Komplety biżuterii  Jest 8 produktów.

 • Dostępne

  Komplet  biżuterii w odcieniu niebieskiego składający się z  naszyjnika wykonanego z  ściętych koralików różnej wielkości połączonych ze sobą za pomocą bardzo mocnej i wytrzymałej nitki oraz kolczyków.  Niespotykany kształt naszyjnika sprawia że wpadnie on w oko każdej kobiecie.  Dodatkowa zaletą jest regulacja zapięcia co sprawia ze bez problemu można...

  55,00 zł
 • Dostępne

  Komplet  biżuterii w odcieniu szarości  składający się z  naszyjnika wykonanego z  ściętych koralików różnej wielkości połączonych ze sobą za pomocą bardzo mocnej i wytrzymałej nitki oraz kolczyków.  Niespotykany kształt naszyjnika sprawia że wpadnie on w oko każdej kobiecie.  Dodatkowa zaletą jest regulacja zapięcia co sprawia ze bez problemu można...

  55,00 zł
 • Dostępne

  Komplet biżuterii sztucznej składający się z naszyjnika wykonanego z metalu w kolorze złotym z różowymi oraz pomarańczowymi cyrkoniami w różnej wielkości  oraz kolczyków na sztyfcie. Niesamowicie kolorowy komplet który doda energii twojej stylizacji. 

  35,00 zł
 • Dostępne

  Komplet biżuterii sztucznej składający się z naszyjnika wykonanego z metalu w kolorze złotym z różowymi  cyrkoniami w różnej wielkości  w kształcie łezki oraz kolczyków na biglu. Niesamowicie błyszczący komplet który doda blasku każdej kobiecie. Wymiary: długość naszyjnika ok. 35 cm + 5 cm (regulacja )

  65,00 zł
 • Dostępne

  Komplet biżuterii sztucznej składający się z naszyjnika wykonanego z metalu w kolorze złotym z szarymi cyrkoniami w różnej wielkości  w kształcie łezki oraz kolczyków na biglu. Niesamowicie błyszczący komplet który doda blasku każdej kobiecie. Wymiary: długość naszyjnika ok. 35 cm + 5 cm (regulacja )

  65,00 zł
 • Dostępne

  Komplet biżuterii sztucznej składający się z naszyjnika wykonanego z metalu w kolorze złotym z dużymi srebrnymi  cyrkoniami w kształcie łezki oraz kolczyków na biglu. Niesamowicie błyszczący komplet który doda blasku każdej kobiecie. Wymiary: długość naszyjnika ok. 45 cm + 5 cm (regulacja)  Łezki w naszyjniku: ok. 4 cm x 2.5 cm, kolczyki ok. 4.5 cm x 2 cm

  52,00 zł
 • Dostępny

  Komplet biżuterii sztucznej składający się z naszyjnika wykonanego z metalu w kolorze złotym z dużymi czerwonymi cyrkoniami w kształcie łezki oraz kolczyków na biglu. 

  52,00 zł
 • Dostępny

  Komplet składający się z naszyjnika wykonanego z metalu w kolorze czarnym z czarnymi cyrkoniami w kształcie kwadratów oraz kółeczek i kolczyków kółeczek na sztyfcie.

  45,00 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów