Sprawdź

kaskadowe

kaskadowe

Aktywne filtry

Naszyjnik kaskadowy stal złota z geometrycznymi elementami

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Naszyjnik kaskadowy składający się z trzech łańcuszków w kolorze złotym wykonany ze stali chirurgicznej 316L. Najkrótszy łańcuszek o długości 37 cm składa się z drobnych kuleczek o średnicy 0,3 cm rozmieszczonych w równych odstępach od siebie. Drugi łańcuszek o długości 41 cm ozdobiony został okrągłymi cyrkoniami przeplatającymi się z delikatnie wiszącymi rombami. Trzeci łańcuszek o długości 45 cm posiada element w postaci gwiazdy umieszczonej na samym środku. Cały naszyjnik stanowi niezwykle bogatą kompozycję, która zdecydowanie wyróżni Cię spośród tłumu. Naszyjnik z dodatkowym łańcuszkiem regulacyjnym.  

Naszyjnik kaskadowy stal złota z trójkątami

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik kaskadowy składający się z trzech łańcuszków różnej długości zakończonych elementami w kształcie trójkątów. Geometryczny kształt nadaje oryginalnego charakteru, który zaciekawi nawet najbardziej wymagającą kobietę. Produkt wykonany ze stali chirurgicznej 316L i pokryty warstwą złota. Całkowicie antyalergiczny. Posiada dodatkowy łańcuszek regulacyjny o długości 6 cm.

Długość

1 łańcuszka: 39 cm

2 łańcuszka: 41 cm

3 łańcuszka: 46 cm

Naszyjnik celebrytka stal zwis koniczynka masa perłowa

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z podwójnym łańcuszkiem i zwisem - krawatka - z koniczynkami i masa perłową

Zapięcie na karabińczyk

Długość: 42 cm + 5 cm regulacji

Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik stal złoty kaskadowy z błyszczącymi elementami

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Hit tego sezonu-kaskadowe naszyjniki! Przepiękny i niezwykle subtelny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z połączonych ze sobą dwóch, delikatnych łańcuszków. Całości dopełniają, drobne i delikatne zawieszki w formie: gwiazdek, półksiężyców oraz błyszczących koniczynek marokańskich. Świetnie sprawdzą się do ubrań z dekoltem. Idealny dla osób podążających za trendami. Musisz go mieć!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość pierwszego łańcuszka ok.42 cm

Długość drugiego łańcuszka ok.48 cm

Przedłużka ok. 6 cm

Zapinany na karabińczyk

Naszyjnik stal kolorowy kaskadowy

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Hit tego sezonu- kolorowa biżuteria! Kaskadowy naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej oraz koralików w odcieniach niebieskiego. Szlifowane kryształki przepięknie odbijają światło, nawet przy najdrobniejszym ruchu. Świetnie sprawdzi się do lekkich letnich sukienek. Idealny dla osób podążających za trendami. Musisz go mieć!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość pierwszego łańcuszka ok.39 cm

Przedłużka ok.8,5 cm

Długość drugiego łańcuszka ok.41 cm

Długość trzeciego łańcuszka ok. 42 cm

Naszyjnik stal złoty kaskadowy czarny środek

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Naszyjnik kaskadowy wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z dwóch delikatnych łańcuszków zwieńczonych ozdobami w kształcie kółeczka z czarnym środkiem.

Długość 42 cm + 5 cm przedłużka

Długość drugiego łańcuszka 36 cm

Naszyjnik kaskadowy stal złota z kółeczkami

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z trzech delikatnych łańcuszków z wiszącymi kółeczkami i cyrkoniami. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Naszyjnik bardzo oryginalny i wpadnie w oko niemal każdemu. 

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość pierwszego łańcuszka: ok. 38 cm+ ok. 5 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka: ok. 45 cm

Długość trzeciego łańcuszka: ok. 50 cm

Naszyjnik stal złoty kaskadowy z czarnymi kółeczkami

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Hit tego sezonu! Przepiękny i niezwykle delikatny kaskadowy naszyjnik w wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z motywem kółeczek i kółeczek z czarnym środkiem.Wykonany z niezwykłą starannością, która zachwyci nawet najbardziej wymagające Panie. Każde kółeczko z czarnym środkiem otoczone jest grawerem w postaci cyfr rzymskich oznaczające miesiące. Idealna dla osób podążających za trendami. Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Idealna również  na prezent.

Z tej serii posiadamy również bransoletki i kolczyki.

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość pierwszego łańcuszka ok.38 cm

Długość drugiego łańcuszka ok.42 cm

Przedłużka ok.6 cm

Zapinany na karabińczyk

Naszyjnik kaskadowy z płaskich łańcuszków

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z dwóch płaskich łańcuszków żmijek różnej długości zaczepionych na jedno zapięcie. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi.

