Sprawdź

z gwiazdkami

z gwiazdkami

Aktywne filtry

Bransoletka stal złota z gwiazdkami i półksiężycem

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z dodatkiem zawieszek w kształcie modnych w tym sezonie gwiazdek i półksiężyców. Zapinana na wygodny karabińczyk. Bardzo delikatna i subtelna. Idealnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Świetny pomysł na drobny upominek.

Długość ok. 16,5 cm +3,5 cm przedłużki

Bransoletka stal złota z drobnymi gwiazdkami

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Przepiękna bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z delikatnymi zawieszkami w formie gwiazdek. Bransoletka wykonana z grubszego łańcuszka. Świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji. Idealna dla Pań, które szukają czegoś innego niż tradycyjna celebrytka. Doskonały pomysł na drobny upominek! 

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok. 16,5 cm +3, 5 cm przedłużki, zapinana na karabińczyk

Bransoletka stal złota z gwiazdkami

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Bransoletka ze stali chirurgicznej 316L w złotym kolorze z wiszącymi gwiazdkami. Bardzo oryginalny model zapinany na karabińczyk z łańcuszkiem do regulacji długości. Dzięki swej jakości, kolor utrzymuje się bardzo długo, a ty możesz cieszyć się bransoletką latami! 

Długość: 16 cm + 4,5 cm łańcuszka regulacyjnego

Średnica gwiazdki: 0,5 cm

Bransoletka stal podwójna z gwiazdką

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Bransoletka ze stali chirurgicznej w złotym kolorze z czarnymi, szlifowanymi koralikami i zwisem z gwiazdką. Jeden z najmodniejszych modeli w tym sezonie! Idealnie sprawdzi się na prezent dla osoby, która podąża za trendami!

Pierwszy łańcuszek ok.16,5 cm

Drugi łańcuszek ok. 18 cm

Zwis ok.4,5 cm

Przedłużka ok.4 cm

Bransoletka stal z czarnymi koralikami i gwiazdkami

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Bransoletka z czarnymi koralikami oraz gwiazdkami. Wykonana ze stali chirurgicznej 316L i pokryta złotem. Zapinana na karabińczyk z możliwością regulacji długości. Produkt antyalergiczny.

Długość: 17,5 cm + 6 cm łańcuszka regulacyjnego

Średnica gwiazdki: ok. 0,8 cm

Bransoletka pozłacana z gwiazdkami

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Bransoletka wykonana ze stali nierdzewnej, pokryta cienką warstwą złota o delikatnym i subtelnym wzorze w kształcie gwiazdek. Idealny dodatek dla każdej kobiety. 

Długość 18,5cm + 3cm przedłużki