Sprawdź

klasyczne

klasyczne

Aktywne filtry

Gumka sprężynka- czarna

0 Opinia(e) 
0,98 zł Cena

Gumka sprężynka wykonana z wysokiej jakości silikonu - kolor czarny. Super trzyma włosy związane w kucyk.  

Sprzedawane w komplecie 5 szt

Gumki do włosów ,zestaw 3 szt.

0 Opinia(e) 
7,72 zł Cena

Hit tego sezonu-gumki scrunchies w nieco innej odsłonie! Gumeczki sprzedawane w komplecie-3 sztuki w kolorach różu. Idealne dla małej jak i nieco starszej modnisi! Mniejszy obwód gumki sprawi, że świetnie będzie trzymała się na mniejszej partii włosów. Miliony osób się w nich zakochały. Musisz je mieć!

Gumeczki sprzedawane w komplecie w kolorze: pudrowego różu, różu oraz motywie kwiatowym

Gumki do włosów, zestaw 2 szt.

0 Opinia(e) 
5,69 zł Cena

Hit tego sezonu-gumki scrunchies w nieco innej odsłonie! Gumeczki sprzedawane w komplecie-2 sztuki w kolorach fioletu. Idealne dla małej jak i nieco starszej modnisi! Mniejszy obwód gumki sprawi, że świetnie będzie trzymała się na mniejszej partii włosów. Miliony osób się w nich zakochały. Musisz je mieć!

Gumeczki sprzedawane w komplecie w kolorze: jasnego fioletu oraz fioletowej kratki

Gumki do włosów fioletowe - zestaw 2 szt

0 Opinia(e) 
5,69 zł Cena

Hit tego sezonu-gumki scrunchies w nieco innej odsłonie! Gumeczki sprzedawane w komplecie-2 sztuki w odcieniach fioletu. Idealne dla małej jak i nieco starszej modnisi! Mniejszy obwód gumki sprawi, że świetnie będzie trzymała się na mniejszej partii włosów. Miliony osób się w nich zakochały. Musisz je mieć!

Gumeczki sprzedawane w komplecie w odcieniach fioletu.

Gumki do włosów różowe - zestaw 2 szt

0 Opinia(e) 
5,69 zł Cena

Hit tego sezonu-gumki scrunchies w nieco innej odsłonie! Gumeczki sprzedawane w komplecie-2 sztuki w odcieniach różu. Idealne dla małej jak i nieco starszej modnisi! Mniejszy obwód gumki sprawi, że świetnie będzie trzymała się na mniejszej partii włosów. Miliony osób się w nich zakochały. Musisz je mieć!

Gumeczki sprzedawane w komplecie w odcieniach różu.