Sprawdź

celebrytki

celebrytki

Aktywne filtry

Bransoletka stal podwójna z kółeczkami

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Delikatna bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym z dwoma łańcuszkami. Na jednym łańcuszku znajdują się kółeczka z grawerem w kształcie zegara oraz błyszcząca cyrkonią.  Drugi łańcuszek posiada ozdobny splot. Całość przepięknie prezentuje się na ręce. Nietypowe połączenie dwóch łańcuszków sprawi, że nikt nie będzie miał takiej samej!

Zapinana na wygodny karabińczyk.

Długość: 19 cm+ 4 cm przedłużki

W 100% antyalergiczny

Bransoletka stal srebrna Bulgari

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Bransoletka ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym z zawieszkami a'la Bulgari. Zapinana na wygodny karabińczyk. Bransoletka składa się z dwóch łańcuszków: jednego krótszego, a drugiego lekko dłuższego.

Przepięknie układa się na nadgarstku. Idealnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Z tej serii posiadamy również naszyjniki oraz kolczyki!

Długość ok. 17 cm+ 4 cm przedłużki

Bransoletka stal srebrna z błyszczącymi kółeczkami

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Bransoletka na delikatnym łańcuszku, której główną ozdobę stanowią trzy kółeczka wysadzane błyszczącymi drobnymi dżecikami. Model wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze srebrnym, w 100% antyalergiczny. Bransoletka zapinana na karabińczyk z możliwością dostosowania odpowiedniej długości do każdego nadgarstka dzięki dodatkowej przedłużce.

Długość: 17,5 cm + 3,5 cm łańcuszka regulacyjnego

Średnica kółeczek: 1 cm

Bransoletka stal srebrna z grubszym łańcuchem

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Hit instagramu! Podwójna bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym w formie dwóch łańcuszków: grubego łańcucha oraz delikatniejszego kuleczkowego. Z bransoletki zwisają zawieszki w kształcie pękatych serduszek oraz drzewka szczęścia. Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Idealna dla osób podążających za trendami!

Wykonana ze stali chirurgicznej antyalergiczna!

Długość ok.18,5 cm +4 cm przedłużki, zapinana na karabińczyk

Średnica zawieszki ok.1,5 cm

Bransoletka stal chirurgiczna w srebrze

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Coś dla miłośniczek delikatnej i subtelnej biżuterii! Przepiękna bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym z 3 delikatnym zawieszkami.  Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Klasyczny i delikatny wzór będzie pasował niemalże do wszystkiego. Idealna na prezent .

Wykonana ze stali chirurgicznej antyalergiczna!

Długość ok.16 cm+ 5 cm przedłużka, zapinana na karabińczyk

Bransoletka stal serce koniczynki

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze srebrnym z delikatnym łańcuszkiem i małymi elementami ozdobnymi w formie serduszek i koniczynek.

Bransoletka o długości 16 cm + 2 cm łańcuszka do regulacji, zapięcie na kółeczko.

Produkt wykonany ze stali z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Bransoletka celebrytka stal serce nieskończoność

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze srebrnym z delikatnym łańcuszkiem i małymi elementami ozdobnymi w formie serca, nieskończoności oraz koniczynek.

Bransoletka o długości 16 cm + 2 cm łańcuszka do regulacji, zapięcie na kółeczko.

Produkt wykonany ze stali z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Bransoletka stal krzyżyk

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Bransoletka ze stali chirurgicznej w srebrnym kolorze z prostym krzyżykiem o długości 17 cm + 5 cm łańcuszka regulacji. Zapinana na karabińczyk. Dzięki swej jakości, kolor utrzymuje się bardzo długo, a ty możesz cieszyć się bransoletką latami! 

Bransoletka celebrytka wygięty krzyżyk

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Delikatna celebrytka z lekko wygiętym krzyżykiem wykonanym ze stali chirurgicznej 316L. Idealna do codziennych stylizacji jak i również na prezent!

Długość 17 cm + 3 cm przedłużki