czeska biżuteria

czeska biżuteria

Aktywne filtry

Klipsy wiśniowe 1,4 cm

0 Opinia(e) 
7,72 zł Cena

Klipsy okrągłe wykonane ze szkła w kolorze wiśniowym o średnicy 1,4 cm. Zapięcia w kolorze srebrnym wykonane z czeskiej biżuterii bez niklu. Znakomicie pasują do stylizacji codziennej jak również wieczorowej. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Klipsy wiśniowe 1,2 cm

0 Opinia(e) 
6,91 zł Cena

Klipsy okrągłe wykonane ze szkła w kolorze wiśniowym o średnicy 1,2 cm. Zapięcia w kolorze srebrnym wykonane z czeskiej biżuterii bez niklu. Znakomicie pasują do stylizacji codziennej jak również wieczorowej. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Klipsy perła ecru w złocie

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Klipsy wykonane z metalu bez niklu w kolorze złotym z perłą ecru w dwóch rozmiarach: 0,8 cm oraz 1 cm do wyboru. Czeska biżuteria.

Klipsy szklane czarne okrągłe

0 Opinia(e) 
7,72 zł Cena

Klipsy okrągłe w kolorze czarnym wykonane ze szlifowanego szkła, które dają piękny błyszczący efekt. Wykonane z czeskiej biżuterii bez dodatku niklu. Super rozwiązanie dla pań które nie mają przekłutych uszu. Posiadamy do kompletu naszyjniki jak również bransoletki.

Średnica: 1,4 cm

Klipsy złote dżetowe nausznice

0 Opinia(e) 
28,46 zł Cena

Duże, błyszczące klipsy nausznice wykonane z dżetów w nietypowej dla siebie formie. Wszystko to w złotej oprawie. Wykonane z czeskiej biżuterii bez dodatku niklu. Idealne dla Pań, które lubią wyróżniać się z tłumu a jednocześnie cenią sobie elegancję. Idealne na prezent- sprawią, że będzie to niezapomniany podarek!

Długość: 3,3 cm

Szerokość: ok. 2 cm

Klipsy opalizujące kwiatuszki

0 Opinia(e) 
22,76 zł Cena

Zjawiskowe, opalizujące klipsy w formie kwiatuszków w stalowej oprawie. Idealne rozwiązanie dla Pań bez dziurek w uszach. Odcienie opalizującego kryształu pasować będą niemalże do każdego stroju. Ponadczasowy design zawsze w modzie. Wykonane z czeskiej biżuterii bez dodatku niklu.

Średnica: 1,7 cm 

Klipsy kolorowe szklane - 1,4 cm - matowe

0 Opinia(e) 
7,72 zł Cena

Tradycyjne szklane klipsy pokryte matową masą perłową. Dostępne w wielu kolorach. Wyprodukowane manualnie w zakładach z długoletnią tradycją. Znakomicie pasują do stylizacji codziennej jak również wieczornej. Biżuteria czeska bez dodatku niklu. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Średnica: 1,4 cm

Dostępne w czterech kolorach: morskim, jasno zielonym, brązowym, niebieskim oraz pudrowym różu.

Klipsy perła ecru - 2 cm

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Klasyczne klipsy szklane perłowe w postaci połówek kulek w kolorze ecru z połyskiem. Delikatnie wypukłe. Zapinane na klips w kolorze srebrnym. Czeska biżuteria bez dodatku niklu. Mocne, dobrze trzymające zapięcia. Sprawdzają się świetnie w roli dodatku do codziennych stylizacji. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Średnica: 2 cm

Klipsy kolorowe szklane - 1,2 cm

0 Opinia(e) 
6,91 zł Cena

Klasyczne klipsy szklane w postaci połówek kulek. Delikatnie wypukłe. Zapinane na klips w kolorze srebrnym. Czeska biżuteria bez dodatku niklu. Mocne, dobrze trzymające zapięcia. Sprawdzają się świetnie w roli dodatku do codziennych stylizacji. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Średnica: 1,2 cm

Dostępne w ośmiu kolorach z połyskiem: czarnym, jasnym oraz ciemno szarym, perle ecru oraz białej, brązowym, zielonym oraz wiśniowym

a także w czarnym macie.

Klipsy czarne szklane ok. 2 cm

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Klasyczne klipsy szklane w postaci połówek kulek w kolorze czarnym z połyskiem lub macie do wyboru. Delikatnie wypukłe. Zapinane na klips w kolorze srebrnym. Czeska biżuteria bez dodatku niklu. Mocne, dobrze trzymające zapięcia. Sprawdzają się świetnie w roli dodatku do codziennych stylizacji. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Średnica: ok. 2 cm

Klipsy owalna biała perła

0 Opinia(e) 
8,94 zł Cena

Klasyczne klipsy szklane w postaci owalnych białych perełek. Zapinane na klips w kolorze srebrnym. Czeska biżuteria bez dodatku niklu. Mocne, dobrze trzymające zapięcia. Sprawdzają się świetnie w roli dodatku do codziennych stylizacji. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Długość: 1,8 cm

Szerokość: 1,2 cm

Klipsy złote okrągłe z kryształkami

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Przepiękne klipsy wykonane z błyszczących szlifowanych kryształków w złotej oprawie. Niezwykle lekkie i efektowne. 
Stanowią idealną alternatywę dla osób, które nie mają przekłutych uszu. Świetnie sprawdzą się jako prezent ale także jako ozdoba w najważniejszym dla Ciebie dniu!

