Sprawdź
Na pasku

Na pasku

Na pasku

Aktywne filtry

Zegarek z dodatkiem cyrkonii

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Niezwykle subtelny zegarek z jasną czytelną tarczą i beżowym paskiem. Na tarczy znajdują się cyfry oraz znaczniki w formie beżowych cyrkonii.Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, będzie pasował na każdą rękę. Bardzo klasyczny i subtelny, świetnie sprawdzi się do wielu codziennych stylizacji! Poprzez regulacje,łatwo dopasujesz go do swojego nadgarstka. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Świetnie sprawdzi się również jako prezent!

Średnica tarczy: 3,3 cm

Szerokość paska: 1,4 cm

Długość: 20 cm 

Zegarek "I am not a morning person"

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Jedyny i niepowtarzalny model! Na czystej, białej tarczy zegarka widnieje napis "I am not a morning person". Zegarek nie posiada żadnych znaczników. Posiada czarny, klasyczny pasek, który pasuje do wszystkich stylizacji! Bardzo oryginalny model.Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Idealny dla osób, lubiących wyróżniać się z tłumu! Świetnie sprawdzi się również jako prezent!

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 2 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski z napisem- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Subtelny i nietypowy zegarek z napisem na tarczy "All you need is love". Zegarek nie posiada żadnych cyfr i znaczników na cyferblacie. Dostępny w 3 kolorach do wyboru. Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Dzięki regulacji,łatwo dopasujesz go do swojego nadgarstka. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce. Bardzo oryginalny model! Świetnie sprawdzi się również jako prezent!

Średnica tarczy: 3,7 cm

Szerokość paska: 2 cm

Długość: 23 cm

Zegarek damski z ruchomymi cyrkoniami- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Niezwykle kobiecy model zegarka! Wykonany w oprawie z różowego złota. Posiada wyraźne znaczniki na tarczy. Całość otoczona jest delikatnymi, ruchomymi cyrkoniami, które zmieniają swoje położenie pod wpływem ruchu. Idealny dla wszystkich fanek błyskotek.  Dzięki regulacji,łatwo dopasujesz go do swojego nadgarstka. Dostępny w 2 przepięknych kolorach, które świetnie sprawdzą się do codziennych stylizacji. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce. Świetnie sprawdzi się również jako prezent!

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 20 cm 

Zegarek damski z ciekawym paskiem- kolor do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Jedyny i niepowtarzalny model! Posiada cyfry oraz znaczniki na cyferblacie oraz urocze holograficzne serduszka. Pasek wykonany z materiału imitującego drewno.  Dzięki regulacji,łatwo dopasujesz go do swojego nadgarstka.Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.Niezwykle oryginalny!  Świetnie sprawdzi się również jako prezent!

Średnica tarczy: 3,7 cm

Szerokość paska: 2 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski z ozdobną tarczą - kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Klasyczny zegarek z lekkim zdobieniem na cyferblacie oraz ozdobnym wyszywanym paskiem. Zegarek posiada wszystkie cyfry na cyferblacie. Dzięki regulacji łatwo dopasujesz go do swojego nadgarstka. Dostępny w 3 klasycznych kolorach, które świetnie sprawdzą się do codziennych stylizacji. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce. Świetnie sprawdzi się również jako prezent!

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 22,5 cm 

Zegarek damski z błyszczącymi cyrkoniami- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Jeżeli szukasz klasycznego zegarka mającego w sobie to coś- właśnie go znalazłaś! Klasyczny srebrny cyferblat wypełniony jest ruchomymi cyrkoniami, które przepięknie błyszczą w świetle. Zegarek posiada wszystkie cyfry na cyferblacie. Dzięki regulacji,łatwo dopasujesz go do swojego nadgarstka. Dostępny w dwóch klasycznych kolorach, które pasują do każdej stylizacji. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce. Świetnie sprawdzi się również jako prezent!

