Sprawdź

dziecięce

dziecięce

Aktywne filtry

Gumki do włosów ,zestaw 3 szt.

0 Opinia(e) 
7,72 zł Cena

Hit tego sezonu-gumki scrunchies w nieco innej odsłonie! Gumeczki sprzedawane w komplecie-3 sztuki w kolorach różu. Idealne dla małej jak i nieco starszej modnisi! Mniejszy obwód gumki sprawi, że świetnie będzie trzymała się na mniejszej partii włosów. Miliony osób się w nich zakochały. Musisz je mieć!

Gumeczki sprzedawane w komplecie w kolorze: pudrowego różu, różu oraz motywie kwiatowym

Gumki do włosów, zestaw 2 szt.

0 Opinia(e) 
5,69 zł Cena

Hit tego sezonu-gumki scrunchies w nieco innej odsłonie! Gumeczki sprzedawane w komplecie-2 sztuki w kolorach fioletu. Idealne dla małej jak i nieco starszej modnisi! Mniejszy obwód gumki sprawi, że świetnie będzie trzymała się na mniejszej partii włosów. Miliony osób się w nich zakochały. Musisz je mieć!

Gumeczki sprzedawane w komplecie w kolorze: jasnego fioletu oraz fioletowej kratki

Gumki do włosów fioletowe - zestaw 2 szt

0 Opinia(e) 
5,69 zł Cena

Hit tego sezonu-gumki scrunchies w nieco innej odsłonie! Gumeczki sprzedawane w komplecie-2 sztuki w odcieniach fioletu. Idealne dla małej jak i nieco starszej modnisi! Mniejszy obwód gumki sprawi, że świetnie będzie trzymała się na mniejszej partii włosów. Miliony osób się w nich zakochały. Musisz je mieć!

Gumeczki sprzedawane w komplecie w odcieniach fioletu.

Gumki do włosów różowe - zestaw 2 szt

0 Opinia(e) 
5,69 zł Cena

Hit tego sezonu-gumki scrunchies w nieco innej odsłonie! Gumeczki sprzedawane w komplecie-2 sztuki w odcieniach różu. Idealne dla małej jak i nieco starszej modnisi! Mniejszy obwód gumki sprawi, że świetnie będzie trzymała się na mniejszej partii włosów. Miliony osób się w nich zakochały. Musisz je mieć!

Gumeczki sprzedawane w komplecie w odcieniach różu.

Gumeczka z truskawkami

0 Opinia(e) 
3,25 zł Cena

Gumka do włosów z błyszczącymi truskawkami. Idealna dla naszych milusińskich! Mocna gumeczka dobrze trzyma włoski a delikatna ozdoba ładnie błyszczy się na włosach!

Średnica gumki ok. 5 cm

Gumka z białą błyszczącą kokardką

0 Opinia(e) 
2,03 zł Cena

Gumka z białą błyszczącą kokardką. Idealna dla małej księżniczki! Świetnie sprawdzi się również do upięć Komunijnych!

Średnica gumki ok. 2 cm

Wielkość kokardki ok.4,5 cm x 2,5 cm

Gumka do włosów z ozdobnym pomponem

0 Opinia(e) 
4,07 zł Cena

Coś dla małych milusińskich- gumka do włosów z ozdobnym pomponem z oczkami i kokardką. Będzie idealnym dodatkiem do każdego kucyka! Świetnie sprawdzi się również jako drobny upominek!

Do wyboru: czerwona, czarna., pudrowy róż, koralowa