z nieskończonością

z nieskończonością

Aktywne filtry

Bransoletki stal złocone serduszko z nieskończonością

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Coś dla miłośniczek delikatnej i subtelnej biżuterii oraz wszystkich zakochanych! Przepiękna bransoletka w wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z delikatnymi zawieszkami w kształcie serduszka oraz nieskończoności.  Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Niezwykle subtelny i delikatny wzór będzie pasował niemalże do wszystkiego. Idealna na prezent dla drugiej połówki!

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.17 cm+ 4 cm przedłużka, zapinana na karabińczyk

Bransoletka stal złota serduszka z nieskończonością

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Coś dla miłośniczek delikatnej i subtelnej biżuterii a także wszystkich zakochanych! Przepiękna bransoletka w wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z delikatnymi, pustymi serduszkami oraz wysadzaną drobnymi cyrkoniami- nieskończonością. Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Klasyczny i delikatny wzór będzie pasował niemalże do wszystkiego. Idealna na prezent dla drugiej połówki!

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.17 cm+ 4,5 cm przedłużka, zapinana na karabińczyk

Bransoletka stal nieskończoność skrzydełka

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Bransoletka celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z delikatnym łańcuszkiem i elementami ozdobnymi w formie znaczka nieskończoności i skrzydełek. Zapinana na karabińczyk.

Produkt antyalergiczny. 

Bransoletka stal serca z nieskończonością

0 Opinia(e) 
20,33 zł Cena

Bransoletka celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z delikatnym łańcuszkiem i elementami ozdobnymi w formie znaczka nieskończoności, serduszek i kółeczka. Zapinana na karabińczyk.

Produkt antyalergiczny.