Wykonane z czeskiej biżuterii nie zawierającej niklu, antyalergiczne.

Dostępne w dwóch średnicach: 1,5 cm lub 1,3 cm

Klipsy srebrne okrągłe z kryształkami

0 Opinia(e) 
17,89 zł Cena

Eleganckie klipsy wykonane z błyszczących szlifowanych kryształków w srebrnej oprawie. Niezwykle lekkie i efektowne. 
Stanowią idealną alternatywę dla osób, które nie mają przekłutych uszu. Świetnie sprawdzą się jako prezent ale także jako ozdoba w najważniejszym dla Ciebie dniu!

Wykonane z czeskiej biżuterii nie zawierającej niklu, antyalergiczne.

Średnica: 1,5 cm 

Klipsy złote z kryształkami - kwiatuszki

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Przepiękne klipsy wykonane z kryształków w formie bogato zdobionego kwiatka na złotej obudowie. Dzięki szlifowanym kryształkom przepięknie mieni się w świetle nawet przy najdrobniejszym ruchu.  Biżuteria Czeska nie posiada niklu! Z tej serii posiadamy również bransoletki oraz naszyjniki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonane z metalu nie zawierającego niklu, antyalergiczne!

Średnica ok.3 cm

Klipsy srebrne kwiatuszki z kryształkami

0 Opinia(e) 
39,84 zł Cena

Przepiękne klipsy wykonane z kryształków w formie bogato zdobionego kwiatka na srebrnej obudowie. Dzięki szlifowanym kryształkom przepięknie mieni się w świetle nawet przy najdrobniejszym ruchu. Biżuteria nie posiada niklu. Z tej serii posiadamy również bransoletki oraz naszyjniki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonane z metalu nie zawierającego niklu! W 100% antyalergiczne!

Średnica: ok. 3 cm

Klipsy złote kwiatuszki z kryształkami

0 Opinia(e) 
27,64 zł Cena

Przepiękne klipsy wykonane z kryształków w formie bogato zdobionego kwiatka na złotej obudowie. Dzięki szlifowanym kryształkom przepięknie mieni się w świetle nawet przy najdrobniejszym ruchu. Biżuteria nie posiada niklu! Z tej serii posiadamy również bransoletki oraz naszyjniki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonane z metalu nie zawierającego niklu! W 100% antyalergiczne!

Średnica ok.3,5 cm

Klipsy srebrne z kryształkami - kwiatuszki

0 Opinia(e) 
15,85 zł Cena

Przepiękne klipsy wykonane z kryształków w formie bogato zdobionego kwiatka na srebrnej obudowie. Dzięki szlifowanym kryształkom przepięknie mieni się w świetle nawet przy najdrobniejszym ruchu.  Biżuteria nie posiada niklu! Z tej serii posiadamy również bransoletki oraz naszyjniki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonane z metalu nie zawierającego niklu! W 100% antyalergiczne!

Średnica ok.2 cm

Klipsy złote kwiatuszki z listkami

0 Opinia(e) 
36,59 zł Cena

Przepiękne klipsy wykonane z kryształków w formie bogato zdobionego kwiatka na złotej obudowie. Dzięki szlifowanym kryształkom przepięknie mieni się w świetle nawet przy najdrobniejszym ruchu.  Biżuteria nie posiada niklu! Z tej serii posiadamy również bransoletki oraz naszyjniki. Stwórz swój komplet i ciesz się przepiękną biżuterią!

Wykonane z metalu nie zawierającego niklu! W 100% antyalergiczne!

Średnica ok.3 cm

Klipsy kolorowe szklane - 1,8 cm

0 Opinia(e) 
9,76 zł Cena

Klipsy okrągłe w wielu kolorach do wyboru wykonane ze szkła. Zapięcie w kolorze srebrnym wykonane z czeskiej biżuterii bez niklu. Prosty kształt klipsów świetnie pasuje do każdej codziennej kreacji. Super rozwiązanie dla pań, które nie mają przekłutych uszu. Posiadamy do kompletu naszyjniki, bransoletki jak również klipsy w innych rozmiarach.

Średnica: 1,8 cm

Klipsy szklane czarne owalne

0 Opinia(e) 
12,20 zł Cena

Klipsy w kolorze czarnym wykonane ze szlifowanego szkła, które daje piękny błyszczący efekt. Wykonane z czeskiej biżuterii bez dodatku niklu. Super rozwiązanie dla pań które nie mają przekłutych uszu. Posiadamy do kompletu naszyjniki jak również bransoletki.

Długość: 1,8 cm

Szerokość: 1,2 cm 

Klipsy kolorowe szklane - 1,4 cm

0 Opinia(e) 
7,72 zł Cena

Klipsy okrągłe wykonane ze szkła w wielu kolorach do wyboru. Zapięcia w kolorze srebrnym wykonane z czeskiej biżuterii bez niklu. Znakomicie pasują do stylizacji codziennej jak również wieczorowej. Posiadamy także inne rozmiary klipsów jak i szeroki wybór bransoletek oraz korali, które można dobrać do swojego wymarzonego kompletu.

Średnica: 1,4 cm

Dostępne w siedmiu kolorach: morskim, jasno zielonym, brązowym, rudym, ciemno oraz jasno szarym, białej perle oraz intensywnym błękicie.