Średnica tarczy: 3,4 cm

Szerokość paska: 1,6 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek z wyraźną tarczą- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Jeśli szukasz wyraźnego i czytelnego zegarka- właśnie go znalazłaś! Zegarek posiada cyfry i znaczniki na cyferblacie oraz dodatkowo znaczniki minut. Do wyboru w 2 przepięknych kolorach: białym oraz ciemnym koralowym.Idealny dla małej księżniczki, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z zegarkiem.  Idealny do codziennych stylizacji. Dzięki regulacji,łatwo dopasujesz go do swojego nadgarstka. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Świetnie sprawdzi się również jako prezent!

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski ze słonikiem- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Jeśli szukasz nietypowego zegarka- właśnie go znalazłaś! Na cyferblacie znajduje się jedynie uroczy słonik. Do wyboru w 4 kolorach: ecru, czarny, fuksja i pudrowy róż. Idealny do codziennych stylizacji. Dzięki regulacji,łatwo dopasujesz go do swojego nadgarstka. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce. Świetnie sprawdzi się również jako prezent!

Średnica tarczy: 3,7 cm

Szerokość paska: 2 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski z dodatkiem cyrkonii- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Niezwykle delikatny i klasyczny model z dodatkiem błyszczących cyrkonii. Posiada 4 główne cyfry na cyferblacie. Dostępny w pięknych wiosennych kolorach do wyboru: łososiowym i seledynowym. Świetnie sprawdzi się do wiosennych stylizacji! Idealny na co dzień! Dzięki regulacji,łatwo dopasujesz go do swojego nadgarstka. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,3 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 24 cm 

Zegarek damski z kwiatowym wzorem- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Niezwykle wiosenny model! Delikatny i subtelny zegarek z motywem kwiatowym na cyferblacie. Posiada wyraźne znaczniki godzinowe na tarczy. Dostępny w dwóch kolorach: czerwonym i pudrowym różu. Będzie pasował do codziennych stylizacji. Dzięki regulacji, możesz śmiało dopasować zegarek do swojego nadgarstka. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,6 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski bogato zdobiony- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z ozdobną tarczą w złotej oprawie z cyferkami jako wyznaczniki godziny. Cyferblat ozdobiony jest rzędem drobnych, błyszczących cyrkonii. Pasek w kolorze fuksji lub butelkowej zieleni wykonany ze skóry ekologicznej z delikatną fakturą. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 4 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 22 cm 

Zegarek damski ze szlifowanym w diament szkiełkiem

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Przepiękny i nietypowy zegarek. Posiada wyraźne znaczniki na cyferblacie oraz delikatnie zdobioną, tarczę. Dzięki zeszlifowanemu w diament szkiełku, przepięknie odbija światło. Zegarek w najpopularniejszym w tym roku kolorze- pudrowym różu! Dzięki regulacji, możesz z łatwością dopasować go do swojego nadgarstka. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Idealny również na prezent!

Średnica tarczy: 3,7 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski z marmurkową tarczą

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Przepiękny i nietypowy zegarek.Posiada wyraźne znaczniki na cyferblacie oraz przepiękną marmurkową tarczę, która subtelnie mieni się pod wpływem świata. Zegarek w najpopularniejszym w tym roku kolorze- pudrowym różu! Dzięki regulacji, możesz z łatwością dopasować go do swojego nadgarstka. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Idealny również na prezent!

Średnica tarczy: 3,8 cm

Szerokość paska: 1,4 cm

Długość: 25 cm 

Zegarek damski z tłoczoną tarczą - kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Przepiękny i niezwykle subtelny zegarek w 3 kolorach do wyboru: biel,czerwień, pudrowy róż. Posiada tłoczoną, subtelną tarczę , na której znajdują się cyfry i znaczniki. Niezwykle klasyczny, pasuje do wszystkich stylizacji. Dzięki regulacji, możesz z łatwością dopasować go do swojego nadgarstka. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce. Idealny również na prezent!

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 24 cm 

Zegarek damski z kotkiem- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Coś dla wszystkich fanek kotów! Uroczy zegarek z wizerunkiem kota na cyferblacie. Drobne, błyszczące cyrkonie rozmieszczone po całym cyferblacie, pełnią rolę znaczników godzinowych. Posiada jasny i czytelny cyferblat. Zegarek ma niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3 cm

Szerokość paska: 1,2 cm

Długość: 22 cm 

Zegarek damski z grawerowaną tarczą- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z ozdobną tarczą w złotej oprawie z cyferkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze niebieskim lub beżowym wykonany ze skóry ekologicznej z delikatną fakturą. Idealny dla każdej pani lubiącej oryginalny styl. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3 cm

Szerokość paska: 1,6 cm

Długość: 24 cm 

Zegarek damski na niebieskim pasku

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z jasną tarczą w złotej oprawie z kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze niebieskim wykonany ze skóry ekologicznej. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,6 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski na szarym pasku

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z białą tarczą w srebrnej oprawie z kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze szarym wykonany ze skóry ekologicznej. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski biały ze srebrem

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z jasną tarczą w srebrnej oprawie z kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze białym wykonany ze skóry ekologicznej. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić oraz datownik. Szkiełko odporne na zarysowania. 

Średnica tarczy: 4,2 cm

Szerokość paska: 2 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski biały z serduszkiem

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z jasną tarczą w srebrnej oprawie z czarnym serduszkiem i napisem I LOVE YOU. Ze wszystkimi cyferkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze białym wykonany ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. 

Średnica tarczy: 4 cm

Szerokość paska: 1,4 cm

Długość: 22 cm 

Zegarek damski granatowy z ozdobną tarczą

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z ozdobnym cyferblatem w kolorze paska. Na cyferblacie znajdują się wszystkie znaczniki oraz ozdobne tarcze. Przepiękny granatowy kolor niezwykle klasyczny, pasujący do wielu stylizacji. Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy  w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania. Idealny na prezent! 

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.3,5 cm

Szerokość paska ok.18 mm

Długość całkowita ok. 23 cm

Zegarek damski różowy

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z różową tarczą w złotej oprawie z kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze jasnego różu wykonany ze skóry ekologicznej. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Przepiekny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,6 cm

Długość: 24 cm 

Zegarek damski z całym cyferblatem - kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z jasnym, czytelnym cyferblatem i delikatnym grawerem kwiatuszka. Na cyferblacie znajdują się wszystkie cyfry. Niezwykle klasyczny, pasujący do wielu stylizacji. Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy, w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania. Idealny na prezent! 

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.3,5 cm

Szerokość paska ok.18 mm

Długość całkowita ok. 21 cm

Zegarek damski z czarną tarczą- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z czarną tarczą w złotej oprawie z kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w odcieniu brudnego różu lub czerni wykonany ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,3 cm

Szerokość paska: 1,6 cm

Długość: 24 cm 

Zegarek damski z niebieską tarczą z serduszkiem

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z cyferblatem w kolorze paska oraz delikatnym grawerem serduszka. Na cyferblacie znajdują się znaczniki godzin w postaci błyszczących cyrkonii. Przepiękny niebieski kolor idealny dla Pań, które lubią mocne i wyraźne dodatki. Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy  w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania. Idealny na prezent! 

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.3 cm

Szerokość paska ok.18 mm

Długość całkowita ok. 21 cm

Zegarek damski pudrowy róż ze srebrem

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z tarczą w srebrnej oprawie z kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze pudrowego różu wykonany ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski turkusowy z kryształkowym cyferblatem

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Przepiękny zegarek w nietypowym turkusowym kolorze oraz tarczą ściętą na wzór diamentu. Ścięty cyferblat przepięknie odbija światło. Na tarczy znajdują się wyraźne znaczniki godzinowe. Posiada przepiękny turkusowy pasek. Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy  w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania.

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.3,5 cm

Szerokość paska ok.18 mm

Długość całkowita ok. 22 cm

Zegarek damski cukierkowy róż

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z różową tarczą w złotej oprawie z kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze cukierkowego różu wykonany ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 4 cm

Szerokość paska: 1,6 cm

Długość: 24 cm 

Zegarek damski fioletowy

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Niezwykle czytelny model z dużym cyferblatem oraz wyraźnymi znacznikami. Przepiękny,fioletowy kolor idealny do codziennych stylizacji, zwłaszcza na wiosnę! Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy  w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania. Idealny model na prezent!

