idealny dla osób podążających za trendami. Musisz go mieć!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość łańcuszka ok.39 cm+ 8 cm przedłużka, zapinany na karabińczyk

Naszyjnik stal kolorowy kaskadowy

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Hit tego sezonu- kolorowa biżuteria! Kaskadowy naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej oraz koralików w odcieniach niebieskiego. Szlifowane kryształki przepięknie odbijają światło, nawet przy najdrobniejszym ruchu. Świetnie sprawdzi się do lekkich letnich sukienek. Idealny dla osób podążających za trendami. Musisz go mieć!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość pierwszego łańcuszka ok.39 cm

Przedłużka ok.8,5 cm

Długość drugiego łańcuszka ok.41 cm

Długość trzeciego łańcuszka ok. 42 cm

Naszyjnik stal złoty kaskadowy czarny środek

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Naszyjnik kaskadowy wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z dwóch delikatnych łańcuszków zwieńczonych ozdobami w kształcie kółeczka z czarnym środkiem.

Długość 42 cm + 5 cm przedłużka

Długość drugiego łańcuszka 36 cm

Naszyjnik kaskadowy stal złota z kółeczkami

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z trzech delikatnych łańcuszków z wiszącymi kółeczkami i cyrkoniami. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Naszyjnik bardzo oryginalny i wpadnie w oko niemal każdemu. 

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość pierwszego łańcuszka: ok. 38 cm+ ok. 5 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka: ok. 45 cm

Długość trzeciego łańcuszka: ok. 50 cm

Naszyjnik stal złoty z koniczynkami

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali 316L w kolorze złotym z pięcioma koniczynkami. Naszyjnik zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości poprzez dodatkowy łańcuszek. Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość: 42 cm + 6 cm regulacji

Średnica zawieszek: 0,8 cm

Naszyjnik stal złota z kółeczkami

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Hit tego sezonu! Przepiękny i niezwykle delikatny naszyjnik w wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z motywem kółeczek z masą perłową i kółeczek z czarnym środkiem.Wykonany z niezwykłą starannością, która zachwyci nawet najbardziej wymagające Panie. Każde kółeczko z czarnym środkiem otoczone jest grawerem w postaci cyfr rzymskich oznaczające miesiące. Idealna dla osób podążających za trendami. Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Idealna na prezent.

Z tej serii posiadamy również bransoletki i kolczyki.

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość łańcuszka ok.43 cm +przedłużka ok.6,5 cm;zapinany na karabińczyk

Naszyjnik stal złote piórko

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z poziomym piórkiem. 

Naszyjnik o długości 41 cm + 6 cm łańcuszek przedłużenia, zapięcie na karabińczyk. 

Produkt z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Naszyjnik stal złoty ze zwisem cyrkonie

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Delikatny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym ze zwisem z dodatkiem błyszczących dżetów. Szczególnie pięknie prezentuje się na dekoltach w literę V.

Długość 45 cm + 4 cm przedłużka

Długość zwisu 8,5 cm

Naszyjnik stal złoty kaskadowy z czarnymi kółeczkami

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Hit tego sezonu! Przepiękny i niezwykle delikatny kaskadowy naszyjnik w wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z motywem kółeczek i kółeczek z czarnym środkiem.Wykonany z niezwykłą starannością, która zachwyci nawet najbardziej wymagające Panie. Każde kółeczko z czarnym środkiem otoczone jest grawerem w postaci cyfr rzymskich oznaczające miesiące. Idealna dla osób podążających za trendami. Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Idealna również  na prezent.

Z tej serii posiadamy również bransoletki i kolczyki.

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość pierwszego łańcuszka ok.38 cm

Długość drugiego łańcuszka ok.42 cm

Przedłużka ok.6 cm

Zapinany na karabińczyk

Naszyjnik stal złoty motylki

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Hit tego sezonu! Przepiękny i niezwykle delikatny naszyjnik w wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z motywem motylków. Nowy nietypowy model! Motylki ułożone są asymetrycznie. Jeden z nich wysadzany jest drobnymi, błyszczącymi dżetami. Idealna dla osób podążających za trendami. Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Idealna na prezent.

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.41 cm+6 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Naszyjnik stal złoty motylek

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z cyrkonią oraz zawieszką w formie motylka wysadzanego błyszczącymi dżetami na białym tle.

Długość 42 cm + 5 cm przedłużka