Sprawdź

z kryształkami

z kryształkami

Aktywne filtry

Bransoletka stal celebrytka z cyrkoniami

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Subtelna bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z delikatnymi dowieszkami w formie okrągłych cyrkonii.

Zapinana na karabińczyk

Długość: 17,5 cm + 3,5 cm regulacji

Bransoletka stal z cyrkoniami w łezki

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Piękna bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z delikatnymi łezkowymi cyrkoniami. Całość tworzy niesamowity wzór listków. 

Zapinana na zatrzask, nieregulowana.

Długość: 18 cm

Bransoletka stal z dowieszkami z cyrkonią

0 Opinia(e) 
15,85 zł Cena

Delikatna bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym zdobiona dowieszkami z cyrkoniami w obwódce. 

Długość bransoletki: 17 cm + 3 cm regulacji

Zapięcie na karabińczyk

Produkt 100% antyalergiczny

Bransoletka stal złota z ozdobnym zapięciem

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Przepiękna i niezwykle delikatna bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz drobnych, błyszczących dżetów .Całość wykonana jest z dwóch rządków wysadzanych cyrkoniami oraz ozdobnego zapięcie-przekładanego patyczka .Małe  dżety przepięknie odbijają światło nawet przy najdrobniejszym ruchu. Idealna dla Pań lubiących delikatny błysk! Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.17,5 cm

Szerokość ok. 1 cm

Bransoletka stal złota i srebrna z cyrkoniami

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Niesamowita bransoletka w kolorze złotym pomieszanym ze srebrnym wykonana ze stali chirurgicznej 316L wysadzana owalnymi cyrkoniami. Zapinana na zatrzask, bez możliwości regulacji długości. Bransoletka stylowa, podwójny kolor nadaje jej wyrazistego charakteru. Produkt antyalergiczny, bardzo wysokiej jakości. 

Długość: 19 cm 

Szerokość: ok. 0,6 cm

Bransoletka stal złota z gwiazdkami

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Delikatna bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L z delikatną aplikacją w kształcie gwiazdki wysadzaną drobnymi dżetami. Zapinana na podwójny zatrzask z możliwością regulacji długości poprzez odczepienie jednego elementu. Subtelny dodatek do codziennych stylizacji.

Długość: 17,5 cm lub 21 cm

Szerokość: ok. 0,7 cm

Bransoletka stal złota delikatna

0 Opinia(e) 
26,02 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz drobnych, błyszczących  dżetów .Całość wykonana jest z małych, połączonych ze sobą blaszek poprzetykanych złotymi, błyszczącymi kółeczkami .Szlifowane dżety przepięknie odbijają światło nawet przy najdrobniejszym ruchu.  Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający komfort użytkowania. Posiada możliwość regulacji. Idealna dla Pań lubiących delikatny błysk! Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.17,5 cm lub 19 cm

Szerokość ok. 0,5 cm

Bransoletka stal złota z kryształkami na środku

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz drobnych, błyszczących kryształków i dżetów .Na środku znajdują się duże cyrkonie z dżetami reszta wykonana jest z małych, połączonych ze sobą blaszek .Szlifowane kryształki przepięknie odbijają światło nawet przy najdrobniejszym ruchu.  Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający komfort użytkowania.   Idealna dla Pań lubiących delikatny błysk! Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.19 cm

Szerokość ok. 0,5 cm

Bransoletka stal złota z prostokątami i greckim wzorem

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Piękna bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L z aplikacją wysadzaną prostokątnymi cyrkoniami. Pozostała część to gładkie elementy z greckim wzorem. Zapinana na zatrzask bez możliwością regulacji długości. Bransoletka nie tylko na wyjścia, ale stanowić będzie idealny dodatek także na co dzień.

