Sprawdź

z koniczynkami

z koniczynkami

Aktywne filtry

Celebrytka stal złote serduszko, koniczynka i kółeczko

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali 316L w kolorze złotym z trzema elementami: koniczynka, serduszkiem i kółeczkiem. Naszyjnik zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości poprzez dodatkowy łańcuszek. Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość: 40 cm + 5 cm regulacji

Średnica zawieszek: 1 cm

Naszyjnik kaskadowy stal złota z nieskończonością i koniczynkami

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Fajny oryginalny naszyjnik kaskadowy wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z dwóch delikatnych łańcuszków różnej długości zaczepionych na jedno zapięcie. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Naszyjnik z elementami w postaci koniczynek i znaków nieskończoności.

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość pierwszego łańcuszka: ok. 41 cm+ ok. 5 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka: ok. 46 cm

Celebrytka stal koniczynka z perłą

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Celebrytka choker wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z delikatnym łańcuszkiem zdobionym ażurową koniczynką i białą perłą hodowlaną.

Naszyjnik o długości 38 cm + 8 cm łańcuszek przedłużenia, zapięcie na karabińczyk. 

Produkt wykonany ze stali pokrytej 14 lub 18-karatowym złotem z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Celebrytka stal trzy zawieszki

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z delikatnym łańcuszkiem i elementami ozdobnymi w formie motylka, emaliowanej na biało koniczynki oraz kwiatuszka z białą cyrkonią. 

Naszyjnik o długości 42 cm + 5 cm łańcuszek przedłużenia, zapięcie na karabińczyk. 

Produkt nie ciemniejący, antyalergiczny. 

Celebrytka ze stali chirurgicznej - złota

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej, pokryta cienką warstwą złota z subtelnym wzorem składającym się z kilku serduszek oraz koniczynki. Wygodne zapięcie z regulacją co pozwala dopasować długość do każdej szyi.

Celebrytka ze stali chirurgicznej - złota

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej, pokryta cienką warstwą złota z subtelnym wzorem składającym się z serduszka, kwiatuszka oraz koniczynki. Wygodne zapięcie z regulacją pozwala na dopasowanie długości do każdej szyi.