Sprawdź

z sercami

z sercami

Aktywne filtry

Celebrytka stal złota z kółeczkiem, nieskończonością i serduszkiem

0 Opinia(e) 
19,51 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali 316L w kolorze złotym z trzema elementami: serduszkiem, znakiem nieskończoności i kółeczkiem. Naszyjnik zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości poprzez dodatkowy łańcuszek. Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość: 40 cm + 5 cm regulacji

Długość elementów : 1,5 cm

Naszyjnik stal złoty z serduszkami, linią życia i nieskończoność

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Coś dla wszystkich zakochanych! Bardzo delikatny łańcuszek wykonany ze stali chirurgicznej w kolorze złotym z delikatnymi zawieszkami: serduszko, nieskończoność i linia życia. Niezwykle delikatny i subtelny. Idealny do codziennych  stylizacji. Nie może go zabraknąć w Twojej szkatułce!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość naszyjnika ok. 42,5cm +ok. 5 cm przedłużki; zapinany na karabińczyk

Celebrytka stal złote serduszko, koniczynka i kółeczko

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Naszyjnik celebrytka wykonana ze stali 316L w kolorze złotym z trzema elementami: koniczynka, serduszkiem i kółeczkiem. Naszyjnik zapinany na karabińczyk z możliwością regulacji długości poprzez dodatkowy łańcuszek. Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość: 40 cm + 5 cm regulacji

Średnica zawieszek: 1 cm

Naszyjnik stal złoty linia życia

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Coś dla wszystkich zakochanych! Delikatny łańcuszek w kolorze złotym z zawieszką w kształcie linii życia oraz serduszka. Niezwykle uroczy. Idealny do codziennych stylizacji! Świetnie sprawdzi się jako prezent dla drugiej połówki!

Wykonany ze stali chirurgicznej! W 100% antyalergiczny!

Długość ok.44 cm + ok. 6 cm przedłużki, zapinany na karabińczyk

Naszyjnik kaskadowy stal złoty z serduszkami

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Słodki i śliczny naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym składający się z dwóch łańcuszków różnej długości zaczepionych na jedno zapięcie z trzema serduszkami. Zapięcie na karabińczyk z możliwością regulacji długości dzięki dodatkowemu łańcuszkowi. Może stanowić pomysł na idealny prezent, ponieważ naszyjnik zachwyci dosłownie każdego. 

Produkt bardzo wysokiej jakości, antyalergiczny.

Długość pierwszego łańcuszka: ok. 38 cm+ ok. 6 cm przedłużki

Długość drugiego łańcuszka ok. 4 cm

Długość serduszka: 1 cm

Szerokość zawieszki: 0,8 cm

Naszyjnik stal serce cyrkoniowe

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Naszyjnik wykonany ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z grubym łańcuszkiem z ozdobą w formie błyszczącego serca i małego, wiszącego krzyżyka.

Naszyjnik o długości 42 cm + 6 cm łańcuszka do regulacji, zapięcie na karabińczyk.

Produkt wykonany ze stali z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Celebrytka stal cyrkoniowe serce

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z grubszym łańcuszkiem z zawieszką w formie serca w całości wysadzanego drobnymi, białymi cyrkoniami.

Naszyjnik o długości 41 cm + 4 cm łańcuszek przedłużenia, zapięcie na karabińczyk.

Produkt wykonany ze stali pokrytej 14 lub 18-karatowym złotem z dodatkowym pokryciem chroniącym powłokę, antyalergiczny. 

Celebrytka stal czarne serduszko krzyżyk

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Celebrytka choker wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z delikatnym łańcuszkiem i elementami ozdobnymi w formie czarnego, emaliowanego serduszka z zawieszonym krzyżykiem.

Naszyjnik o długości 38 cm + 5 cm łańcuszek przedłużenia, zapięcie na karabińczyk. 

Produkt nie ciemniejący, antyalergiczny. 

Celebrytka stal podwójna serce z cyrkonią

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Celebrytka choker wykonana ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym z podwójnym łańcuszkiem z zawieszkami - błyszczącą cyrkonią i serduszkiem. Naszyjnik o długości 40 cm + 5 cm łańcuszkiem przedłużenia, zapięcie na karabińczyk. 

Celebrytka ze stali chirurgicznej - złota

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej, pokryta cienką warstwą złota z subtelnym wzorem składającym się z kilku serduszek oraz koniczynki. Wygodne zapięcie z regulacją co pozwala dopasować długość do każdej szyi.

Celebrytka ze stali chirurgicznej - złota

0 Opinia(e) 
34,15 zł Cena

Celebrytka wykonana ze stali chirurgicznej, pokryta cienką warstwą złota z subtelnym wzorem składającym się z serduszka, kwiatuszka oraz koniczynki. Wygodne zapięcie z regulacją pozwala na dopasowanie długości do każdej szyi.

Celebrytka stal złota z perełkami i serduszkiem

0 Opinia(e) 
30,89 zł Cena

Celebrytka ze stali chirurgicznej 316L w kolorze złotym połączona po całości białymi perełkami i wiszącym złotym serduszkiem. Wygodne zapięcie na karabińczyk z łańcuszkiem regulacyjnym pozwala dopasować długość do każdego dekoltu. Naszyjnik niesamowicie efektowny, z możliwością skompletowania z bransoletką.

Długość: 42 cm + 5 cm regulacji