Długość: 18 cm 

Szerokość: ok. 0,5 cm

Bransoletka stal złota z ozdobnym środkiem

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz drobnych, błyszczących kryształków i dżetów .Na środku znajdują się duże cyrkonie z dżetami reszta wykonana jest z małych, połączonych ze sobą blaszek .Szlifowane kryształki przepięknie odbijają światło nawet przy najdrobniejszym ruchu.  Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający komfort użytkowania.   Idealna dla Pań lubiących delikatny błysk! Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.18,5 cm

Szerokość ok. 0,7 cm

Bransoletka stal złota a'la jodełka

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Zapierająca dech w piersiach bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L składająca się z prostokątnych szkiełek, które składają się w jodełkę. Zapinana na podwójny zatrzask, dzięki czemu jedną część można odpiąć i bransoletka stanie się krótsza. Bransoletka o nieskazitelnym uroku, sprawdzi się doskonale jako dopełnienie do sukni ślubnych i wieczorowych. Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość: 17,5 cm lub 19,5 cm 

Szerokość: ok. 0,8 cm

Bransoletka stal złota z motylkami

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz drobnych, błyszczących kryształków.Na środku znajdują się duże cyrkonie reszta wykonana jest z małych, połączonych ze sobą motylków .Szlifowane kryształki przepięknie odbijają światło nawet przy najdrobniejszym ruchu.  Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający komfort użytkowania. Posiada możliwość regulacji.  Idealna dla Pań lubiących błysk! Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.18 cm lub 20 cm

Szerokość ok. 0,5 cm

Bransoletka stal złota z kółeczek

0 Opinia(e) 
55,28 zł Cena

Olśniewająca swoim blaskiem oraz oryginalnością bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L składająca się z połączonych ze sobą owalnych cyrkonii, które łączą się w kółeczka. Zapinana na podwójny zatrzask z możliwością regulacji długości poprzez odczepienie jednego elementu. Jeżeli chcesz znaleźć się w centrum uwagi to ta bransoletka zdecydowanie Ci w tym pomoże !

Długość: 17,5 cm lub 20 cm

Szerokość: ok. 1 cm

Bransoletka stal złota listki

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz drobnych, błyszczących kryształków.Na środku znajdują się bogato wysadzane listki natomiast reszta wykonana jest z małych, połączonych ze sobą serduszek.Szlifowane kryształki przepięknie odbijają światło nawet przy najdrobniejszym ruchu.  Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający komfort użytkowania.  Idealna dla Pań lubiących błysk! Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.19 cm

Szerokość ok. 0,8cm

Bransoletka stal złota z owalnych cyrkonii

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Przepiękna bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L wysadzana owalnymi cyrkoniami. Zapinana na podwójny zatrzask, dzięki czemu jedną część można odpiąć i bransoletka stanie się krótsza. Ta bransoletka idealnie pasuje do sukni ślubnych jak i wieczorowych. 

Długość: 17,5 cm lub 21 cm 

Szerokość: ok. 0,6 cm

Bransoletka stal złota a'la kostka

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z błyszczącymi,szlifowanymi, kwadratowymi kryształkami ułożonymi w szachownice. Kamienie przepięknie odbijają światło przy najdrobniejszym ruchu! Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający wygodę użytkowania.Posiada możliwość regulacji poprzez wypięcie jednego elementu. Idealnie sprawdzi się do wieczorowych kreacji. Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią.

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok. 17,5 cm lub 19 cm

Szerokość ok. 0,5 cm

Bransoletka stal złota z kwiatuszkami

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Niesamowita bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L w centralnej części z cyrkonii z motywem kwiatuszków. Zapinana na zatrzask, bez możliwości przedłużenia długości. Idealna na co dzień. Produkt całkowicie antyalergiczny, bardzo wysokiej jakości.

Długość: 18,5 cm 

Szerokość: ok. 0,6 cm

Bransoletka stal złota z ozdobnym środkiem

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz drobnych, błyszczących kryształków. Ozdoba na środku bransoletki cudownie współgra z resztą. Szlifowane kryształki przepięknie odbijają światło nawet przy najdrobniejszym ruchu.  Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający komfort użytkowania.  Posiada możliwość regulacji poprzez wypięcie jednego z elementów. Idealna dla Pań lubiących delikatny błysk! Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.17,5 cm lub 18,5 cm

Szerokość ok. 0,8 cm

Bransoletka stal złota stopniowane kryształki

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz drobnych, błyszczących, stopniowanych kryształków. Szlifowane kryształki przepięknie odbijają światło nawet przy najdrobniejszym ruchu.  Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający komfort użytkowania.  Idealna dla Pań lubiących błysk! Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.18 cm

Szerokość ok. 1 cm

Bransoletka stal złota kwiaty z dżetami

0 Opinia(e) 
56,10 zł Cena

Zapierająca dech w piersiach bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L składająca się z kwiatuszków z cyrkonii przeplatanych z okrągłymi dżetami. Zapinana na zatrzask, bez możliwości regulacji długości. Bransoletka o nieskazitelnym uroku, sprawdzi się doskonale jako dopełnienie do sukni ślubnych i wieczorowych.