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość pierwszego łańcuszka: ok. 40 cm + 5 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka ok. 50 cm

Szerokość łańcuszka: 0,2 cm

Naszyjnik kaskadowy stal złota z krzyżykami

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z delikatnego łańcuszka oraz dwóch dodatkowych łańcuszków z wiszącymi krzyżykami. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Naszyjnik bardzo oryginalny i wpadnie w oko niemal każdemu. 

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość łańcuszka: ok. 40 cm+ ok. 5 cm przedłużki

Długość między pierwszym a drugim łańcuszkiem: ok. 8 cm

Długość między pierwszym a trzecim łańcuszkiem: ok. 13,5 cm

Naszyjnik stal złoty kaskadowy z krzyżykiem

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Hit instagrama- kaskadowy naszyjnik! Wykonany z podwójnego, zdobionego drobnymi kuleczkami łańcuszka oraz wygiętego krzyżyka. Dzięki regulacji łańcuszka możesz go nosić bliżej szyi- jako choker lub jako zwykły łańcuszek. Niezwykle delikatny i subtelny. Idealny do codziennych  stylizacji. Nie może go zabraknąć w Twojej szkatułce!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość pierwszego naszyjnika ok. 39 cm

Długość drugiego naszyjnika ok. 41,5 cm

Przedłużka ok. 6 cm; zapinany na karabińczyk

Naszyjnik kaskadowy stal złoty z serduszkami

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Słodki i śliczny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z dwóch łańcuszków różnej długości zaczepionych na jedno zapięcie z trzema serduszkami. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Może stanowić pomysł na idealny prezent, ponieważ naszyjnik zachwyci dosłownie każdego. 

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość pierwszego łańcuszka: ok. 38 cm+ ok. 6 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka ok. 4 cm

Długość serduszka: 1 cm

Szerokość zawieszki: 0,8 cm

Naszyjnik kaskadowy stal złota ze zwisem i dżetami

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Przepiękny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z dwóch delikatnych łańcuszków różnej długości zaczepionych na jedno zapięcie z dodatkiem błyszczących dżetów oraz ze zwisem. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. 

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość pierwszego łańcuszka: ok. 38 cm+ ok. 5 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka ok. 42 cm

Długość zwisu: 8 cm

Naszyjnik kaskadowy z kuleczkami i błyszczącą zawieszką

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z dwóch delikatnych łańcuszków różnej długości zaczepionych na jedno zapięcie. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Pierwszy łańcuszek ozdobiony kuleczkami, drugi natomiast jest bardzo delikatny z okrągłą zawieszką wysadzaną drobnymi cyrkonijkami. Elegancja i błysk w jednym !

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość pierwszego łańcuszka: ok. 41 cm+ ok. 4 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka ok. 46 cm

Średnica zawieszki: 1,2 cm

Naszyjnik kaskadowy podwójny z grubszego łańcuszka z kółeczkiem

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Oryginalny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z dwóch łańcuszków różnej długości zaczepionych na jedno zapięcie. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Pierwszy łańcuszek posiada grubszy splot, drugi natomiast jest cieniutki przeplatany dodatkowo z kuleczkami oraz zwieńczony okrągłą zawieszką. Naszyjniki kaskadowe to absolutny hit, którego nie może zabraknąć także w Twojej szkatułce.

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość pierwszego łańcuszka: ok. 38 cm+ ok. 5 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka ok. 40 cm

Średnica zawieszki: 1,2 cm

Naszyjnik kaskadowy stal złota z blaszką oraz zawieszką z napisem

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z dwóch delikatnych łańcuszków różnej długości zaczepionych na jedno zapięcie. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Naszyjnik z półokrągłą blaszką oraz owalną zawieszką z napisem. Naszyjniki kaskadowe to absolutny must have w szkatułce w tym sezonie !

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość pierwszego łańcuszka: ok. 36 cm+ ok. 5 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka ok. 41 cm

Długość zawieszki: 2 cm

Szerokość zawieszki: 1,2 cm

Naszyjnik kaskadowy potrójny z gwiazdkami

0 Opinia(e) 
42,28 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z trzech delikatnych łańcuszków różnej długości zaczepionych na jedno zapięcie. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Naszyjnik z elementami w formie gwiazdek i z kuleczkami. Zapewni efekt wow ! Absolutny must have w szkatułce w tym sezonie !

