Sprawdź

Kolory

Kolory

Aktywne filtry

Klipsy wiśniowe 1,4 cm

0 Opinia(e) 
7,72 zł Cena

Klipsy okrągłe wykonane ze szkła w kolorze wiśniowym o średnicy 1,4 cm. Zapięcia w kolorze srebrnym wykonane z czeskiej biżuterii bez niklu. Znakomicie pasują do stylizacji codziennej jak również wieczorowej. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Klipsy wiśniowe 1,2 cm

0 Opinia(e) 
6,91 zł Cena

Klipsy okrągłe wykonane ze szkła w kolorze wiśniowym o średnicy 1,2 cm. Zapięcia w kolorze srebrnym wykonane z czeskiej biżuterii bez niklu. Znakomicie pasują do stylizacji codziennej jak również wieczorowej. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Klipsy perła ecru w złocie

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Klipsy wykonane z metalu bez niklu w kolorze złotym z perłą ecru w dwóch rozmiarach: 0,8 cm oraz 1 cm do wyboru. Czeska biżuteria.

Klipsy romby z odcieniem brązu

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Codzienne klipsy w kształcie rombów z drobnymi dżetami oraz brązowym kryształkiem na srebrnej obudowie. Idealne dla Pań ceniących zarówno prostotę jak i elegancję!

Wielkość ok. 2 cm

Szerokość ok. 2 cm

Klipsy z czarnym kryształkiem

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Klipsy w oxydowanej oprawie z czarnym oczkiem, wokół ozdobione drobnymi czarnymi kryształkami. Nie zawierają niklu. Dzięki gumowym poduszeczkom klipsy noszą się wygodnie i stabilnie. Idealnie pasują do każdej stylizacji. Super rozwiązanie dla pań ,które nie mają przekłutych uszu.

Średnica: 1,5 cm

Klipsy z perłą otoczoną cyrkoniami

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Klipsy z perełką w odcieniu kości słoniowej w oprawie ozdobionej drobnymi cyrkoniami. Wykonane z metalu bez zawartości niklu. Dzięki gumowym poduszeczkom klipsy noszą się wygodnie i stabilnie. Efekt klasyki w połączeniu z elegancją.

Długość: 1,6 cm

Szerokość: 1,4 cm 

Klipsy szklane czarne okrągłe

0 Opinia(e) 
7,72 zł Cena

Klipsy okrągłe w kolorze czarnym wykonane ze szlifowanego szkła, które dają piękny błyszczący efekt. Wykonane z czeskiej biżuterii bez dodatku niklu. Super rozwiązanie dla pań które nie mają przekłutych uszu. Posiadamy do kompletu naszyjniki jak również bransoletki.

Średnica: 1,4 cm

Klipsy czarno - złote prostokąty

0 Opinia(e) 
4,88 zł Cena

Niezwykle eleganckie i subtelne klipsy utrzymane w złoto - czarnej kolorystyce. W kształcie prostokąta. Małe i niezwykle lekkie. Idealne na co dzień jak i do pracy.

Długość: 1,8 cm

Szerokość: 1 cm

Klipsy miętowe

0 Opinia(e) 
4,88 zł Cena

Klasyczne okrągłe klipy na czarnym podbiciu obleczone a'la skórką w kolorze miętowym. Idealne dla fanek klasyki a jednocześnie ceniących prostotę i elegancję. Świetnie sprawdzą się do codziennych stylizacji.

Średnica: 2 cm

Klipsy opalizujące kwiatuszki

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Zjawiskowe, opalizujące klipsy w formie kwiatuszków w stalowej oprawie. Idealne rozwiązanie dla Pań bez dziurek w uszach. Odcienie opalizującego kryształu pasować będą niemalże do każdego stroju. Ponadczasowy design zawsze w modzie. Wykonane z czeskiej biżuterii bez dodatku niklu.

Średnica: 1,7 cm 

Klipsy zielone do wyboru

0 Opinia(e) 
4,88 zł Cena

Klasyczne okrągłe klipsy na czarnym podbiciu tworzywo w kolorze zielonym. Idealne dla fanek klasyki a jednocześnie ceniących prostotę i elegancję. Świetnie sprawdzą się do codziennych stylizacji.Idealne rozwiązanie dla pań które nie mają przekłutych uszu.

Średnica do wyboru: 2 cm lub 2,5 cm

Klipsy z kryształkami w odcieniu brązu

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Bogato zdobione klipsy wysadzone pięknymi okrągłymi kamieniami w odcieniu brązu otoczone drobnymi i niesamowicie błyszczącymi dżetami. Całości dopełnia srebrna oprawa. Świetnie sprawdzą się na specjalne okazje bądź jako prezent! Elegancja, która nada każdej Twojej stylizacji klasy i szyku.