Długość: 18 cm 

Szerokość: ok. 1 cm

Bransoletka stal złota a'la jodełka

0 Opinia(e) 
39,02 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym oraz drobnych, błyszczących kryształków zeszlifowanych w formie łezki oraz owalu. Cały wzór układa się w delikatną jodełkę. Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający komfort użytkowania. Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.19 cm

Szerokość ok. 0,8 cm

Bransoletka stal złota z kwiatków

0 Opinia(e) 
56,10 zł Cena

Niesamowicie elegancka bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L wysadzana okrągłymi cyrkoniami, które składają się w kwiatuszki. Zapinana na zatrzask, bez możliwości regulacji długości. Bransoletka stylowa, błyszczące kwiatuszki nadają jej wyrazistego charakteru i przykują wzrok nawet z daleka. 

Długość: 18 cm 

Szerokość: ok. 1 cm

Bransoletka stal złota z kwiatem

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Bransoletka z efektem wow ! Ta bransoletka to absolutny hit - piękna, błyszcząca, szeroka - czego więcej potrzeba aby zachwycić? Idealny wybór do sukni ślubnych oraz wieczorowych. Bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L  składająca się cyrkonii w kształcie listeczków, które tworzą w centralnej części kwiat. Zapinana na podwójny zatrzask, z możliwością regulacji długości poprzez odczepienie jednego elementu.

Produkt antyalergiczny, bardzo wysokiej jakości.

Długość: 17,5 cm lub 19,5 cm 

Szerokość bransoletki: 0,8 cm

Szerokość kwiatu: 2 cm

Bransoletka stal złota dżety z ozdobnym łańcuszkiem

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Klasyka w niecodziennej odsłonie! Nie może jej zabraknąć w Twojej szkatułce! Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym drobnymi, błyszczącymi dżetami połączonymi z drobnym, ozdobnym łańcuszkiem. Bransoletka jest wyprofilowana przez co ładnie dopasowuje i przylega do nadgarstka. Kamienie przepięknie odbijają światło przy najdrobniejszym ruchu! Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający wygodę użytkowania.  Idealnie sprawdzi się do wieczorowych kreacji. Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią.

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.21 cm

Szerokość ok. 0,8 cm 

Bransoletka stal złota z delikatnych kwiatuszków

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Wspaniała bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L wysadzana cyrkoniami, które tworzą delikatne kwiatuszki. Bransoletka doskonała na ślub lub inne wyjścia dzięki swojemu niesamowitemu blaskowi. Zapinana na podwójny zatrzask, dzięki czemu jedną część można odpiąć i bransoletka stanie się krótsza. 

Długość: 17 cm lub 19 cm 

Szerokość: ok. 0,7 cm

Bransoletka złota dżety

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Klasyka! Nie może jej zabraknąć w Twojej szkatułce! Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana z metalu nie zawierającego niklu w kolorze złotym drobnymi, błyszczącymi dżetami. Bransoletka jest "miękka" przez co ładnie dopasowuje i przylega do nadgarstka. Kamienie przepięknie odbijają światło przy najdrobniejszym ruchu! Zapinana na wygodny karabińczyk zapewniający wygodę użytkowania. Dzięki regulacji możesz idealnie dopasować bransoletkę do nadgarstka.  Idealnie sprawdzi się do wieczorowych kreacji. Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią.

