Wypełniacze do koków

Wypełniacze do koków

Aktywne filtry

Twister duży panterka/kwiaty kolory

0 Opinia(e) 
9,76 zł Cena

Szeroki twister z metalowym wypełnieniem pokryty matowym materiałem, bardzo elastyczny. Świetnie sprawdzi się do niskich upięć. Dodatkowym atutem jest końcowy efekt kokardy, który otrzymujemy po dokonanym upięciu. Z łatwością sama wyczarujesz romantyczną fryzurę na wiele okazji. Bardzo oryginalna i efektowna ozdoba do włosów. Przekonaj się sama!

Wymiary:

Długość: 37 cm

Szerokość: 9 cm

Pięć wzorów do wyboru

Twister duży perełki kolory

0 Opinia(e) 
9,76 zł Cena

Szeroki twister z metalowym wypełnieniem pokryty matowym materiałem z dodatkiem białych perełek, bardzo elastyczny. Świetnie sprawdzi się do niskich upięć. Dodatkowym atutem jest końcowy efekt kokardy, który otrzymujemy po dokonanym upięciu. Z łatwością sama wyczarujesz romantyczną fryzurę na wiele okazji. Bardzo oryginalna i efektowna ozdoba do włosów. Przekonaj się sama!

Wymiary:

Długość: 37 cm

Szerokość: 9 cm

Sześć kolorów do wyboru

Twister do włosów 36-40cm

0 Opinia(e) 
4,88 zł Cena

Twister z metalowym wypełnieniem pokryty przyjemnym materiałem.Bardzo elastyczny. Świetnie sprawdzi się do koków jak i fryzur typu banan. Dzięki łatwości użytkowania wyczarujesz przepiękne fryzury w zaciszu domowym! Zachwyć wszystkich niezapomnianą fryzurą! Musisz spróbować!

Do wyboru dwa kolory: czarny oraz biały

Długość całkowita ok. 36-40 cm

Szerokość ok.4,5 cm

Twister z wypełnieniem 20cm

0 Opinia(e) 
6,10 zł Cena

Twister z metalowym wypełnieniem pokryty piankowym materiałem.Bardzo elastyczny. Pianka, którą pokryty jest twister doda objętości delikatnym włosom. Świetnie sprawdzi się do koków jak i fryzur typu banan. Dzięki łatwości użytkowania wyczarujesz przepiękne fryzury w zaciszu domowym! Zachwyć wszystkich niezapomnianą fryzurą! Musisz spróbować!

Do wyboru dwa kolory: czarny oraz ecru

Długość całkowita ok. 20 cm

Szerokość ok.4,5 cm

Wypełniacz do fryzury

0 Opinia(e) 
4,88 zł Cena

Komplet dwóch spinek z wypełnieniem do uniesienia fryzury co daje efekt woow. Wystarczy wpiąć wypełniacz jak zwykłą spinkę oraz zakryć go włosami. Dzięki łatwości użytkowania wyczarujesz fryzurę jak z czerwonego dywanu w domowym zaciszu. Twój must have!

Wypełniacz na grzebyku

0 Opinia(e) 
6,10 zł Cena

Wypełniacz na grzebieniu do stylizacji urokliwych fryzur. Wykonany z wysokiej jakości gąbki siatkowej. Dzięki  wypełniaczowi Twoja fryzura nabierze większej objętości. Dzięki łatwości użytkowania, wyczarujesz przepiękne fryzury w zaciszu domowym. Twój must have!

Do wyboru 3 kolory:czarny, ecru i brązowy

Długość: 9cm

Wysokość: ok. 3cm.

Wypełniacz do koka 8cm kolory

0 Opinia(e) 
4,88 zł Cena

Wspaniały wypełniacz-donut do stylizacji urokliwych fryzur. Z pomocą tego wypełniacza upleciesz idealnie foremnego okrągłego koka. Wykonany z wysokiej jakości gąbki siatkowej. Dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: ecru, brązie i czerni. 

Średnica: 8cm.