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.4 cm

Szerokość paska ok.18 mm

Długość całkowita ok. 22,5 cm

Zegarek damski ze złotem

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z ciemną tarczą w złotej oprawie z kreseczkami oraz cyferkami jako wyznaczniki godzin. Pasek wykonany ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,6 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski pudrowy róż

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z różową tarczą w złotej oprawie z kropeczkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze brudnego różu wykonany ze skóry ekologicznej. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 4 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski dwukolorowy

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Nietypowy zegarek z dwukolorową tarczą oraz delikatnymi znacznikami. Przepiękne, pastelowe kolory idealne do codziennych stylizacji, zwłaszcza na wiosnę! Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy, w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania.

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.4 cm

Szerokość paska ok.20 mm

Długość całkowita ok. 23,5 cm

Zegarek damski granatowy z brokatową tarczą

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z ciemną brokatową tarczą w złotej oprawie z kreseczkami oraz cyferkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze granatowym wykonany ze skóry ekologicznej. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,3 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski z serduszkiem- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z tarczą z serduszkiem w srebrnej oprawie z cyferkami oraz kryształkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze czerwonym lub czarnym wykonany ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,6 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski niewielki różowy

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Niewielski zegarek z klasyczną, jasną tarczą  oraz wyraźnymi znacznikami na cyferblacie. Przepiękny, jasno różowy kolor idealny do codziennych stylizacji, zwłaszcza na wiosnę! Idealny zarówno dla tych mniejszych jak i nieco większych Dam! Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy  w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania.

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.3 cm

Szerokość paska ok.14 mm

Długość całkowita ok. 21,5 cm

Zegarek damski na czerwonym pasku

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z bordową tarczą w paseczki w złotej oprawie z kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze czerwonym wykonany ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,4 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski z listeczkami - kolor do wyboru

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Zegarek z tarczą w złotej oprawie z wytłaczanym motywem listeczków. Z kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze czerwonym, różowym, czarnym lub ciemno brązowym do wyboru wykonany ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,3 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek damski różowy

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z klasyczną, jasną tarczą  oraz wyraźnymi znacznikami na cyferblacie. Przepiękny,różowy kolor idealny do codziennych stylizacji, zwłaszcza na wiosnę! Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy  w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania.

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.3,5 cm

Szerokość paska ok.14 mm

Długość całkowita ok. 22 cm

Zegarek damski z kwiatkiem- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek ze stylową, jasną tarczą  oraz wyraźnymi znacznikami na cyferblacie oraz delikatnym, grawerowanym kwiatkiem. Przepiękny jasny kolor; szary lub pudrowy róż, idealny do codziennych stylizacji! Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy  w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania.

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.3,5 cm

Szerokość paska ok.14 mm

Długość całkowita ok. 21,5 cm

Zegarek damski Lucky - kolor do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z tarczą w złotej oprawie z błyszczącymi kryształkami jako wyznaczniki godzin. Pasek w kolorze czerwonym lub granatowym do wyboru wykonany ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,7 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 23 cm 

Damski zegarek z dodatkiem diamencików- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z wyraźną, jasną tarczą oraz dodatkiem błyszczących diamencików. Posiada znacznikina całym cyferblacie. Klasyczny model pasujący do wszystkiego. Idealny do codziennych stylizacji! Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy  w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania.

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.3,5 cm

Szerokość paska ok.14 mm

Długość całkowita ok. 21 cm

Zegarek na szerokim pasku z diamentową tarczą- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Zegarek z wyraźną tarczą w kolorze pasku na srebrnej obudowie z dodatkiem kolorowych kolorowych kryształków. Posiada znaczniki na całym cyferblacie. Klasyczny model pasujący do wszystkiego. Idealny do codziennych stylizacji! Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy  w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania.

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.4 cm

Szerokość paska ok.20 mm

Długość całkowita ok. 23 cm

Zegarek damski z brokatową tarczą

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z brokatową tarczą mieniącą się na różne kolory. W złotej oprawie z kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Na pasku ze skóry ekologicznej w kolorze brązowym ze złotą sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Idealny dodatek dla kobiet lubiących błysk !

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 16 mm

Długość: ok. 22 cm 

Zegarek damski beżowy z motywem kwiatowym

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z jasną tarczą z wytłaczanym kwiatowym motywem w złotej oprawie z połową cyferek oraz kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Na wytłaczanym pasku ze skóry ekologicznej w kolorze beżowym ze złotą sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. 

Średnica tarczy: 3,3 cm

Szerokość paska: 16 mm

Długość: ok. 22 cm 

Zegarek damski z tarczą ściętą na kryształek

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z wyraźną tarczą w jasnym kolorze na srebrnej obudowie. Posiada znaczniki na całym cyferblacie. Klasyczny model pasujący do wszystkiego. Idealny do codziennych stylizacji! Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Tarcza ścięta na wzór kryształku przepięknie się mieni i dodaje uroku! Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy  w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania.

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.3,5 cm

Szerokość paska ok.16 mm

Długość całkowita ok. 23,5 cm

Zegarek damski beżowy pasek

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Przejrzysty zegarek z jasną tarczą w złotej oprawie z kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Na pasku ze skóry ekologicznej w kolorze beżowym ze złotą sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Unikatowy dodatek do każdej stylizacji !

Średnica tarczy: 3,7 cm

Szerokość paska: 16 mm

Długość: ok. 23 cm 

Zegarek damski brązowy pasek z czarną tarczą

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek bardzo przejrzysty z czarną tarczą w srebrnej oprawie z białymi cyferkami jako wyznaczniki godzin. Na pasku ze skóry ekologicznej w kolorze brązowym ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. 

Średnica tarczy: 3,8 cm

Szerokość paska: 2 cm

Długość: 24 cm 

Zegarek damski z kolorową tarczą

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z wyraźną tarczą w kolorze pasku na złotej obudowie. Posiada cyfry na całym cyferblacie. Klasyczny model pasujący do wszystkiego. Idealny do codziennych stylizacji! Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy  w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania.

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.3 cm

Szerokość paska ok.16 mm

Długość całkowita ok. 23,5 cm

Zegarek damski brązowy pasek

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z brązową tarczą w złotej oprawie z rzymskimi cyferkami i kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Na pasku ze skóry ekologicznej w kolorze brązowym ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Jeden z oryginalniejszych modeli przyciągający wzrok.

Średnica tarczy: 3,3 cm

Szerokość paska: 16 mm

Długość: ok. 23 cm 

Zegarek damski na pasku- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z  tarczą w kolorze paska w złotej oprawie z białymi cyferkami jako wyznaczniki godzin. Na pasku ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Idealny dla każdej kobiety na każdą okazję !

Średnica tarczy: 3,7 cm

Szerokość paska: 18 mm

Długość: 23 cm 

Zegarek z jasną czytelną tarczą

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z jasną, wyraźną tarczą na złotej obudowie. Posiada cyfry na całym cyferblacie. Niezwykle delikatny i subtelny. Idealny do codziennych stylizacji! Regulowany pasek pozwala dopasować zegarek do każdego nadgarstka. Posiada niezawodny mechanizm kwarcowy  w którym można wymienić baterię. Szkło odporne na zarysowania.

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Średnica cyferblatu ok.3,5 cm

Szerokość paska ok.16 mm

Długość całkowita ok. 24 cm

Zegarek damski z błyszczącą tarczą- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z tarczą wysadzaną dżecikami w złotej oprawie z rzymskimi cyferkami i kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3,2 cm

Szerokość paska: 14 mm

Długość: ok. 23 cm 

Zegarek damski z różowymi kryształkami na czarnym pasku

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Bardzo dobrze widoczny zegarek w złotej oprawie z jasną tarczą. Z czterema cyferkami oraz różowymi cyrkoniami jako wyznaczniki godzin. Na czarnym błyszczącym pasku ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania.

Średnica tarczy: 3,2 cm

Szerokość paska: 14 mm

Długość: ok. 22 cm 

Zegarek dwukolorowy - kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Niezwykle ciekawy zegarek na dwukolorowym  pasku z dodatkiem złota. Szeroki pasek zapewnia komfort użytkowania. Jasny, prosty cyferblat sprawia, że całość jest bardzo czytelna. Model posiada wszystkie cyfry na cyferblacie. Pasek posiada regulację dzięki czemu łatwo można dopasować go do nadgarstka. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania.