Wykonana z metalu nie zawierającego niklu! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.17 cm +6 cm przedłużki, zapinana na karabińczyk

Szerokość ok. 0,8 cm 

Bransoletka stal złota szeroka dżety

0 Opinia(e) 
55,28 zł Cena

Klasyka! Nie może jej zabraknąć w Twojej szkatułce! Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym drobnymi, błyszczącymi dżetami. Bransoletka jest wyprofilowana przez co ładnie dopasowuje i przylega do nadgarstka. Kamienie przepięknie odbijają światło przy najdrobniejszym ruchu! Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający wygodę użytkowania.  Idealnie sprawdzi się do wieczorowych kreacji. Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią.

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok.19 cm

Szerokość ok. 1 cm 

Bransoletka stal złota kwiatuszki z greckim wzorem

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Zachwycająca bransoletka w kolorze srebrnym wykonana ze stali chirurgicznej 316L z delikatną aplikacją w kształcie kwiatuszków wysadzaną drobnymi cyrkoniami z grackim motywem. Zapinana na zatrzask z możliwością regulacji długości poprzez odczepienie jednego elementu. Bransoletka nie tylko na wyjścia, ale stanowić będzie idealny dodatek także na co dzień.

Długość: 18 cm lub 20 cm

Szerokość: ok. 0,8 cm

Bransoletka stal złota łezki

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Błyszcząca i niezwykle efektowna bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z błyszczącymi,szlifowanymi kryształkami w formie łezek. Kamienie przepięknie odbijają światło przy najdrobniejszym ruchu! Zapinana na karabińczyk zapewniający wygodę użytkowania oraz możliwość dopasowania do nadgarstka.  Idealnie sprawdzi się do wieczorowych kreacji czy też na ślub.. Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią.

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok. 16 cm +7 cm przedłużki, zapinana na karabińczyk

Szerokość ok. 0,6 cm 

Bransoletka stal złota małe kwadraty

0 Opinia(e) 
31,71 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z błyszczącymi,szlifowanymi kryształkami w formie małych kwadratów. Kamienie przepięknie odbijają światło przy najdrobniejszym ruchu! Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający wygodę użytkowania. Posiada podwójne zapięcie, dzięki czemu możesz regulować jej długość. Idealnie sprawdzi się do wieczorowych kreacji. Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią.

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok. 17,5 cm lub 19 cm

Szerokość ok. 0,4 cm 

Bransoletka stal złota duże kwadraty

0 Opinia(e) 
60,98 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z błyszczącymi,szlifowanymi kryształkami w formie dużych kwadratów. Kamienie przepięknie odbijają światło przy najdrobniejszym ruchu! Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający wygodę użytkowania. Posiada podwójne zapięcie, dzięki czemu możesz regulować jej długość. Idealnie sprawdzi się do wieczorowych kreacji. Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią.

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok. 17 cm lub 18,5 cm

Szerokość ok. 0,6 cm 

Bransoletka stal złota romby

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z błyszczącymi,szlifowanymi kryształkami w formie rombów. Kamienie przepięknie odbijają światło przy najdrobniejszym ruchu! Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający wygodę użytkowania. Posiada podwójne zapięcie, dzięki czemu możesz regulować jej długość. Idealnie sprawdzi się do wieczorowych kreacji. Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią.

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok. 19 cm lub 21 cm

Szerokość ok. 0,7 cm 

Bransoletka stal złota błyszczące serduszka

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Coś dla romantyczek! Przepiękna bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z drobnymi kryształkami w kształcie serduszek. Przepięknie odbija światło poprzez szlifowane kryształki. Zapinana na wygodny zatrzask, zapewniający komfort użytkowania. Z tej serii posiadamy również kolczyki! Stworz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok. 19,5 cm

Szerokość ok. 0,5 cm 

Bransoletka stal złota kostka

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z błyszczącymi,szlifowanymi, kwadratowymi kryształkami ułożonymi w szachownice. Kamienie przepięknie odbijają światło przy najdrobniejszym ruchu! Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający wygodę użytkowania. Idealnie sprawdzi się do wieczorowych kreacji. Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią.