Średnica: 2 cm

Klipsy kolorowe szklane - 1,4 cm - matowe

0 Opinia(e) 
7,72 zł Cena

Tradycyjne szklane klipsy pokryte matową masą perłową. Dostępne w wielu kolorach. Wyprodukowane manualnie w zakładach z długoletnią tradycją. Znakomicie pasują do stylizacji codziennej jak również wieczornej. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Średnica: 1,4 cm

Dostępne w czterech kolorach: morskim, jasno zielonym, brązowym, niebieskim oraz pudrowym różu.

Klipsy perła ecru - 2 cm

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Klasyczne klipsy szklane perłowe w postaci połówek kulek w kolorze ecru z połyskiem. Delikatnie wypukłe. Zapinane na klips w kolorze srebrnym. Czeska biżuteria bez dodatku niklu. Mocne, dobrze trzymające zapięcia. Sprawdzają się świetnie w roli dodatku do codziennych stylizacji. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Średnica: 2 cm

Klipsy kolorowe szklane - 1,2 cm

0 Opinia(e) 
6,91 zł Cena

Klasyczne klipsy szklane w postaci połówek kulek. Delikatnie wypukłe. Zapinane na klips w kolorze srebrnym. Czeska biżuteria bez dodatku niklu. Mocne, dobrze trzymające zapięcia. Sprawdzają się świetnie w roli dodatku do codziennych stylizacji. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Średnica: 1,2 cm

Dostępne w ośmiu kolorach z połyskiem: czarnym, jasnym oraz ciemno szarym, perle ecru oraz białej, brązowym, zielonym oraz wiśniowym

a także w czarnym macie.

Klipsy czarne szklane ok. 2 cm

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Klasyczne klipsy szklane w postaci połówek kulek w kolorze czarnym z połyskiem lub macie do wyboru. Delikatnie wypukłe. Zapinane na klips w kolorze srebrnym. Czeska biżuteria bez dodatku niklu. Mocne, dobrze trzymające zapięcia. Sprawdzają się świetnie w roli dodatku do codziennych stylizacji. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Średnica: ok. 2 cm

Klipsy owalna biała perła

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Klasyczne klipsy szklane w postaci owalnych białych perełek. Zapinane na klips w kolorze srebrnym. Czeska biżuteria bez dodatku niklu. Mocne, dobrze trzymające zapięcia. Sprawdzają się świetnie w roli dodatku do codziennych stylizacji. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Długość: 1,8 cm

Szerokość: 1,2 cm

Klipsy szklane czarne owalne

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Klipsy w kolorze czarnym wykonane ze szlifowanego szkła, które daje piękny błyszczący efekt. Wykonane z czeskiej biżuterii bez dodatku niklu. Super rozwiązanie dla pań które nie mają przekłutych uszu. Posiadamy do kompletu naszyjniki jak również bransoletki.

Długość: 1,8 cm

Szerokość: 1,2 cm 

Klipsy kolorowe szklane - 1,4 cm

0 Opinia(e) 
7,72 zł Cena

Klipsy okrągłe wykonane ze szkła w wielu kolorach do wyboru. Zapięcia w kolorze srebrnym wykonane z czeskiej biżuterii bez niklu. Znakomicie pasują do stylizacji codziennej jak również wieczorowej. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Średnica: 1,4 cm

Dostępne w siedmiu kolorach: morskim, jasno zielonym, brązowym, rudym, ciemno oraz jasno szarym, białej perle oraz intensywnym błękicie.

Klipsy kolorowe szklane - 1,8 cm

0 Opinia(e) 
9,76 zł Cena

Klipsy okrągłe w wielu kolorach do wyboru wykonane ze szkła. Zapięcie w kolorze srebrnym wykonane z czeskiej biżuterii bez niklu. Prosty kształt klipsów świetnie pasuje do każdej codziennej kreacji. Super rozwiązanie dla pań, które nie mają przekłutych uszu. Posiadamy do kompletu naszyjniki, bransoletki jak również klipsy w innych rozmiarach.

Średnica: 1,8 cm

Klipsy butelkowa zieleń

0 Opinia(e) 
14,63 zł Cena

Klipsy w kolorze stalowym z kryształkami w odcieniach butelkowej zieleni oraz ozdobnymi białymi cyrkoniami. Nie zawierają niklu. Wygodne zapięcie z gumową poduszeczką sprawia, że można je nosić przez wiele godzin. 

Średnica: ok. 1,7 cm.