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Długość całkowita ok.24 cm

Szerokość paska ok. 18 mm

Średnica cyferblatu ok. 3,5 cm

Zegarek damski z szarym ombre

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek w złotej oprawie z tarczą ombre w kolorze szarym. Ze srebrnymi kryształkami jako wyznaczniki godzin. Na wytłaczanym czarnym pasku ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Pięknie prezentuje się na nadgarstku i pasuje niemal do wszystkiego !

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 14 mm

Długość: ok. 22 cm 

Zegarek damski prosty z białą tarczą

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Prosty i elegancki zegarek w złotej oprawie z białą tarczą oraz czterema kreseczkami jako wyznaczniki godzin. Na gładkim czarnym pasku ze skóry ekologicznej ze srebrną sprzączką. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania.

Średnica tarczy: 3,4 cm

Szerokość paska: 16 mm

Długość: ok. 23 cm 

Zegarek w różowym złocie z wypukłą tarczą

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Niezwykle subtelny zegarek na wygodnym,szerokim pasku z dodatkiem różowego złota. Szeroki pasek zapewnia komfort użytkowania. Jasny, prosty cyferblat sprawia, że całość jest bardzo czytelna. Pasek posiada regulację dzięki czemu łatwo można dopasować go do nadgarstka. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania.

Zegarek sprzedawany wraz z baterią!

Długość całkowita ok.24 cm

Szerokość paska ok. 18 mm

Średnica cyferblatu ok. 3,5 cm

Zegarek damski z printem - kolor do wyboru

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek w złotej oprawie z jasną tarczą oraz oryginalnym printem. Ze wszystkimi cyferkami jako wyznaczniki godzin. Na pasku w kolorze czarnym lub fuksji wykonanego ze skóry ekologicznej. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania.

Średnica tarczy: 3,7 cm

Szerokość paska: 16 mm

Długość: ok. 23 cm 

Zegarek damski z czarnym wytłaczanym paskiem

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z czarną tarczą i srebrnymi kryształkami jako wyznaczniki godzin. Na wytłaczanym pasku ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Idealny dla każdej kobiety na każdą okazję !

Średnica tarczy: 3,7 cm

Szerokość paska: 16 mm

Długość: 22,5 cm 

Zegarek damski na czarnym pasku

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Zegarek z jasną tarczą w złotej oprawie z cyferkami i kreseczkami. Pasek w kolorze czarny plastikowy, imitujący bransoletę. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Oryginalny model, którego nie może zabraknąć w Waszej szkatułce.

Średnica tarczy: 3 cm

Szerokość paska: 1,1 cm

Długość: 21 cm 

Zegarek z dużą, wypukłą tarczą- kolory do wyboru

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Zegarek z przejrzystą tarczą na pasku ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym lub białym. Tarcza delikatnie półokrągła, dopasowuje się do kształtu ręki. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Idealny dla każdej kobiety na każdą okazję !

Średnica tarczy: 4 cm

Szerokość paska: 2,2 cm

Długość: 23 cm 

Zegarek klasyczny czarny ze srebrem

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Klasyczny zegarek renomowanej marki Perfect. Tarcza w kolorze srebrnym oraz pasek wykonany ze skóry naturalnej w kolorze czarnym. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Wyprodukowany w Japonii.

Średnica tarczy: 3,5 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 26 cm 

Zegarek klasyczny damski

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Klasyczny zegarek renomowanej marki Perfect. Tarcza w kolorze srebrnym oraz pasek wykonany ze skóry naturalnej w kolorze czarnym. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Mechanizm Japoński.

Średnica tarczy: ok. 2,5 cm

Szerokość paska: 1,4 cm

Długość: 22,5 cm 

Zegarek klasyczny czarny ze złotem

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Klasyczny zegarek renomowanej marki Perfect. Tarcza w kolorze złotym oraz pasek wykonany ze skóry naturalnej w kolorze czarnym. Zegarek posiada niezwykle precyzyjny mechanizm kwarcowy na baterię, którą można wymienić. Szkiełko odporne na zarysowania. Wyprodukowany w Japonii.

Średnica tarczy: ok. 3,5 cm

Szerokość paska: 1,8 cm

Długość: 25,5 cm