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok. 18 cm

Szerokość ok. 0,5 cm

Bransoletka stal złote prostokątne kryształki

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Przepiękna i niezwykle błyszcząca bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z błyszczącymi,szlifowanymi, prostokątnymi kryształkami. Kamienie przepięknie odbijają światło przy najdrobniejszym ruchu! Zapinana na wygodny zatrzask zapewniający wygodę użytkowania. Posiada podwójne zapięcie, dzięki czemu możesz regulować jej długość. Idealnie sprawdzi się do wieczorowych kreacji. Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią.

Wykonana ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczna!

Długość ok. 18 cm lub 19 cm

Szerokość ok. 0,4 cm 

Bransoletka stal złota łezki

0 Opinia(e) 
47,97 zł Cena

Cudowna bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L z małych błyszczących kryształków w formie łezki. Zapinana na podwójny zatrzask, dzięki czemu jedną część można odpiąć i bransoletka stanie się krótsza. Bardzo błyszcząca i elegancka- nigdy nie pożałujesz, że ją masz ! Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Długość: 16 cm lub 18 cm 

Szerokość: ok. 0,7 cm

Bransoletka stal złota jodełka

0 Opinia(e) 
47,15 zł Cena

Cudowna bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L w jodełkę. Zapinana na podwójny zatrzask, dzięki czemu jedną część można odpiąć i bransoletka stanie się krótsza. Bardzo błyszcząca i elegancka- nigdy nie pożałujesz, że ją masz ! Z tej serii posiadamy również kolczyki. Stwórz swój zestaw i ciesz się przepiękną biżuterią!

Długość: 17,5 cm lub 20 cm 

Szerokość: ok. 0,7 cm

Bransoletka stal złocona łezki

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z grubszych łezek połączonych ze sobą. Co druga łezka wysadzana srebrnymi dżecikam. Bransoletka posiada łańcuszek regulacyjny dzięki któremu doskonale dopasuje się do każdego nadgarstka. 

Długość: 19,5 cm + 5 cm (regulacja), zapięcie na karabińczyk

Szerokość: 0,9 cm

Produkt z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Bransoletka stal złocona łezki

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z grubszych łezek łączonych ze sobą. Co druga łezka wysadzana srebrnymi dżecikami. Możliwość regulacji za pomocą zapięcia. 

Długość: 17,5 cm (bransoletka krótsza) 19,5 cm (bransoletka dłuższa)

Szerokość: 0,8 cm

Produkt z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Bransoletka stal czerwone cyrkonie

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Bransoletka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z podłużnymi czerwonymi cyrkoniami. 

Bransoletka o długości 18,5 cm lub 17 cm, zapięcie na zatrzask.

Produkt wykonany ze stali z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Bransoletka z kryształkami

0 Opinia(e) 
44,72 zł Cena

Olśniewająca swoim blaskiem oraz oryginalnością bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L składająca się z połączonych ze sobą kwadratowych oraz prostokątnych cyrkonii. Zapinana na zatrzask z możliwością regulacji długości poprzez odczepienie jednego elementu. Jeżeli chcesz stanąć w centrum uwagi to ta bransoletka zdecydowanie Ci w tym pomoże !

Długość: 17 cm lub 18,5 cm

Szerokość: ok. 0,7 cm

Bransoletka z kryształkami złota

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Delikatna bransoletka z kryształkami wykonana ze stali chirurgicznej w kolorze złotym. Idealna na każdą okazję.

Posiada możliwość regulacji długości ok. 3 cm. Długość bez regulacji 17 cm z regulacją 20 cm.

Bransoletka stal złota z prostokątnymi kryształkami

0 Opinia(e) 
50,41 zł Cena

Wspaniała bransoletka w kolorze złotym wykonana ze stali chirurgicznej 316L wysadzana prostokątnymi cyrkoniami otoczonych dodatkowo delikatnymi dżecikami, co nadaje jej jeszcze więcej blasku. Zapinana na podwójny zatrzask, dzięki czemu jedną część można odpiąć i bransoletka stanie się krótsza. Idealny dodatek na wielki wyjścia.

Długość: 16,5 cm lub 19 cm 

Szerokość: ok. 0,7 cm

Bransoletka z dżetami

0 Opinia(e) 
69,92 zł Cena

Bransoletka ozdobiona dżetami wykonana ze stali złoconej.

Posiada możliwość regulacji długości.