Sprawdź
Bransoletki w kolorze złotym

złote

złote

Aktywne filtry

Bransoletka złota z cyrkoniami w kształcie listków oraz łezki

0 Opinia(e) 
72,36 zł Cena

Zachwycająca bransoletka w kolorze złotym wysadzana błyszczącymi, krystalicznymi cyrkoniami w kształcie listków oraz łezek. Zapinana na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria wykonana jest z metalu nie zawierającego niklu!  Istnieje możliwość skompletowania kolczyków i naszyjnika aby dopełnić całości. Ta bransoletka rozświetli i nada wyrazistego charakteru sukni ślubnej, kreacjom sylwestrowym, studniówkowym i wieczorowym.

Długość: 16 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Szerokość: ok. 1 cm

Bransoletka nakręcana złota

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Bransoletka wykonana z drobniutkich dżetów w złotej oprawie. Bransoletkę zakłada się nakręcając ją wokół nadgarstka. Idealnie dopełni każdą stylizację.

Średnica: 6 cm

Bransoletka złota ozdobna z kryształków

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Piękna bransoletka w kolorze złotym wykonana z dużych prostokątnych kryształków w obwódce z drobnych dżetów. 

Zapięcie na karabińczyk

Długość: 16 cm + 6 cm regulacji

Bransoletka złota siateczkowa lub choker

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Piękna bransoletka podwójna zawijana w kolorze złotym wykonana z siateczki jubilerskiej wypełnionej kryształkami oraz złotych niteczek.

Zapięcie na magnes

Bransoletka może być również noszona jako choker!

Długość całkowita: 39 cm

Bransoletka zawijana podwójnie

Bransoletka przezroczyste kryształki w złotej oprawie

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Bransoletka wykonana z przezroczystych kryształków w złotej oprawie. Bransoletka pojedyncza składająca się z wszystkich kryształków tej samej wielkości. Wykonana jest z czeskiej biżuterii bez niklu. Zapinana na karabińczyk z łańcuszkiem regulacyjnym do przedłużania bransoletki. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i kolczyki, które można skompletować. Idealny dodatek do każdej stylizacji.

Długość: 16,5 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Średnica kryształka: 0,8 cm

Bransoletka podwójna przezroczyste bardzo duże kryształki w złotej oprawie

0 Opinia(e) 
60,98 zł Cena

Bransoletka składająca się z bardzo dużych przezroczystych kryształków w złotej oprawie. Składa się z wszystkich kryształków tej samej wielkości ułożonych w dwóch rzędach. Wykonana z czeskiej biżuterii bez dodatku niklu. Zapinana na karabińczyk z łańcuszkiem regulacyjnym do przedłużania bransoletki i dostosowania odpowiedniej dla siebie długości. Bransoletka która zachwyci i nada jeszcze więcej blasku Twojej wieczorowej kreacji jak również sukni ślubnej. Posiadamy naszyjniki, kolczyki oraz inne modele z tej serii, dzięki czemu można dopasować idealny dla siebie komplet.

Długość: 16,5 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego 

Średnica kryształków: 1 cm

Szerokość całej bransoletki: 2,2 cm

Bransoletka złota fala z cyrkoniami

0 Opinia(e) 
64,23 zł Cena

Zachwycająca bransoletka w kolorze złotym wysadzana cyrkoniami w kształcie łezki z dżetową falą. Zapinana na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Istnieje możliwość skompletowania kolczyków i naszyjnika. Doskonały dodatek do wieczorowych kreacji.

Długość: 16,5 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Szerokość: 0,8 cm

Bransoletka złota bogato zdobiona

0 Opinia(e) 
69,11 zł Cena

Rewelacyjna bransoletka w kolorze złotym wysadzana błyszczącymi cyrkoniami w kształcie łezki oraz listeczków. Zapinana na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Istnieje możliwość dobrania kolczyków oraz naszyjnika do kompletu. Bransoletka efektownie mieni się dzięki czemu nada blasku sukni ślubnej, a także rozświetli kreacje sylwestrowe czy studniówkowe.

Długość: 16,5 cm + 6 cm łańcuszka regulacyjnego

Szerokość: 1,4 cm

Bransoletka złota ze stopniowanych dżetów

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Niesamowicie elegancka a przy tym bardzo delikatna bransoletka w kolorze złotym wysadzana dżetami różnej wielkości. Zapinana na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki łańcuszkowi. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Istnieje możliwość skompletowania kolczyków i naszyjnika. Znakomity wybór do Twojej sukni ślubnej, ale także do sukni wieczorowych.

Długość: 16,5 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Szerokość: 0,8 cm

Bransoletka przezroczyste kryształki w złotej oprawie w kwiatowych wzorach

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Bransoletka z przeźroczystych kryształków w złotej oprawie. Bransoletka składa się z kryształków ułożonych w kwiatowy wzór do wyboru. Wykonana jest z czeskiej biżuterii bez niklu. Posiada łańcuszek do regulacji zapięcia. Zapinana na karabińczyk. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i kolczyki, które można skompletować. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Dostępna w dwóch modelach:

1. z kwiatem w centralnej części z listkami oraz drobnymi dżetami - długość 17 cm + 7 cm łańcuszka regulacyjnego, szerokość 2 cm

2. z trzema kwiatuszkami - długość 16,5 cm + 7 cm 

                                                                                        

Bransoletka pięciorzędowa przezroczyste kryształki w złocie

0 Opinia(e) 
69,11 zł Cena

Bransoletka składająca się z pięciu rzędów szlifowanych kryształków przezroczystych w złotej oprawie. Bransoletkę tworzą trzy rzędy kryształków o średnicy 0,8 cm, które ułożone są naprzemiennie z dwoma rzędami kryształków o średnicy 0,5 cm. Zapinana na karabińczyk z łańcuszkiem regulacyjnym do przedłużania bransoletki i dostosowania odpowiedniej długości.

