Sprawdź

z koniczynkami

z koniczynkami

Aktywne filtry

Naszyjnik stal złota z koniczynkami i znakami nieskończoności

0 Opinia(e) 
39,02 zł Cena

Naszyjnik typu celebrytka na bardzo delikatnym łańcuszku z koniczynkami oraz znakami nieskończoności. Całość wykonana została ze stali chirurgicznej 316L i pokryta cienką warstwą złota. Produkt antyalergiczny. Zapięcie typu federing z trzystopniową regulacją długości. Doskonale sprawdzi się do noszenia każdego dnia.

Długość: 42 cm, 44 cm lub 46 cm

Średnica koniczynki: 1 cm 

Naszyjnik celebrytka stal zwis koniczynka masa perłowa

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z podwójnym łańcuszkiem i zwisem - krawatka - z koniczynkami i masa perłową

Zapięcie na karabińczyk

Długość: 42 cm + 5 cm regulacji

Produkt 100% antyalergiczny

Naszyjnik stal celebrytka z cyrkoniami

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym na delikatnym łańcuszku z 3 ozdobnymi elementami w formie koniczynki, kwiatuszka i motylka z drobnymi cyrkoniami.

Zapinana na karabińczyk

Długość: 41 cm + 6 cm regulacji

Naszyjnik stal złoty z koniczynkami

0 Opinia(e) 
23,58 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali 316L w kolorze złotym z pięcioma koniczynkami. Naszyjnik zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości poprzez dodatkowy łańcuszek. Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość: 42 cm + 6 cm regulacji

Średnica zawieszek: 0,8 cm

Celebrytka stal złota ze zwisem nieskończonością, serduszkiem i koniczynką

0 Opinia(e) 
29,27 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym ze zwisem. Ozdobiona dodatkowo znakiem nieskończoności, serduszkiem oraz koniczynką. Zwis na dekolcie pięknie wysmukla szyję. Zapinana na karabińczyk z trójstopniową regulacją długości. Produkt antyalergiczny.

Długość: 42, 44 lub 46 cm

Długość zwisu: 3,5 cm 

Celebrytka stal złote serduszko, koniczynka i kółeczko

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali 316L w kolorze złotym z trzema elementami: koniczynka, serduszkiem i kółeczkiem. Naszyjnik zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości poprzez dodatkowy łańcuszek. Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość: 40 cm + 5 cm regulacji

Średnica zawieszek: 1 cm

Celebrytka stal koniczynka z perłą

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Celebrytka choker wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z delikatnym łańcuszkiem zdobionym ażurową koniczynką i białą perłą hodowlaną.

Naszyjnik o długości 38 cm + 8 cm łańcuszek przedłużenia, zapięcie na karabińczyk. 

Produkt wykonany ze stali pokrytej 14 lub 18-karatowym złotem z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Celebrytka stal złota z serduszkami i koniczynką

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L i pokryta cienką warstwą złota z subtelnym wzorem składającym się z kilku serduszek oraz koniczynki. Wygodne zapięcie na karabińczyk z łańcuszkiem do regulacji co pozwala dopasować długość do każdej szyi. Produkt antyalergiczny.

Długość: 42 cm + 5 cm łańcuszka regulacji

Celebrytka stal złota z koniczynką, kwiatuszkiem oraz serduszkiem

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L i pokryta cienką warstwą złota z subtelnym wzorem składającym się z serduszka, kwiatuszka oraz koniczynki. Wygodne zapięcie na karabińczyk z regulacją pozwala na dopasowanie długości do każdej szyi. Idealny dodatek dla każdej kobiety i na każdą okazję !

Długość: 42 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego

Celebrytka stal złota wieloelementowa

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym pięknie ozdobiona ciekawymi elementami, które dodają uroku dla każdego dekoltu. Wygodne zapięcie na karabińczyk z łańcuszkiem regulacyjnym, który pozwala dopasować długość do każdego dekoltu. Produkt antyalergiczny.

Długość: 40 cm + 5 cm łańcuszka regulacyjnego