Sprawdź
Na bransolecie

Na bransolecie

Na bransolecie

Aktywne filtry

Zegarek elektroniczny na sztywnej bransolecie

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Zegarek na sztywnej, metalowej bransolecie w kolorze złotym. Posiada wyraźny, czerwony wyświetlacz. Zegarek wskazuje godzinę, datę oraz sekundnik. Idealnie dla osób podążających za trendami!

Średnica bransolety ok.6 cm

Średnica cyferblatu ok. 3,4 cm

Zegarek damski na srebrnej bransolecie z kwiatuszkami

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Elegancki zegarek na srebrnej bransolecie typu taśmowego paska z możliwością regulacji długości. Z białą tarczą z motywem kolorowych kwiatuszków z kreseczkami oraz dwoma cyframi jako wyznaczniki godzin. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Idealny dodatek do każdej stylizacji. 

Średnica tarczy: 4 cm

Szerokość bransolety: 20 mm

Długość: 24 cm 

Zegarek damski na srebrnej bransolecie z dżetami

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Elegancki zegarek na srebrnej bransolecie z czarną tarczą otoczoną srebrnymi dżecikami. Ze wszystkimi cyferkami jako wyznaczniki godzin. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Idealny dodatek do każdej stylizacji. 

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość bransolety: 16 mm

Obwód: ok. 24 cm 

Zegarek damski na złotej bransolecie z mapą świata

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Elegancki zegarek na złotej bransolecie z tarczą z motywem mapy świata oraz kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Idealny dodatek do każdej stylizacji. 

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość bransolety: 14 mm

Obwód: ok. 24 cm 

Zegarek damski na złotej bransolecie z przesypującymi się kryształkami

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Elegancki zegarek na złotej bransolecie z tarczą z motywem kwiatowym oraz przesypującymi się kryształkami. Z kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Idealny dodatek do każdej stylizacji. 

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość bransolety: 14 mm

Obwód: ok. 24 cm 

Zegarek damski na srebrnej bransolecie z mapą świata

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Elegancki zegarek na srebrnej bransolecie z tarczą z motywem mapy świata oraz kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Idealny dodatek do każdej stylizacji. 

Średnica tarczy: 3 cm

Szerokość bransolety: 14 mm

Obwód: ok. 22 cm 

Zegarek elektroniczny na bransolecie- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Zegarek na metalowej bransolecie w 3 kolorach do wyboru: czarny,złoty lub srebrny zapinany na magnes co pozwala na dopasowanie długości do ręki. Czerwony wyświetlacz. Idealnie pasuje paniom jak również panom. 

Długość: 22 cm

Szerokość bransolety: 18 mm

Szerokość cyferblatu: 3,5 cm

Długość cyferblatu: 4 cm