Bransoletka wykonana z czeskiej biżuterii bez niklu. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i kolczyki, które można skompletować. 

Długość: 16 cm + 7 cm łańcuszka regulacyjnego

Szerokość bransoletki: ok. 3,5 cm

Bransoletka potrójna kryształki złote

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Bransoletka opalizujące lub przezroczyste oczka w złotej oprawie. Bransoletka potrójna, składa się z dwóch rzędów kryształków tej samej wielkości oraz środkowego z kryształków mniejszych. Wykonana jest z czeskiej biżuterii bez niklu. Zapinana na karabińczyk z łańcuszkiem regulacyjnym do przedłużania bransoletki. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i kolczyki, które można skompletować.

Długość: 17 cm + 6 cm łańcuszka regulacyjnego

Średnica oczka większego: 0,8 cm

Średnica oczka większego: 0,5 cm

Szerokość bransoletki: ok. 2 cm

Bransoletka podwójne kryształki stopniowane złote

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Bransoletka wykonana z opalizujących lub przezroczystych kryształków do wyborów w złotej oprawie. Bransoletka składa się ze stopniowanych kryształków ułożonych w dwóch rzędach. Wykonana jest z czeskiej biżuterii bez niklu. Zapinana na karabińczyk z dodatkowym łańcuszkiem do regulacji długości, dzięki któremu bransoletka dostosuje się do każdego nadgarstka. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i kolczyki, które można skompletować. Idealny dodatek do Twojej pięknej sukni ślubnej ! 

Długość: 16,5 cm + 6 cm łańcuszka regulacyjnego

Średnica kryształka największego: 1 cm

Bransoletka przezroczyste kryształki w złotej oprawie w różnych wzorach

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Bransoletka z przeźroczystych kryształków w złotej oprawie. Bransoletka składa się z wszystkich kryształków tej samej wielkości ułożonych w dwóch rzędach lub z kryształków różnej wielkości ułożonych w kwiatowe wzory. Wykonana jest z czeskiej biżuterii bez niklu. Posiada łańcuszek do regulacji zapięcia. Zapinana na karabińczyk. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i kolczyki, które można skompletować. Idealny dodatek do sukni ślubnej.

Długość: 17 cm + 7 cm łańcuszka regulacyjnego

Dostępny w czterech modelach:

1. z dużym kwiatem w centralnej części - szerokość 2,5 cm

2. kryształki o średnicy 0,8 cm w dwóch rzędach - szerokość 1,5 cm

3. ozdoba z kryształków różnej wielkości - szerokość 2 cm

4. z trzema kwiatuszkami - szerokość 1,5 cm.

Bransoletka przezroczyste kryształki stopniowana

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Bransoletka w kolorze przezroczystym w złotej oprawie. Bransoletka składa się ze stopniowanych kryształków. Wykonana jest z czeskiej biżuterii bez niklu. Zapinana na karabińczyk z łańcuszkiem regulacyjnym do przedłużania bransoletki. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i kolczyki, które można skompletować.

Długość: 16 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Średnica największego oczka: ok. 1 cm

Bransoletka małe przezroczyste kryształki w złocie

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Bransoletka z przezroczystych kryształków w złotej oprawie. Bransoletka składa się z wszystkich kryształków tej samej wielkości. Wykonana jest z czeskiej biżuterii bez niklu. Posiada łańcuszek do regulacji zapięcia, którym jest karabińczyk. Z tej serii posiadamy również naszyjniki i kolczyki, które można skompletować.

Długość 16 cm + 6 cm przedłużki

Średnica oczka: ok. 0,5 cm

Bransoletka złota z kwadratowymi kryształkami

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Bransoletka wykonana z metalu w kolorze złotym ozdobiona kwadratowymi kryształkami różnej wielkości. Bransoletka jest na podwójnej gumce co ułatwia dopasowanie się do każdej ręki. Idealny dodatek dla każdej kobiety ceniącej styl i klasę. 

Średnica: 6 cm

Szerokość: 1,2 cm

Obwód: 17 cm

Bransoletka złoto czarna

0 Opinia(e) 
37,40 zł Cena

Bransoletka w kolorze złotym  wykonana z mosiądzu ( stop antyalergiczny ) połączona z czarnymi skórzanymi elementami . Dla kobiet, które cenią elegancję, a także lubią się wyróżniać.

Średnica bransoletki ok. 6 cm.

Bransoletka złota z kamieniami

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Bransoletka w kolorze złotym wykonana z metalu bez dodatku niklu z przezroczystymi syntetycznymi kamieniami w różnych kształtach. Bransoletka jest na rozciągającej się gumce co ułatwia dopasowanie się do każdej ręki. Bransoletka bardzo elegancka. Idealnie sprawdzi się do wieczorowych kreacji oraz ślubnych.

Średnica: 6 cm

Szerokość: 3,2 cm