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość pierwszego łańcuszka: ok. 38 cm+ ok. 5 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka ok. 40 cm

Długość trzeciego łańcuszka: 45 cm

Naszyjnik stal złoty kaskadowy z czarnymi koralikami

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Jeden z najmodniejszych wzorów w tym sezonie- kaskadowy naszyjnik z dodatkiem czarnych koralików. Delikatny kaskadowy, łańcuszek w kolorze złotym z zawieszką w kształcie skrzydełka. Naszyjnik składa się z płaskiego,szerokiego łańcuszka w kolorze złotym oraz drugiego łańcuszka gęsto wysadzanego czarnymi, szlifowanymi koralikami. Idealny do głębszych dekoltów. Nie może go zabraknąć w Twojej szkatułce!

Wykonana ze stali chirurgicznej 316L, pokryta cienką warstwą złota 14k 

Produkt antyalergiczny!

Długość pierwszego naszyjnika ok.40 cm

Długość drugiego naszyjnika ok.47 cm

Przedłużka 6,5 cm, zapinany na karabińczyk

Naszyjnik stal złoty kaskadowe drzewko szczęścia

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Jeden z najmodniejszych wzorów w tym sezonie- drzewko szczęścia! Naszyjnik składający się z dwóch łańcuszków różnej długości zaczepionych na jedno zapięcie. Delikatne łańcuszki w kolorze złotym z zawieszką w kształcie drzewka szczęścia oraz delikatnymi, pełnymi kółeczkami. Nie może go zabraknąć w Twojej szkatułce!

Wykonana ze stali chirurgicznej 316L, pokryta cienką warstwą złota 14k 

Produkt antyalergiczny!

Długość pierwszego łańcuszka ok. 40 cm+ ok. 5 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka ok. 46 cm+ ok. 5 cm przedłużki

Zapinany na karabińczyk

Wielkość zawieszki ok. 1,5 cm

Celebrytka stal gwiazdka i księżyce

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Celebrytka podwójna wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z łańcuszkami z ozdobami w formie gwiazdki i księżyców.

Naszyjnik o długości 37 cm + 5 cm łańcuszek przedłużenia, zapięcie na karabińczyk.

Produkt wykonany ze stali pokrytej 14 lub 18-karatowym złotem z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Celebrytka stal podwójna z piórkiem

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Celebrytka choker podwójna wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z dwoma łańcuszkami zdobionymi małymi kuleczkami z poziomym piórkiem. 

Naszyjnik o długości 38 cm + 4 cm łańcuszek przedłużenia, zapięcie na karabińczyk. 

Produkt wykonany ze stali pokrytej 14 lub 18-karatowym złotem z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Celebrytka stal kaskadowa mapa świata

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Celebrytka potrójna kaskadowa wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z trzema łańcuszkami zdobionymi zawieszkami z owalną kulką i dużą mapą świata.

Naszyjnik o długości 38 cm + 5 cm łańcuszek przedłużenia, zapięcie na karabińczyk. 

Produkt wykonany ze stali pokrytej 14 lub 18-karatowym złotem z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Celebrytka stal trzy zawieszki

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z delikatnym łańcuszkiem i elementami ozdobnymi w formie motylka, emaliowanej na biało koniczynki oraz kwiatuszka z białą cyrkonią. 

Naszyjnik o długości 42 cm + 5 cm łańcuszek przedłużenia, zapięcie na karabińczyk. 

Produkt nie ciemniejący, antyalergiczny. 

Celebrytka stal podwójna z kółeczkami z cyrkoniami

0 Opinia(e) 
37,40 zł Cena

Celebrytka kaskadowa wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z podwójnym łańcuszkiem i elementami ozdobnymi w formie kółeczek wysadzanych białymi cyrkoniami. Naszyjnik zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Produkt antyalergiczny. 

Długość pierwszego łańcuszka: 37 cm + 5,5 cm łańcuszek przedłużenia

Długość drugiego łańcuszka: 42 cm

Średnica kółeczka: 0,7 cm

Celebrytka stal podwójna serce z cyrkonią

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Celebrytka kaskadowa podwójna wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z podwójnym łańcuszkiem z zawieszkami - błyszczącą cyrkonią i serduszkiem. Naszyjnik zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości za pomocą łańcuszka regulacyjnego. 

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość pierwszego łańcuszka: 39,5 cm + 5 cm łańcuszka regulacji

Długość drugiego łańcuszka: 36,5 cm

Średnica serduszka: 1 cm

Naszyjnik kaskadowy stal złota podwójny prosty

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik składający się z dwóch łańcuszków: krótszego grubszego płaskiego oraz długiego cieniutkiego klasycznego. Wykonany ze stali chirurgicznej 316L i pokrytych cienką warstwą złota. Doskonale pasuje dla osób, które lubią prostotę i klasykę. Wygodne zapięcie na karabińczyk z regulacją pozwala dopasować długość do każdego dekoltu. Produkt antyalergiczny.

Długość: 42 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego