Sprawdź

z kółeczkami

z kółeczkami

Aktywne filtry

Naszyjnik stal srebrna z okrągłymi elementami

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze srebrnym.Delikatny łańcuszek ozdobiony został pięcioma kółeczkami: dwoma cyrkoniami, dwoma płaskimi gładkimi blaszkami oraz jednym większym kółeczkiem wysadzanym drobnymi błyszczącymi dżecikami. Zapięcie na karabińczyk z dodatkowym łańcuszkiem do regulacji odpowiedniej długości. Idealny dodatek do codziennych stylizacji, ale także dodający subtelnego uroku wyjściowym kreacjom. 

Produkt antyalergiczny.

Długość: 45 cm + 3,5 cm przedłużki

Długość środkowej zawieszki: ok. 1 cm

Naszyjnik stal łapacz snów

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze srebrnym z delikatnym łańcuszkiem z ozdobą w formie łapacza snów z cyrkoniami. 

Naszyjnik o długości 45 cm + 5 cm łańcuszka do regulacji, zapięcie na kółeczko.

Produkt wykonany ze stali z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Naszyjnik stal podwójna celebrytka

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Naszyjnik z kółeczkiem ze stali chirurgicznej w srebrnym kolorze z dwoma rodzajami łańcuszków o długości 39 cm + 5 cm łańcuszka przedłużenia. Długość mierzona jest krótszego łańcuszka. Pięknie prezentuje się na szyi. Dzięki swej jakości, możesz cieszyć się nim przez długie lata!

Celebrytka posrebrzana ażurowa

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L z subtelnym wzorem składającym się z trzech ażurowych elementów: kółeczka, koniczynki oraz kwadracika.

Długość 39 cm + 3 cm przedłużki